2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben görüştüm orayla 9.750’den 12.750’yr kadar Aralık varmış benim perinatolog ve profesör olur olursa eğer o da en yüksek fiyat oluyor yine de aşırı değil zaten Prof muayene ücreti 550 imiş o da iyi geldi bana fiyatlar fena değil ama beni kabul eder mi bilemiyorum görüşeceğiz bakalım 😣 benimle aynı hastalığı olan bir tanıdığım İzmir’de hiçbir özel hastane kabul etmemiş mecburen eğitim araştırmada yapmış doğumunu burda da mesela özel hastaneler bana müdahale etmiyor risk aşmak istemiyorlar medicalpark ile bu durumu görüşüp eğer kabul ederseler orası olabilir hem bize çok daha yakın
İnan 10 bile normal bana paket olarak çünkü diğer türlü muayene ücreti tahliller taramalar hamilelik sonu nstlet daha yükseğe mal oluyor inşallah Medical de kabul ederler de git gel sıkıntın olmaz ya senin için o zor şimdi ilk aylar ama artık son aylarda zor olur uzak hastane gitgellerde çoğalıyor son zamanlarda ay Allah kolaylık versin gerçekten 🤲🤲🤲🤲

Babaları alıyorlar mı sormadım ama 8 muayene vardı,işte birkaç nst dedi unuttum onu,ikili test dahil kan testleri ,doğumdan sonra bebeğin topuk kanı vs testleri,doğum sonrası on gün sonra bebek anne muayenesi,on pozluk fotoğraf çekimi ,bir kereliğe mahsus lohusa şerbeti(aşırı önemsiz 😂) refakatçi yemeği üç öğün iki gün sezaryende bir gün normalde yatak ücreti bunlar aklımda kalmış ☺️
Dogum dahil dimi... ben 2-3sene once medikal parkta sirf merakimdan sezeryen dogum fiyati sormustum 5000 tl demislerdi babalaridq qlmiyorlardi..
Öyle tabiki de insan etkileniyor, şok oldum üç deyince embriyolog 🤭 sen de benzer şeyleri hissetmişsindir eminim🙂Allahım yüzümüze gülsün biran evvel daha çok aratmadan hepimizin kucaklarını doldursun bebişlerle inşallah 🤲❤️
Embriyolog dollenmeyen yumurtan var dediginde nadilsq spermler uzun yasiyor ya tekrar dolleyin falan dememek icin kendimi zor tuttum😅😅 1 yumurtam tam 5.gunu gelismedi inanabiliyormusunuz..sadece 1 yum.kaldi..okadar ilac o kadar aci hep gitti...

Evde misin çalışıyor musun
Çalışıyorum canım dün başladım artık yeter 3 gün dedim evde çünkü işte yapamıyorum sadece yat yat çok sıkıldım burda en azından hareket oluyor biraz masabaşı zaten zorlamıyor da beni şimdi 2 gün yine evde olucam dinlenirim dedim:)o kadar erken uykum geliyor ki gece sızıyorum ya birde karnım aşırı gergin oldu çok kaşınıyor sanki gebeyim 3 aylık çatlayacak ya😄

7.haftada bakıldı canım ama bu ay bakılacak mı onu merak ettim kendi doktorum değil de hani çok merak edip kendi doktorumdan önce kalp atışı düzelmiş mi diye baktırmaya gitmiştim ya o dr bakmıştı şimdi pzartwsi yine o dr a gideceğim bayramdan sonra da kendi doktoruma 😁
Sen kendin de asm de bile baktırabilirsin ihmal etme canım önemli bşr hormon

Çalışıyorum canım dün başladım artık yeter 3 gün dedim evde çünkü işte yapamıyorum sadece yat yat çok sıkıldım burda en azından hareket oluyor biraz masabaşı zaten zorlamıyor da beni şimdi 2 gün yine evde olucam dinlenirim dedim:)o kadar erken uykum geliyor ki gece sızıyorum ya birde karnım aşırı gergin oldu çok kaşınıyor sanki gebeyim 3 aylık çatlayacak ya😄
Bol bol yürüyüş yap kendini yormadan gaz sorunudur büyük ihtimal

Aret Kamar da iyi referanslarınız var mı okuduğunuz yorumlar harici.
Yorumunuzu geç gördüm. Ben de Aret Kamar'da tedavi oldum ve şükür ilk denemede herşey sağlıklı ilerliyor.
Çok yakın bir tanıdığımın referansıyla gittim kendisi de ilk denemede pozitifi gördü.
Muhakkak görüşün hocam çok farklı bir insan.

