2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aradılar aradılar 4 tane olmuş miniklerim 🤲😍🧿 Pazartesiye kadar sağlıkla dayansınlar inşallah ta alayım geleyim bende kuzularımı 🤲🧿
Ahh canım inşallah yaa , ama sana birşey diyimmi tutanlar genelde böyle söylüyor , hissetmiltim bir farklılık olduğunu diyor 😍❤️🤲🧿 hadi Allahın izniyle olsun
Maşallah Gelsin kuzular. 🥰😍😍😍Seni pazartesi bekliyorum gün saymaya 🤗🙏

biliyorsun ki geçen sefer 7 de yapım zaten çıkmasa da erken demiştim ama 8. gün kanamam oldu şimddi kritik eşik 7-8. günler benim için o yüzden eğer allahım nasip ederde olursa kanamam olmaz o zaman 8. günde yaparım yada 9😆
9.gün yap sen benim hatırlasana nasıl silikti 9.gün hatta damlatınca çıkmadı biraz bekleyince çıktı 9 iyidir 🙃8.gün çıkmazsa stres olursun
9.gün yap derim ben de. Kendim de 5.gün embriyosu için 9.gün yapmıştım bir cesaretle ve korkuyla çift çizgiyi görmüştüm. Geç tutunma ihtimalini de göze al derim. Hayırlı ve pozitif sonuçların olur inşallah 🙏🏻

9.gün yap derim ben de. Kendim de 5.gün embriyosu için 9.gün yapmıştım bir cesaretle ve korkuyla çift çizgiyi görmüştüm. Geç tutunma ihtimalini de göze al derim. Hayırlı ve pozitif sonuçların olur inşallah 🙏🏻
Tamamdır 9. gün yapacağım karar verdim:)inşallah canım çok teşekkür ederimm🙏🏻bende sizlerin kervanına katılırım inşallah

ahahha benim kuruntumu gör işte onu 😃😃yaa valla hakkaten öyle nasip her şey tabi ki sağlıklı olsunlar da hiç ama hiç sorun değil🥰 ay 4. gün doluyorrrr çok heyecanlanıyorum pozitif görebilecek miyim yavrilerimm benimle mii acabaaa çatlayacağım yaaa🧐😅
Evet insan gerçekten çok heyecanlanıyor olsun iki gün de evde yat mis gibi çok hareket etmeden 😂😂 benim de ilk üç gün falan kasıklarımda sızı gibi bişey vardı sonra hiçbişey kalmamıştı adet ağrısı gibi belirtiler oluyo cidden insan anlamıyor ama olsun zaman geçiyor işte insallah hayırlı haberler vereceksin🤲 ☺️☺️

Evet insan gerçekten çok heyecanlanıyor olsun iki gün de evde yat mis gibi çok hareket etmeden 😂 benim de ilk üç gün falan kasıklarımda sızı gibi bişey vardı sonra hiçbişey kalmamıştı adet ağrısı gibi belirtiler oluyo cidden insan anlamıyor ama olsun zaman geçiyor işte insallah hayırlı haberler vereceksin ☺️☺️
aynen 2 günde evde yatarım zaten cumartesi pazar kardeşimde annemde olacağım öyle de zaman geçer misss:) aynen bende de öyle oldu bugün daha farklı bişey var yani regl gibi değil kalçam ağrıyor böyle bir değişik inşallah bebiştendirr🤲ay zaman geçsin gelsin 9. gün bari de içim rahatlasa😂27 si hemde kadir gecesi 9. gün ay allahım mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine inşallah nasip olur öğrenmek🤲🤲

aynen 2 günde evde yatarım zaten cumartesi pazar kardeşimde annemde olacağım öyle de zaman geçer misss:) aynen bende de öyle oldu bugün daha farklı bişey var yani regl gibi değil kalçam ağrıyor böyle bir değişik inşallah bebiştendirr🤲ay zaman geçsin gelsin 9. gün bari de içim rahatlasa😂27 si hemde kadir gecesi 9. gün ay allahım mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine inşallah nasip olur öğrenmek🤲🤲
Ahh inşallah inşallah mübarek günde alacağız mutlu haberini :):)

Merhaba kizlar 5. Gün embriyo dün 7. Günümdu 7.67
8. Gün 8.1
Yok sanırım bebek dimi test günüm 25 Nisan böyle olup değeri artan varmi
Yani bence artış var ve artış varsa bir ümit var. İğnenin etkisi olsa gün geçtikçe azalmazmıydı yorum yapıyorum sadece kimse uzman değil sonuçta burda.Evet az artış ama var.
Aynı yerde mi yaptırdınız testi , aynı hastanede mi? Bazen laboratuvarlar arası ufak oynamalar da olabiliyor çünkü.
Pazartesi günü nasipse artsın çook çok çıksın değerin İnşallah

