2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sen normal standart test al yarın onla yap :) benimde 5. Gün embriyosu idi doktor kan testini de 10. Gün vermemi istemişti. Ben 8. Gün verdğimde 153 çıkmıstı
Ozaman hemen yarın eczaneden alıp yapayım bari eşim izin verir mi bilmiyorum dur bakalım yakalanmazsam gidip alırım

Ozaman hemen yarın eczaneden alıp yapayım bari eşim izin verir mi bilmiyorum dur bakalım yakalanmazsam gidip alırım
İstersen bi kaç gün daha bekle erken gibi sanki negatif çıkarsa umut bağlarsın erken diye belki negatiftir diye. İnsan böyle daha çok yıpranıyor

Kesinlikle öyle iyi ki burdayız ben de çok motüce oluyorum Bu süreçte olmayan gerçekten anlamıyor çünkü ne ailen ne en yakın arkadaşın Abartı geliyor yaptıkların , evham oluyor vs vs
Burda birbirini anlayabilenler olarak birbirimize daha çok güç veriyoruz bence de Çocuklarımızın biiirsürü teyzesi olacak

Yaaaaa niye gece 4 tee oda guzelmis Rabbim sağ saglim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim valla 7 yıldır test yap yap yap gına geldi
Amiiin çok teşekkür ederim Çünkü sabah test yapmayı düşünüyordum 3. gün embriyosu 10. günümdü zaten heyecandan, korkudan, stresten uyuyamadım. Ben uyumuyosam o da uyansın dedim

İlk tüp bebek deneyimi mi? Ben adetimi bekliyorum sizlerin günlerinin yaklaştığını pozitif haberler aldığınızı duyunca ben de o kadar heyecanlanıyorum ki
Evet canim ilk defa yaptırdım 2 embriyom oldu 1 i kaliteli diğeri orta kalite 6. Gün dollendi . Bana transfer edilen 5. Gün embriyosu 3. Gün dollenmisti dondurmuslardi . 7 yıllık evliyim ve evimize bı neşe gelsin istiyoruz artık Rabbim inşallah nasip etmiştir

Bugün 2.gün de bitiyor yarın 3 yarım saat önce bel ağrısı ve vajina ağrısı başladı korkutuyor beni regl olacağım zaman ki gibi aynı birde akıntı var hayırlısı bakalım
Ben sorucaktım sen yazmışsın 2. Günde bitti nasılsın diye ay yemin ederim senin yerine bende heyecanlanıyorum yaa korkma inşallah bu sefer alıcan pozitifiii eminim kabızlık için yazdıklarını da gördüm ilk transfer de kötü olmıştun bu sefer öyle şeyler yaşamamana sevindim bende kabız olmaktan korkuyorum yaa gün kurusu ve kayısı mı iyi geliyor şimdiden alayım bende adetim bittikten sonra başlarım

Anladım canım doktorum da tavsiye etti aklınızda kalmasın dedi ondan kafam karıştı benim de 22sinde randevum var test için 11 haftalıkken insallah hayırlısı

Ay kesinlikle öyle canım kimse anlamıyor dediğin gibi ama insan bu kadar zor yollardan geçince anlaşılmak istiyor işte..neyse bunların hepsi geçecek geriye dönüp baktığımız da güleceğiz ve bebeklerimiz ile mutlu mesut günler geçireceğiz allahın izni ile

Yaaa inşallah canım benim inşallah 3. güne giriş yapmış bulunuyorum allahın izni ileeeeevet ya gerçekten kabus gibiydi. ben transfer öncesi başladım dikkat etmeye gün kurusu yedim kuru erik yedim şurubu da içtim yine ben çünkü onlar tek fayda etmiyor bana bünyemi bildiğim içinsana kayısı fayda ediyorsa bunlarla devam et geceden suya koy gün kurusunu sabah aç karnına iç onları da ye miss

Canım günaydıınnnn nasılsınn Bol bol uzan insallah tutunuyor bebeklerin seninle insallah ara ara yürü olur mu ama genelde uzan sen yine de nasıl hissediyosunn
Günaydın canım çok şükür iyiyim sen nasılsınn ayy inşallah bebeklerim analarını sevsinler:)bugün artık iş başı yaptım evde daha fazla duramadım masa başı zaten sıkıntı olmaz diye düşünüyorumay inşallah tutunuyorlardır bana ondandır bunların hepsi razıyım yani yeter ki olsun dadün bi dışarı çıktım markete yürüyüp geldim bugünde işte dönerken biraz yürürüm burda da tuvalete çık bilmem ne hareket olur zaten yarından sonra haftasonu:)valla pozitif hissetmeye uğraşıyorum bel ve kasık ağrısı olmasa hiçbir şey yok gibi zaten:)Belirti aramakta yanlış oluyor artık onu da tecrübe ettik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…