2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Dogumda icinde dimi...😅
Tabiki doğumda dâhil🤣🤣
Aynen allah izin verirse ocak anasi olacagiz.. inatci oglaklarla ugrasacagiz😅
Ay sorma oğlak olanlar lütfen alınmasın ama oğlak bebekleri gerçekten çok zor oluyor ya onu bende düşündüm bugün hele bide ikiz olursa benimkiler 2 keçiyşe nasıl uğraçcam bilmiyorum keşke yay olsalardı benim eşimde yay burcu ama napalm keçiler le uğraşıp durucaz 😄😄😄

Sanki zorla iş yapiyorlar dimi yaaa.. dunyanin parasini oduyorsun...birde bilmedigim icin ogrenmek icin sorunca cok vakitleri yok bulup soramiyorsun..
Ya sorma cidden dünyanın parası gidiyor. Daha anlayışlı olunabilir aslında. Neticede biz bu süreçte maddi manevi fazlasıyla yıpranmış hastalariz.

Sorma ya gittiğim hastanede 5500 müş Haziran da zam gelicek miş ee bizimkiler 2023 ocağa doğacak yine zam gelir muayene ücreti desen 350 TL kendi doktor uma devam etmek istesem 600 TL yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal herşey leri masraf bunların 🤣🤣 ama kesinlikle paket olan bi hastaneden paket alıcam fiyatı garantilemem lazım yoksa 2023 ocakta kitlerler bize çok fena 🤣🤣😄😄
Paket en iyisi inşallah olsunda kontur gibi paket alırız 🤣🤣🤣🤣

Canim herkesin farkli oluyor dollenen de varmis duydugum kadariyla benim 5 yumurtadan 1 tanesi 5.gun dondu digerleri yarida kalakaldilar
Öyle tabiki de insan etkileniyor, şok oldum üç deyince embriyolog 🤭 sen de benzer şeyleri hissetmişsindir eminim🙂Allahım yüzümüze gülsün biran evvel daha çok aratmadan hepimizin kucaklarını doldursun bebişlerle inşallah 🤲❤️

Bende aksine bitmek tükenmek bilmeyen bi enerji şeklinde oldu bu iğneler hele gonolf i Şubat'ta kullanmaya başladığım da gülmekten durduramıyor dum kendimi meriofert i kullanırken de öyle duygusallık yaşamadım biraz sinirlerimiz bozuluyor bu süreçte hep ondan oluyor ya 😄😄
Ya işte hep aşırı duygu değişimleri 😂 herkesde farklı reaksiyon veriyor demekk 😂

İyiyim canım çok şükür zaman geçsin diye bekliyorum 😍3.günde bitiyor bugün bel ağrısı ve kaşık ağrısı oldu regl olacak gibi şu an da da aşırı bir şişlik var ya patlayacak sanki karnım 😅
Evde misin çalışıyor musun

Ben kendim aylık baktırıyorum canım sağlık ocağında kan değerlerime. Bu sonuncu testlerimi ama heyet raporu alırken hastanede baktılar. 8 tüp kan alıp her şeye bakmışlar😵
Bana da 7.haftamda bakmıştı her şeye ama o zaman bu gidişimde de baktırayım

Ben kendim baktırdım ama kalp atışı duyulduğu gün doktorum da kan ve idrar istemişti oda bakmıştı şimdi pazartesi gidince tekrar bakacak
Sen kendin baktır değerine kontrol et
7.haftada bakıldı canım ama bu ay bakılacak mı onu merak ettim kendi doktorum değil de hani çok merak edip kendi doktorumdan önce kalp atışı düzelmiş mi diye baktırmaya gitmiştim ya o dr bakmıştı şimdi pzartwsi yine o dr a gideceğim bayramdan sonra da kendi doktoruma 😁

Sen Medical Park işini naptın baktın mı doktor falan canım orda doğum paketleri baya iyiymiş 1 ay önve komşunun kız kardeşi sormuş 8 buçuk demişler orda reyhan Arpacı ve ümit Aydın diye 2 doktor var pozitif i görürsem oradan paket alırım yüksek ihtimalle çünkü benim gittiğim hastanede doğum paketi yokmuş yaa 😄 Medical de hasan Terzi var bide benim annem ona rahim ameliyatı olmuştu baya iyi bi doktor Medical e gidiceksen ona da bakabilir sin bi fiyat öğrenmişken sana da diyim dedim 😄🤭
Ben görüştüm orayla 9.750’den 12.750’yr kadar Aralık varmış benim perinatolog ve profesör olur olursa eğer o da en yüksek fiyat oluyor yine de aşırı değil zaten Prof muayene ücreti 550 imiş o da iyi geldi bana fiyatlar fena değil ama beni kabul eder mi bilemiyorum görüşeceğiz bakalım 😣 benimle aynı hastalığı olan bir tanıdığım İzmir’de hiçbir özel hastane kabul etmemiş mecburen eğitim araştırmada yapmış doğumunu burda da mesela özel hastaneler bana müdahale etmiyor risk aşmak istemiyorlar medicalpark ile bu durumu görüşüp eğer kabul ederseler orası olabilir hem bize çok daha yakın

Dogum paketi ne canim icinde neler var. Birde sezeryan dogumda babalari iceri aliyorlar mi hic arastirdiniz mi?
Babaları alıyorlar mı sormadım ama 8 muayene vardı,işte birkaç nst dedi unuttum onu,ikili test dahil kan testleri ,doğumdan sonra bebeğin topuk kanı vs testleri,doğum sonrası on gün sonra bebek anne muayenesi,on pozluk fotoğraf çekimi ,bir kereliğe mahsus lohusa şerbeti(aşırı önemsiz 😂) refakatçi yemeği üç öğün iki gün sezaryende bir gün normalde yatak ücreti bunlar aklımda kalmış ☺️

X