2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bakalım yeni süreçte nelerle karılaşıcam ilaca olan alerjim ne olacak onu bilmiyorum o beni biraz korkutuyor
Aslnda normal demişti bana doktor biraz kaşıntı kırmızılık eğer 2 saate geçerse sorun yok demişti bi de birinciyi hastanede yaparsın bakarsın benim mesela ilkinde kızardı kaşındı diğerlerinde aynısı olması vücut alışıyor demek ki

Vallahi göeserdeki ne kadar normal bilmiyorum ama bence gözetim altında tekrar vurulabilir serumla geçti çünkü

Eklentiler

• IMG_20220208_111250.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 111
Vallahi göeserdeki ne kadar normal bilmiyorum ama bence gözetim altında tekrar vurulabilir serumla geçti çünkü
Evet senin bayağı kızarmıştı hatırlıyorum bilmiyorum ki benim dr öyle dedi gözetim altında vurulur ya da muadil bi ilaç vardır belki bi çaresine bakılır

Ooo fena olmuş Benim de gözaltımda ışık dolgum var neupogen 30 yapıldı transferden 5 gün önce. Gözaltlarım bir şişti inanamazsın Başta iğneden olduğunu anlayamadım göz doktoru vs gezdim. Sonra ışık dolgusunu yapan doktorum ilaçla dolgu etkileşime girmiş olabilir dedi. 3 günden sonra indi şişlik zaten tek dozdu. Bu ikinci transfer öncesi de verildi bu sefer yek taraflı şişti az miktarda 1 gün sonra indi Bu kez süreci bildiğimden korkmadım allahtan

Doktor sana ne zaman gel dedi bi sonraki adetle mi başlayacaksın
Salı günü gidip bir ön görüşme ve fiyat bilgisini almak istiyorum ona göre ilaçlarımı temin edeyim şimididen sıkıntı oluyor bulmak ama önümüzdeki ay başlamak daha doğru bence

Olabiliyor işte alerji ama dermatolojik bir alerji idi Allah'tan benimki tekrardan vurulabilir diye düşünüyorum Allah hepimize yardım etsin ya zor şeyler yaşıyoruz

Salı günü gidip bir ön görüşme ve fiyat bilgisini almak istiyorum ona göre ilaçlarımı temin edeyim şimididen sıkıntı oluyor bulmak ama önümüzdeki ay başlamak daha doğru bence
Aynen bi rahatlasın yumurtalar benim ikinci aşılamamda kanamam çok yoğun olmuştu

Aynen bi rahatlasın yumurtalar benim ikinci aşılamamda kanamam çok yoğun olmuştu
Henüz adetim sökülmedi aşılamalardan sonra hemen sökülemiyorum 1 gün sürünüyor um böyle geceden sonra sökülür diye düşünüyorum zaten karnımda ağrılarım var

Son düzenleme:
9.gün çift embriyo 767 çıktı değerim kızlar şoktayımm. İlk defa mutluluktan hüngür hüngür ağladım. O kadar beklemiyordum ki Allahım bu sefer nasip etti sanırım.
Ayy çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ikizler galiba maşallah değer çok iyi

Bu durumda ağrı devam ederken transferin zararı oluyor mu peki taze transfer olacak bana perşembe
Opu işleminden sonra bazen yumurta fazla toplandığı için bir sendrom olabiliyormuş. O seviyede değilse ve son kan testinizin değerleri düzgün geldiyse doktor transferi yapıyor. Hatta benim ilk taze transferde önce doktorun muayenehanesi geçmiştik. Son rahim duvarı komtrolünü yaptı sonra transfere geçmiştik . O yüzden aksi bir durum olursa ztn doktorunuz erteler içiniz rahat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…