2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar plansız bi şekilde hastaneye geldik kendimi kötü hissediyordum çarpıntım oldu daha önce hiç başına gelmemişti. Gebelik şüphesi olduğu için bir şey yapılmadı kan aldılar normalde yarın kan günüm, sonucumu bekliyorum inşallah güzel bir değer çıkar 🙏🏻
Güzel haberlerle gel 🤲🏼🌸

Güzel sonuÇlarımız olsun hepimizin inşallah negatif olanlarda üzülmeyin tekrar denersiniz ben 1.transferimde tam sevindiğim yerde bebeğimin kalp atışlarını duydum hiç ummadığım anda kalp atışı durdu ve aldılar ama yıkılmadık bi daha denedik şimdi tekrar herşeyim en başındayım bakalım bu bebişin kalp atışını duyabilecekmiyim kese görünecek mi nasip hiç birşeyin garantisi yok herşey ALLAH
Yaa evine tuvalette özellikle oluyor ama normal uzanırken falan pek yok parol alıyorum. Sizin tuttu mu peki takip edemedim yine 🥰
Bugün 5 gün oldu daha bakalım inşallah tutar 🙏 21 Şubat’ta transfer oldum .Tuvalette ilk gün ağladım bile bir de kabız olmuştum çok fenaydı çok dikkat ettim o hafta rapor aldım yürürken falan da ağrıyordu çünkü

Bu durumda ağrı devam ederken transferin zararı oluyor mu peki taze transfer olacak bana perşembe
Ben çok tedirgin olmuştum bana ilk 3.gün transfer olacaktı sonra kendileri 5.güne götürmeye karar verdiler benim de içim rahat etti,doktor kontrole çağırdı ağrım çok olunca bir şey yok rahmin normal falan dedi aslnda ben de yumurtalar büyümeye devam ederken hassasken çok taraftar değildim ama doktora sizin fikriniz nedir dedim ben taze 5.gün yapalım diyorum dedi istersen dondurabiliriz de dedi sonra ben de doktora güvendim transfer gününe çok çok az ağrı kalmıştı zaten

Bayanstress Bayanstress yaş 29 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi ilk deneme 4. Gün emriyosu kan testi pozitif 🤭🤰
@Sntryaş 31 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi 18 Şubat'ta 2 adet transfer oldu 😇
O okuryazar yaş 32 sebepsiz infertilite ilk deneme Okan üniversitesi Eray Çalışkan 2 âdet 5. Gün emriyosu 5 Mart'ta test 😇
@ozmutyaş 31 ilk deneme eş kaynaklı sorun medamerikan hastanesi İstanbul 3 Mart test 😇
@Uniquescyaş 35 eş varikosel bursa bahçeci Aral hoca 2. Deneme 6. Gün emriyosu 2 adet transfer 3 Mart test günü 😇
A amberiris yaş 37 sebepsiz infertilite Medical Park Göztepe Dr Aynur Erşahin ilk deneme 2 adet 5. Gün emriyosu 14 Şubat'ta transfer 😇
M mabel63 yaş 27 çikolata kisti Diyarbakır bahçeci 3. Deneme 17 Şubat'ta 2 âdet 5. Gün emriyosu transferi 😇
@eras0201yaş 40 amh azlığı 2. Deneme 2 adet 3. Gün emriyosu 9 Mart'ta test 😇
@Mrym44yaş 32 eş kaynaklı sorun Trabzon Medical 3. Deneme 7. Gün test sonucu 100.62 pozitif 😇🤰
bsra61 bsra61 yaş 29 Trabzon Medical polistik over ve çikolata kisti 2. Deneme 19 Şubat transfer 😇

@Delidolu30yaş 31 çikolata kisti daha önce 2 başarısız deneme Bursa bahçeci de ilk 3. Denemesi 2 adet 5 gün emriyo transfer i 9 Mart'ta test 😇
@melisa2022yaş 28, 16 Şubat'ta 2 tane 5. Gün transfer i 9. Günde 178 😇🤰
@AdrianaJelyyaş 29 sebepsiz infertilite bahçeci umut 2. Transfer 😇
@newlywedyaş 31 sperm kalitesi düşük ilk deneme koç hastanesi Gürkan Bozdağ 😇
M mucizemibeklerken111 yaş 24 erkek infertilitesi Ankara anatolia Dr mehtap Polat 3 Mart transfer 😇
@Cisocumyaş 29 daha önce 2 başarısız deneme İstinye üniversitesi hastanesi ziya kalemde ilk deneme pozitif 14 Şubat'ta transfer 19 Şubat'ta hcg 45, 22 Şubat'ta hcg 230 , 24 Şubat'ta hcg 570 , 26 Şubat'ta 1160 😇🤰
@orkide0101yaş 30 sebepsiz infertilite Ataşehir Memorial 28 Şubat'ta 5. Gün emriyo transfer i 😇

