2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ne güzel şeyler söyledin çok teşekkür ederim ama işte azaldı artık ağrılarım sanki göğüslerim ağrıyor sadece şiş inşallah ama niyeyse ümitsizliğe kapıldım
Insan bazen kendini cok dinlediginde oluyor.. ben kizima hamileyken 2-2.5 ayliga kadar hic bisey anlamadim ta ki dolbin uzerinden bisey almak icin cok uzandim o ara icimden kirt diye bi ses geldi. Ozaman anladim.. yani bazen hic bisey anlamiyorsun.

Insan bazen kendini cok dinlediginde oluyor.. ben kizima hamileyken 2-2.5 ayliga kadar hic bisey anlamadim ta ki dolbin uzerinden bisey almak icin cok uzandim o ara icimden kirt diye bi ses geldi. Ozaman anladim.. yani bazen hic bisey anlamiyorsun.
İnşallah dediğin gibidir yaaaa çok sevinirim valla 🤩

Ay hadi İnşallah sende güzel sonuclar alırsın hiç kolay süreç değil valla maddi manevi
Yaaaa kesinljkle vok korkuyorum yine cok yuksek maliyetten. Yum.buyutmek icin dunyayi harcadik.. simdi tutsun diye harca.. insallah isteyen ugrasan herkese nasip olsun..

Yaa zaman ne çabuk geçiyor embriyo olduktan sonra demek süreç böyle oluyormuş 😇 hadi bakalım bi sürü şey sığdı şu son iki aya aşılama histereskopi ve şimdi tüp bebekler geliyor ☺️
Sorma valla ha oldu ha olacak derken şubattın başında başladım Mayıs oldu resmen Instagram da bi sayfa var kaçıncı deneme diye sormak doğru soru değil ne zamandır deniyorsunuz doğru soru demişti gerçekten öyle baktığında ilk deneme olacak ama öncesine neler neler yaşandı gerçekten değişik bi süreç bu ama enerjimi hiç kaybetmedim inanıyorum ki bu güzel enerjiye de pozitifi görücem ama negatif bile olsa poliplerim aldığı içinbu sefer kendiliğinden olacağına olan inancım da yüksek vallahi 🤭🤭🤭 doğru doktor gerçekten çok önemliymiş bunu anladım ama

Yaaaa kesinljkle vok korkuyorum yine cok yuksek maliyetten. Yum.buyutmek icin dunyayi harcadik.. simdi tutsun diye harca.. insallah isteyen ugrasan herkese nasip olsun..
Transfer pahalı olmuyo çok ama benim hepsi ortalama 30 dan fazla tuttu neyim var neyim yok bozdurdum bı kolyem kaldı küçük bide yuzuklerim valla

Sonrasını deneyeyim bakalım canım, bir de bize havasını almanıza gerek yok demişlerdi acaba almalı mı ki🤔 Amiin canım amiin Allah emeklerimizi karşılıksız bırakmasın🙏
Bana. Doktorum ilk yaptı o zaman havasını aldılar ben prospektüsten baktım almayın diyor ama bi kere almadan yaptım mahvetti beni😅 o yüzden ben alıp yapıyorum ama buz kesin çare oldu bana😁amin canım amin🙏🏻

Ayni zamanda transfer olacagiz sanirim...beraber bekleriz insallah🤲🤲mayisin 2.haftasi reglinin3. Haftasi mi olacak..
Ne zaman adet in başlamıştı senin 🤭 aynen 3. Hafta oluyor 14. Günden sonra heran transfer olabilir kalınlaşmaya göre kan değerine göre kişiden kişiye değişiyor kaçıncı günü olduğu bakalım bizim kaçıncı günü olacak transfer yarın arayıp randevu alıcam hayırlısı ile atlatsak şunları da 😄😄🤭

Yok hiç öyle düşünme ben de hep eğilmiştim tabi dikkat etmek lazım ama insan unutuyor hayatın içinde eğiliyorsun uzanıyorsun sürekli mutfakta da yukarıdan bi şey alıyordum ay unuttum diyordum her defasında 😅 yani oluyor tabi olmasa daha güzel ama
Yani aynen öyle hayatın akışı dediğin gibi neyse hayırlısı 3.gün de bitti şükür😄

Aminn canım İnşallah , valla bu yumurta büyütme iğneleri beni allak bullak ediyor ağlıyorum sürekli olur olmaz herşeye :) kendimi tutabilsem kontrol edebilsem bu aşamada harika olacak ta :) Eşim de nasibini alıyo tabi çoğunlukla , çünkü kimse bilmiyor sürecimi , ona çatıyorum sürekli :) Allah bin kere razı olsun iyi idare ediyor.
Bende aksine bitmek tükenmek bilmeyen bi enerji şeklinde oldu bu iğneler hele gonolf i Şubat'ta kullanmaya başladığım da gülmekten durduramıyor dum kendimi meriofert i kullanırken de öyle duygusallık yaşamadım biraz sinirlerimiz bozuluyor bu süreçte hep ondan oluyor ya 😄😄

Her ay bakıyorlar mı kızlar ya bana da bakacak mı acaba yoksa kendim mi baktıracağım
Sen Medical Park işini naptın baktın mı doktor falan canım orda doğum paketleri baya iyiymiş 1 ay önve komşunun kız kardeşi sormuş 8 buçuk demişler orda reyhan Arpacı ve ümit Aydın diye 2 doktor var pozitif i görürsem oradan paket alırım yüksek ihtimalle çünkü benim gittiğim hastanede doğum paketi yokmuş yaa 😄 Medical de hasan Terzi var bide benim annem ona rahim ameliyatı olmuştu baya iyi bi doktor Medical e gidiceksen ona da bakabilir sin bi fiyat öğrenmişken sana da diyim dedim 😄🤭

X