2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bnm bu tedavim doktorum Özge hanım bundan öncekiler de acıbadem di sizin doktorunuz kimdi
İki denememide Mustafa beyle yaptım ikiside negatif sonuçlandı. Mustafa bey çok pozitif biri rahim filmi ,rahme çizik ,hamilelik serumu , hepsini yaptı ama kısmet işte olmayınca olmadı. Dondurulmuş bir tane embriyom vardı onu genetiğe yolladık şimdi ordan cevap gelmesini bekliyoruz 3 hafta sürer dediler daha 1 hafta oldu gideli bakalım ne gelecek.
Sonuca göre tedavi planı belirlenecek yine.
İnşallah sizin güzel haberleriniz gelir kaç embriyo transfer edilecek belli mi ? Tazemi yoksa dondurulmuş mu olacak ?

Aaaa ciddi misiniz? Bana gittiğim merkez ikiz olması sebebiyle 2 saat süreceğini 1-3 arası perinatoloji ile randevu oluşturduğunu bitince de doktorumla görüşeceğimi söyledi. Çok şaşırdım şuan😵 Ne kadar ödediniz peki?
Ben Çorluda yaşıyorum optimed te doktorum Çerkezköy optimede gittim 900 tl burda Reyap vs de o fiyat doktor yönlendirdi diye gittim ama ikinci kez asla Bende normalde tek bebekte 40 dk 1 saat arasıymış bizimki iki bebek 25 dk

Ben Çorluda yaşıyorum optimed te doktorum Çerkezköy optimede gittim 900 tl burda Reyap vs de o fiyat doktor yönlendirdi diye gittim ama ikinci kez asla Bende normalde tek bebekte 40 dk 1 saat arasıymış bizimki iki bebek 25 dk
Benimkinin de fiyatı 900₺. Şansızlık olmuş gerçekten. Çünkü dediğiniz gibi tek bebek zaten neredeyse 1 saat. İşlerinin hakkını vermeyen insanlardan ve merkezlerden nefret ediyorum. Herkes bu dönemde suistimal edebildiği kadar ediyor maalesef 😔

Kontrolümüz çok güzel geçti bizim ya ense kalınlığı burun
Elleri kolları ayakları her yeri kıpır kıpırdı😍😍
Yine ağlamalar yine ben 🥹 ama çok duygusal anlar ya doktor kasıkta gezdikçe bebek kaçıyor 😅😅😅
Ne güzel duygular yaaa ağlamamak eldemi 😍😍😍

Perşembe günü 5.gün 3ab ve 3aa kalite embiriyo transferi oldum :) bu 4. Denemem 1 düşük tüp bebğim var birde doğal gebeliğim var düşük. Bu gün 4. Gün bitti
Kaçıncı denemem hepsinde göğüslerimxe damarlanma oldu onu belirti olarak göremiyorum
Sadece adet olcak gibi ayalta durunca bel sırt ağrısı oldu bu gün
Bir de fitil koyarken rahim hala geniş hissetmeden giriyor fitil bunlar belirtmi acaba

Rabbim hepinize bekleyen isteyen herkese yaşatsın inşallah 🤲🏼
Bugün dedim tamam ben anne oluyorum diye 🥹🥹
İnşallah canım inşallah tez zamanda arkanızdan geliyor olucaz ben kalbimden inanıyorum kendime sefer pozitif olacağına 😍😍 bide teknelerini hissettiğini düşünsene ultrason dan hareketini bile görünce böyle hissediyor san ilk tekmesinde de acayip duygulanırsın🥺🥺

Kontrolümüz çok güzel geçti bizim ya ense kalınlığı burun
Elleri kolları ayakları her yeri kıpır kıpırdı😍😍
Yine ağlamalar yine ben 🥹 ama çok duygusal anlar ya doktor kasıkta gezdikçe bebek kaçıyor 😅😅😅

Maşallah🥰 2li test yaptırdınız mı? Benimde sizinki gibi güzel geçti hala düşünüyorum🤔

Benimkinin de fiyatı 900₺. Şansızlık olmuş gerçekten. Çünkü dediğiniz gibi tek bebek zaten neredeyse 1 saat. İşlerinin hakkını vermeyen insanlardan ve merkezlerden nefret ediyorum. Herkes bu dönemde suistimal edebildiği kadar ediyor maalesef 😔
Aşırı sinir bozucular ya gerçekten yazık günah ben hiç bişey anlamadım zaten arkadaşımda doktor ara vermiş başka bir merkezde bende öyle sandım bide vezneye gittim bir karışıklık olmuş diye sonra bi baktım başka hasta almışlar sonra çıkıp gittim. Sorun yok dedi ama ona bile güvenim yok şuan

Kizlar size bişi soracağım. Transferden sonra fitili yaparken kırmızı pembe oldu parmağım. Hemşire rahmine pembe sıvı verdik akintin olabilir demişti. Ama biraz daha kırmızımsı olduğunu gördüm ve minik birde pıhtı vardı. Transferin ilk günü böyle bişey yaşayan var mı? Vajinal spekulum takıldığında hoca biraz sert davrandı. Hemşire tahriş olabilir dedi. Ama ben korku icindeyim😞

İnşallah canım inşallah tez zamanda arkanızdan geliyor olucaz ben kalbimden inanıyorum kendime sefer pozitif olacağına 😍😍 bide teknelerini hissettiğini düşünsene ultrason dan hareketini bile görünce böyle hissediyor san ilk tekmesinde de acayip duygulanırsın🥺🥺
Ya inşallah o günleri görebilirim 🤲🏼 Vallahi ağlamaktan helak olurum her halde 😂😂 be kadar normal şeyler aslında ama işte bize bana mucize ❤️❤️

X