2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Güzel haberlerle gel

Yaa evine tuvalette özellikle oluyor ama normal uzanırken falan pek yok parol alıyorum. Sizin tuttu mu peki takip edemedim yine
Bugün 5 gün oldu daha bakalım inşallah tutar 21 Şubat’ta transfer oldum .Tuvalette ilk gün ağladım bile bir de kabız olmuştum çok fenaydı çok dikkat ettim o hafta rapor aldım yürürken falan da ağrıyordu çünkü

Bu durumda ağrı devam ederken transferin zararı oluyor mu peki taze transfer olacak bana perşembe
Ben çok tedirgin olmuştum bana ilk 3.gün transfer olacaktı sonra kendileri 5.güne götürmeye karar verdiler benim de içim rahat etti,doktor kontrole çağırdı ağrım çok olunca bir şey yok rahmin normal falan dedi aslnda ben de yumurtalar büyümeye devam ederken hassasken çok taraftar değildim ama doktora sizin fikriniz nedir dedim ben taze 5.gün yapalım diyorum dedi istersen dondurabiliriz de dedi sonra ben de doktora güvendim transfer gününe çok çok az ağrı kalmıştı zaten

Bendeeeee geldim

İnşallah tutmuştur merak etmeyin sonucunuzu takip edeceğim mutlaka. Banada beşinci gün planlıyor ama bakalım inşallah o zamana geçer

Hadi güzel haberlerle gel bekliyoruz

Hadi inşallah hayırlı haberler

Hadi hayırlı olsun, inş ilkinde güzel sonuçlar alırsın

9.gün çift embriyo 767 çıktı değerim kızlar şoktayımm. İlk defa mutluluktan hüngür hüngür ağladım. O kadar beklemiyordum ki Allahım bu sefer nasip etti sanırım.
Oleeeyyy hayırlı olsun gözünüz aydın bebişler yükleniyor sağlıkla gelsinler kucağına almak nasip olsunn

İnşallah tutmuştur merak etmeyin sonucunuzu takip edeceğim mutlaka. Banada beşinci gün planlıyor ama bakalım inşallah o zamana geçer
Ben biraz fazla umutsuzum bu konuda ama umarım tutar böyle birden çok deneyip negatif olanları gördükçe kötü etkilendim sanırım ilk denemede pozitif alanlar da epey fazlaymış başka yerlerden okuyup kendimi motive etmeye çalışıyorum

Bak bir sürü pozitif alıyoruz kaç gündür seninde pozitif inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…