Yani bence artış var ve artış varsa bir ümit var. İğnenin etkisi olsa gün geçtikçe azalmazmıydı yorum yapıyorum sadece kimse uzman değil sonuçta burda.Evet az artış ama var.
Aynı yerde mi yaptırdınız testi , aynı hastanede mi? Bazen laboratuvarlar arası ufak oynamalar da olabiliyor çünkü.
Pazartesi günü nasipse artsın çook çok çıksın değerin İnşallahfark çıkmasın
Fark çıkmasın diye aynı yerde yaptırdım . Çok erken yaptırdım aslında pazartesiyi beklicem inşallah geç tutunmustur HCG kanda geç yayılıyordu nasip beklicem🙏

Ben iyiyim iyiyim derken dün akşam perişan oldum kan hacmi ve kıvamı sıvılaştığı için o kadar çok burun kanamam oldu ki rapor aldım bugün iğne yaptırdım kan pıhtılaştırıcı yatıyorum 😞diş etlerm de kanıyor nasıl olacak böyle bakalım
Geçmiş olsun canım yaa. Sorunlar ne kadar birbirinden farklı😔 İnşallah normale döner hemen, doktorla iletişime geçtin mi?

Yorumunuzu geç gördüm. Ben de Aret Kamar'da tedavi oldum ve şükür ilk denemede herşey sağlıklı ilerliyor.
Çok yakın bir tanıdığımın referansıyla gittim kendisi de ilk denemede pozitifi gördü.
Muhakkak görüşün hocam çok farklı bir insan.
Ben ilk tedavimi orda oldum fakat hiç memnun kalmadım pazar yeri kalabalık iki saat beklediğimi bilirim tv ye başlamış o zaman aşırı yoğundu ve sorular yanıtsız vakit ayıramıyordu o ara herkes memnuniyetsizdi İnşallah toparlamıştır

Ben iyiyim iyiyim derken dün akşam perişan oldum kan hacmi ve kıvamı sıvılaştığı için o kadar çok burun kanamam oldu ki rapor aldım bugün iğne yaptırdım kan pıhtılaştırıcı yatıyorum 😞diş etlerm de kanıyor nasıl olacak böyle bakalım
Ah canım yaa çok geçmiş olsun, şimdi nasılsın? Güzelce dinlen,halsiz de düşersin o kadar kan kaybına 😟

ben 8. gün de kanamam vs olmazsa hiç umursamam ya beni strese sokan şey kanama olur :) 8. günün gecesine beklerim artık olmazsam gece 00:00 da yaparım😆
Yapma sakınnn erkenden, onlar oradalar büyüyorlar sende sabret. 9. günden erken yapma bu çocikler yerleşti 5-6 HCG salgıladı 8-9 anca, ne yapsın bu evlatçıklar koşsun mu annesi😎

K Kubra4116 doktor kontrolün vardı senin bugün dimi? Bebişler nasıl😍
Yaaa elleri kolları oynamaya bile başlamış, resmen yine onları izlerken aklımı bıraktım orada🧿🧿 gayet iyiler onlarda bende, şükürler olsun. Enfeksiyondan korkuyordum ya çok normal bol su iç ilaca gerek yok dedi🍀 Tam 3 hafta sonra gel dedi, 3 hafta nasıl geçer onu demedi ama😶

Yaaa elleri kolları oynamaya bile başlamış, resmen yine onları izlerken aklımı bıraktım orada🧿🧿 gayet iyiler onlarda bende, şükürler olsun. Enfeksiyondan korkuyordum ya çok normal bol su iç ilaca gerek yok dedi🍀 Tam 3 hafta sonra gel dedi, 3 hafta nasıl geçer onu demedi ama😶
Yaaa yerim ama 🥰🧿 Maşallah çok sevindim her şeyin yolunda olmasına. Hahahaha aynı gidiyoruz farkında mısın benden bir hafta sonra aynı cümleleri duyuyorsun. Koca 3 hafta dedi bana da🤦🏻‍♀️ Daha bir haftası geçti. Testlerle ilgili bişey dedi mi? Fetal dna vs

Yapma sakınnn erkenden, onlar oradalar büyüyorlar sende sabret. 9. günden erken yapma bu çocikler yerleşti 5-6 HCG salgıladı 8-9 anca, ne yapsın bu evlatçıklar koşsun mu annesi😎
Hahahahhaha yapmıyorum temem temem bekliyorum zaten şu an imkansız daha 4.günümüz bitiyor yarın 5 salgılamaya bile anca başlamıştır. Ama çociklerim benimle yaaaa biliyorum bu sefer analarının güvenli kollarındalar 😍🤲🏻

Yaaaaa çok güzellll harikaaa maşallah rabbim bizlere de nasip etsin 🤲🏻😍🧿🧿

X