2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

14 nisan demek istediniz sanırım , ok
Ama geçmiş olmalı etkisi onun , 7. Günü yapmışsınız testi
Yani değeriniz çok sınırda aslında , ben sizin yerinizde olsam ertesi gün tekrarlardım testi , ama 24 saat geçsin üstünden. İnşallah gebesinizdir ☺️ 🤲❤️ Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün İnşallah 🤲🧿

Yok canım o kadardan bişey olmaz ve gerçi de nasipte olduktan sonra insanlar spor yapıyor oluyor 🥰 Benimki öyle kuruntu işte elbette eğiliyoruz ister istemez ben dikkat et olabildiğince diye söylemek istedim canım ondan bişey olmaz yani🥰🥰🥰
ahahha benim kuruntumu gör işte onu 😃😃yaa valla hakkaten öyle nasip her şey tabi ki sağlıklı olsunlar da hiç ama hiç sorun değil🥰 ay 4. gün doluyorrrr çok heyecanlanıyorum pozitif görebilecek miyim yavrilerimm benimle mii acabaaa çatlayacağım yaaa🧐😅

14 nisan demek istediniz sanırım , ok
Ama geçmiş olmalı etkisi onun , 7. Günü yapmışsınız testi
Yani değeriniz çok sınırda aslında , ben sizin yerinizde olsam ertesi gün tekrarlardım testi , ama 24 saat geçsin üstünden. İnşallah gebesinizdir ☺️ 🤲❤️ Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün İnşallah 🤲🧿
Evet14 Nisan da yaptırdım☺️ sınırda olmasından ziyade iğne olmasa çıkan değere takilmazdim iğnenin etkisimi diye düşünüyorum kızıma hamile kaldığında 11. Gün 27 çıkmıştı çok şükür sıkıntı yok tü.dun saat öğlen birde verdim testi kafam karışık aglamakliyim

Kızlar ya bişey soracam pozitif haberi sonrası estrofem devam ediyor mu hicbir yerde bulunmuyor devam edecekse yandım 🙄
Merhaba, pozitif sonucundan sonra kalp atışına kadar kullanmaya devam ettim Estrofemi. Kalp atışını duyduğumuz gün doktorum bıraktırdı bu ilacı. Darısı sizin başınıza 🙏🏻

ahahha benim kuruntumu gör işte onu 😃😃yaa valla hakkaten öyle nasip her şey tabi ki sağlıklı olsunlar da hiç ama hiç sorun değil🥰 ay 4. gün doluyorrrr çok heyecanlanıyorum pozitif görebilecek miyim yavrilerimm benimle mii acabaaa çatlayacağım yaaa🧐😅
Zaman yaklaştıkça insan daha da heyecanlaniyordur ya. İnşallah yüksek yüksek değerlerin olur bize mujde verirsin🎉🎉

Zaman yaklaştıkça insan daha da heyecanlaniyordur ya. İnşallah yüksek yüksek değerlerin olur bize mujde verirsin🎉🎉
Ay olma olur mu yaa inşallah pozitif görebilirim inşallah bu sefer hayırlı haber alabilirim sürekli konuşuyorum lütfen kalın yerleşin sevin beni bırakmayın diye delirdim iyice😅bi an pozitif hissediyorum sonra bi anda çok heveslenme derken buluıyorum kendimi çok değişik duygular içinde kafayı yemeden öğrensek bari😃

Kan verdim 7. Gün çift taraflı embriyo 7.62 cikti
Ovitrella kaynaklı böyle çıkmıştır benimde aşılamamda öyle olmuştu 12 günden aşağı gitmiyor etkisi ya ama 2 gün sonra tekrarlayın sonuca göre netlik kazanır çok erken test yapmışsınız pozitifte olabilir 😊

Evet14 Nisan da yaptırdım☺️ sınırda olmasından ziyade iğne olmasa çıkan değere takilmazdim iğnenin etkisimi diye düşünüyorum kızıma hamile kaldığında 11. Gün 27 çıkmıştı çok şükür sıkıntı yok tü.dun saat öğlen birde verdim testi kafam karışık aglamakliyim
öyle düşünmeyin lütfen moral de çok önemli biliyorsunuz , İnşallah tutunmuştur sizinledir.Bence bir test daha yaptırın içiniz rahat etsin

Ay olma olur mu yaa inşallah pozitif görebilirim inşallah bu sefer hayırlı haber alabilirim sürekli konuşuyorum lütfen kalın yerleşin sevin beni bırakmayın diye delirdim iyice😅bi an pozitif hissediyorum sonra bi anda çok heveslenme derken buluıyorum kendimi çok değişik duygular içinde kafayı yemeden öğrensek bari😃
Ahahahah de mi öyle oluyor umudumuz var ki bebislerle konusuyoruz falan ama cok da kaptirmamaya çalışıyoruz 😅😅 boyle boyle gececek vakit bi bakmışsın pozitif🎉🎉

X