2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ayy evet ya o gerilip kaşınma bazı günler hala oluyot sabah yumuşayıp iniyor çok değişik 😅 ayakta kalınca çok şişiyordu benim
Acayip ya sabah karnım dümdüz akşama doğru sanırsın ki 5 aylık hamile nasıl gergin sabah eşim diyor eeee inmiş karnın dedim evet sabah böyle akşam öyle 😅 her şeyin dengesi şaştı 🤣

11. Hafta sonundaki kanama ile tekrar merhaba hasteneye gidiyorum bakalım ne diyecekler
Geçmiş olsun büşracım
Bizimde kaderimiz bu demekki😂
Hayırlı haberlerle dönersin inşallah dualarım seninle🥰😍
Kötü bişey olmuycak insallah normalmiş bunlar her hafta bu durumdan hastaneye giden biri olarak dualarım seninle🥰

Benim de geriye 2 emriyom kaldı sadece önemli olan oluşan emriyo nun tutunması inşallah 😊🤲🤲
Benimde iki tane kalmıştı 🙃 Biri şuan benimle diğeri de rabbim nasip ederse bir iki yıl sonrası için bekliyor😍inşallah sende bebişini alacaksın hayırlısıyla🤲🤲🤲 Allahım hiç birimizin emeklerini umutlarını yarım bırakmasın🤲

O zaman tüm yorumları unutun😁 Bir sonrakinde daha net şeyler söyleyebilirler. Fetal dna ile kromozom dizilişinden cinsiyet kesin olarak tespit ediliyormuş ama bazı laboratuvarlar söylüyor bazısı söylemiyormuş☹️ Benim detaylı ultrasonum sata göre 12+5 ya da 12+6 da olcak. 12+ larda oluyomuş ikizlerde ilk detaylı tarama. Sanırım tek gebelikler 20, haftayken biz 2-3 kez filan gircez
Evet belli oluyomuş ama yine erkek olunca işler karışıyomuş sanırım biraz bizim firma doktora bildiricek cinsiyetleri bize attığı mailde yasakmış söylemeleri :) Ya biz tekrar yaptırıcaz yani detaylı ultrasonu bide uzun sürüyor bakalım nasıl olucak :KK43:

Benimde iki tane kalmıştı 🙃 Biri şuan benimle diğeri de rabbim nasip ederse bir iki yıl sonrası için bekliyor😍inşallah sende bebişini alacaksın hayırlısıyla🤲🤲🤲 Allahım hiç birimizin emeklerini umutlarını yarım bırakmasın🤲
Benim çift transfer olacağı için geriye Doğal yolla şansımız olursa olur olmazsa tekrar düşeriz tüp bebek yollarına çünkü ben 2 -3 tane çocuğum olsun istiyorum 🤭😄😄 tabi bu transfer den ikizlerim olursa uzun süre düşünmem hatta korunurum bile 😄😄

Evet belli oluyomuş ama yine erkek olunca işler karışıyomuş sanırım biraz bizim firma doktora bildiricek cinsiyetleri bize attığı mailde yasakmış söylemeleri :) Ya biz tekrar yaptırıcaz yani detaylı ultrasonu bide uzun sürüyor bakalım nasıl olucak :KK43:
Erkek olunca niye karışıyormuş?

Ben daha dün transfer oldum canım 10. Gün yap dedi doktor🥰
Ben daha dün transfer oldum canım 10. Gün yap dedi doktor🥰
Canim ben baska bi arkadasa yazacakken sana yazmisim simdi o arkadasinda testini negatif oldugunu ogrenince etiketlemedim..cok uzuldum😪 Rabbim negatifi goren kisilerede gercekten moral ve sabir versin binbir emekle surec yasaniyor cunku...senin bebisinde hayirli olur insallah pozitiflerinle seviniriz🤲🤲

X