2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kısmet bazı şeyler sanırım. Şu an düzenli.
Hatta Aret hoca, bence içerideki herkesten daha çok çalışıyor. İçeride koordinasyon sorunu var ciddi.

Hayırlı olsun inşallah canım benim bende meriofert ve klomen kullandım inşallah bu sefer herşey daha güzel ilerler ve pozitif i alırsın

Evet beraber ve solo şarkıların resmen, peşinden geliyorum önümüz açık inşallah. 3 hafta sonra geldiğinizde konuşuruz dedi testler için. Ölçtü, biçti, dinledi yine bana rakkamsal hiçbir şey söylemedi. Tahlillerime baktı, progestan evdeki bitince bırak dedi ondan sonra da geriye sadece coraspin kaldı.

İyi ki bu hafta gitmiş,ilacını almışsın hani şey derler ya iyi olacak hastanın doktor ayağına gelir diye tam olarak öyle olmuş. Bebeğin tabiki iyi, o artık senin git doktora o da öyle diyecek sen kendine dikkat et bolca dinlen.

Aaaa gerçekten mi Asıl ikizlere yapmaları lazımdı. Sağlık olsun napalım, biz de özelde yaptırırız artık. Sonucunuz çıktı mı peki? Bi de cinsiyetlerini öğrendiniz mi
Ben daha yeni verdim kan en geç 2 haftaya öğrenirim yazarım yine :) Cinsiyet için tüp bebek doktorum biri erkek olabilir emin değilim dedi alttaki hiç göstermedi bugün Çorluda ki doktorum başta iki kız gibi ama çok kıpır kıpırlar tam anlayamıyorum dedi sabret bir dahaki ay bakarız unut bu ay ki yorumumu dedi detaylı ultrason olucak pazar günü bayram öncesi yaptır dedi ama sanki erken mi ya 12+5 olucak bilemedim

Kısmet bazı şeyler sanırım. Şu an düzenli.
Hatta Aret hoca, bence içerideki herkesten daha çok çalışıyor. İçeride koordinasyon sorunu var ciddi.
Evet çok yoğunlar heleki o dönem aşırı yoğundu ve resmen ezbere yazılıp veriliyodu ilaçlar hemşireler tarafından yanlış tedavi sonucu üç başarısız transfer giden 50 bin bizim bilgisizliğimiz acemiliğimiz oldu İnşallah sizin olmaz araştırın ve doktora danışın biz cevapsız kaldık ama siz kalmazsınız umarımm

O zaman tüm yorumları unutun Bir sonrakinde daha net şeyler söyleyebilirler. Fetal dna ile kromozom dizilişinden cinsiyet kesin olarak tespit ediliyormuş ama bazı laboratuvarlar söylüyor bazısı söylemiyormuş Benim detaylı ultrasonum sata göre 12+5 ya da 12+6 da olcak. 12+ larda oluyomuş ikizlerde ilk detaylı tarama. Sanırım tek gebelikler 20, haftayken biz 2-3 kez filan gircez

Benim ezbere hiçbişeyim olmadı.
6. Tedavimdi, Aret hocada ilk tedavimdi şükür hamileyim aksine gerçekten ben Aret hocamdan hep memnun kaldım. Şu an 4. Ayımın içindeyim gebelikte.
Sizinki büyük şanssızlık olmuş. Umarım ve inşallah en yakın zamanda hamile kalırsınız.

Çok geçmiş olsun canım dikkat et doktorun ne diyorsa yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…