2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hayırlısı olsun canım inşallah bir sonraki denemen de olcak Zaten aşılamaydı dimi onun tutma ihtimali düşük oluyor.
Konak hastanesi yeni ismi medar mı gebzedeki? Ben de darıcada oturuyorum
Yok İzmit'te ki konak bu inşallah zaten ben tüp olarak başlamıştım ama süreç buralara savurdu işte beni

nerde yaptırmıştın canım? kacıncı gün embriyosu? bu kacıncı denemen? yaş kaç? sorun ne? ben sonradan katıldım bılmıyorum kusura bakma ona göre sana yol göstericem cokkez denemiş biri olarak
Canım 27 yaşındayım ben tüp bebek olarak bakmamıştım ama cetrotide alerjim oldu diye sürecim erkene çekildi sonra pcr testim pozitif çıktı hasta olmamama rağmen derken aşılama oldu şimdi yeniden tüp bebek mecburen

Yok İzmit'te ki konak bu inşallah zaten ben tüp olarak başlamıştım ama süreç buralara savurdu işte beni
Anladım canım hayırlısı olsun nasipten öte yol yok iyi bir laboratuvarı olsun biraz da tecrübeli olsunlar gerisi Allaha kalmış Vereceğin karar en doğrusu olur inşallah

Hayırlı olsun yeni topic ve herkese uğur getirsin inşallah Pozitif haberleriyle dolsun

bahceci tüp bebek merkezinin labratuarı cok iyi tedavileri cok iyi bence gıtmısken ıyı bır yere gıt yıpratıcı bır sürec sonucta hem yasın daha güzel hıc takma kafana bak benım cıkolata kıstı yuzunden ıkı tüpüm alındı artık son carem tüp bebek oda bu son cunku 3 kere yaptım ve bıkıyosun artık ve benım yıllar oncesınden 4 aylık bı gebelık kaybım var cektiklerim cok fazla anlatsam roman olur türden gerek yok ama hıc gelısmeyen yumurtalarımı bahcecı tüp bebek gelıstırdı ve 5.gune kadar götürdü bu harika bırsey

Hayırlısı olsun inşallah tüp bebekle ilk denemede pozitifi alırsınız

Yaa çikolata kistinden tüpler alınıyor mu Kendi sonumu gördüm bir an

Ben de bahçecide tedavi görüyorum 2. Transferim ilkinde de pozitifti 6buçuk haftalık düşükle sonuçlandı embriyo sağlıksızmış büyük ihtimal. 2.sinin sonucunu henüz bilmiyorum fakat ben de memnun kaldım genel olarak, sadece bahçeci çok yoğun oluyor. Ama yine de ihmal edildiğimi düşünmüyorum İmkan varsa ben de tavsiye ederim.

Dediğim gibi tek başıma gitme imkânım yok eşimde her zaman gelemeyebilir buda günü gününe gidiliyor burası Bizim için daha iyi olucak inşallah güzel sonuçlar olurda ne diyim kelimelerim tükendi artık benim

İmkanlar bu yöndeyse içini ferah tut Rabbim nasip ettiyse olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…