Embriyolog dollenmeyen yumurtan var dediginde nadilsq spermler uzun yasiyor ya tekrar dolleyin falan dememek icin kendimi zor tuttum😅😅 1 yumurtam tam 5.gunu gelismedi inanabiliyormusunuz..sadece 1 yum.kaldi..okadar ilac o kadar aci hep gitti...
🥺 hiç mi kalmadı yumurta sizde ?

Bol bol yürüyüş yap kendini yormadan gaz sorunudur büyük ihtimal
işten eve evden işe gidip gelirken metroda vs yürüyorum anca işte arada kalkıp şirket içinde yürüyorum kalkıp..yok gaz değil de karnım çok gergin sanırım iğnelerden artık iyice şişti çok kötü oldu hem iğneler hem bant falan çok işlem oluyor orda:)

🥺 hiç mi kalmadı yumurta sizde ?
Biraz karisik anlatmisim toplam 5 yum. Toplandi 2 yumurta 5.gune kadar gitti biri donduruldu digeri 5.gunde gelismemis 6.gune beklediler ama cop olmus iste toplamda 1 yum. Donduruldu okadar geride baska yok yani.. bi atis hakkim var iskalarsak herseye bastan bqslamak gerekecek ama bu son denemem kendime baska hak vermeyecem ... oldu oldu olmadi hayata boyle devam😀

Babaları alıyorlar mı sormadım ama 8 muayene vardı,işte birkaç nst dedi unuttum onu,ikili test dahil kan testleri ,doğumdan sonra bebeğin topuk kanı vs testleri,doğum sonrası on gün sonra bebek anne muayenesi,on pozluk fotoğraf çekimi ,bir kereliğe mahsus lohusa şerbeti(aşırı önemsiz 😂) refakatçi yemeği üç öğün iki gün sezaryende bir gün normalde yatak ücreti bunlar aklımda kalmış ☺️
Masallah yine iyi kalmis akljnizda..😀😀 cok iyi bence rakamlar..medikal park hastaneside guzel doktorlarida iyi..tercih edilebilir

eğilmemeye dikkat edeyim arada farkında olmadan işte bişey düşünce yere falan insan eğiliyor istemsiz dikkat ediyorum ama hayırlısı yaa ani hareket yapmıyorum zaten sabah dedim eşime sen beni bırak işşe ben gidemem yetişicem diye hızlı yürürüm😄😄ay inşallah beybi yaa inşallah hayırlısı ile 🥰ay şimdi eğilmek diyince içime kurt düştü dün falan da eğildim kalktım ama ani eğilip kalma falan olmadı
Yok canım o kadardan bişey olmaz ve gerçi de nasipte olduktan sonra insanlar spor yapıyor oluyor 🥰 Benimki öyle kuruntu işte elbette eğiliyoruz ister istemez ben dikkat et olabildiğince diye söylemek istedim canım ondan bişey olmaz yani🥰🥰🥰

Ayy çok sevindim beraber bekleriz İnşallah :) Biraz üzüldüm aslında 6 yumurtadan 3 ü döllenmiş bugün 1. gün , ama embriyolog dedi ki belkide yarın 4 diycem belki 5 belli olmaz geriden de gelebiliyo dedi ama beni mi sakinleştirmek için dedi artık bilmiyorum ağladım çünkü 3 deyince , kadını da üzdüm
İnsallah altın yumurtanız olur hemen tutunur hayırlı haberleri verin insallah 🤲🤲🥰

Merhaba kizlar ovitrele çatlatma iğnesi ne kadar beta HCG icerir bilgisi olan varmı

X