@elifff1809yaş 28 erkek infertilitesi 2. Deneme Ercan nesta kliniği işlemler acıbadem fulya da transfer in 8. Günü hcg 98, 10. Günü 350 😇🤰
Ryamm Ryamm yaş 27 sebepsiz infertilite konak hastanesi tüp Bebek merkezi tedaviye başlayacak

@SdbhryYaş 29
Bursa Uludağ Fakültesinde tedavi gördüm
Azospermi ve ilk deneme 8.gün 62.2 😇🤰
gumy gumy Yaş 31 pkos İstanbul Dr Emre Turgut ilk deneme 4 mart opu günü 😇

@Punk3Yaş 34 elden kaynaklı sorun İzmir Tavmergen Dr Erol Tavmergen. İlk deneme 😇
@Hep ayni hikayeyaş 30 sebepsiz infertilite bahçeci umut 3. Deneme pozitif 2 adet 5. Gün emriyosu 😇🤰

@Beklenmedikcevapyaş 23 puko ve yumurta zarı kalınlığı yumurtalığın Teki az çalışıyor Dr Muhammed Rıza alimoğlu ilk tüp bebek denemesi 😇
Bendeeeee geldim🙃🙃🙃🙃🤸🤸

Ben çok tedirgin olmuştum bana ilk 3.gün transfer olacaktı sonra kendileri 5.güne götürmeye karar verdiler benim de içim rahat etti,doktor kontrole çağırdı ağrım çok olunca bir şey yok rahmin normal falan dedi aslnda ben de yumurtalar büyümeye devam ederken hassasken çok taraftar değildim ama doktora sizin fikriniz nedir dedim ben taze 5.gün yapalım diyorum dedi istersen dondurabiliriz de dedi sonra ben de doktora güvendim transfer gününe çok çok az ağrı kalmıştı zaten
İnşallah tutmuştur merak etmeyin sonucunuzu takip edeceğim mutlaka. Banada beşinci gün planlıyor ama bakalım inşallah o zamana geçer

Kızlar plansız bi şekilde hastaneye geldik kendimi kötü hissediyordum çarpıntım oldu daha önce hiç başına gelmemişti. Gebelik şüphesi olduğu için bir şey yapılmadı kan aldılar normalde yarın kan günüm, sonucumu bekliyorum inşallah güzel bir değer çıkar 🙏🏻
Hadi güzel haberlerle gel bekliyoruz 🌸💕

Hadi inşallah hayırlı haberler🤲

Bu arada kızlar test yaptım negatif net olarak doktoru aradım ilaçları kes dedi ve sanırım ben konak hastanesi başlıcam İzmit'te ulaşım sıkıntısı olmaması için eşim e bazen izinde sıkıntı yapıyorlar yeni serüvenim başlasın 😓
Hadi hayırlı olsun, inş ilkinde güzel sonuçlar alırsın 🙏

9.gün çift embriyo 767 çıktı değerim kızlar şoktayımm. İlk defa mutluluktan hüngür hüngür ağladım. O kadar beklemiyordum ki Allahım bu sefer nasip etti sanırım. 🤍🤍🤍
Oleeeyyy 🥳🥳 hayırlı olsun gözünüz aydın bebişler yükleniyor 🥰🥰🥰 sağlıkla gelsinler kucağına almak nasip olsunn 🌸🙏🏻

İnşallah tutmuştur merak etmeyin sonucunuzu takip edeceğim mutlaka. Banada beşinci gün planlıyor ama bakalım inşallah o zamana geçer
Ben biraz fazla umutsuzum bu konuda ama umarım tutar böyle birden çok deneyip negatif olanları gördükçe kötü etkilendim sanırım 😪 ilk denemede pozitif alanlar da epey fazlaymış başka yerlerden okuyup kendimi motive etmeye çalışıyorum ☺️

Ben biraz fazla umutsuzum bu konuda ama umarım tutar böyle birden çok deneyip negatif olanları gördükçe kötü etkilendim sanırım 😪 ilk denemede pozitif alanlar da epey fazlaymış başka yerlerden okuyup kendimi motive etmeye çalışıyorum ☺️
Bak bir sürü pozitif alıyoruz kaç gündür seninde pozitif inşallah 😇

X