2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlarrrr neguzel birsuru hamile var masallahhhhh😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 sağ saglim dogurunn İnşallah . Benim bugün transferden sonraki 8. Günüm 5. Gün embriyosu transfer edilmişti . Şimdi aşırı derecede gazim var göğüslerim hassas bayağı belim ağrıyor ama ince bir sızı . Adet olcakmis gibi arada ağrım oluyor hep hafif . Dün kabız olmuştum . Zaman geldikçe daraliyorum test fobim var yapmaya çok korkuyorum
Bu zamana kadar yapmadıysan test sana da helal olsun 😅😅

Bu zamana kadar yapmadıysan test sana da helal olsun 😅😅
Yapmak okadar çok istiyorum ki ama içimdeki o büyük korku beni çok üzüyor sanki yine hüsran yine negatif yine 0.011 gorucem gibi bir fobim var ayaklarım gitmiyor . Aşılama çatlatma iğneleri klomen tedavileri hepsinde çok hevesle yaptım . Şimdi nolucak bilmiyorum zaman yaklaştıkça ödüm kopuyor

Ama ben vajinal tablet kullaniyorum ondan dolayı da olabilir afedersin isemisim gibi yaaa ilaç kalintilarida geri geliyor tabi çok özür açık konuştuğum için :)
Evet kullanan çok arkadaşta geldi o şekilde akıntı oldu biz hayırlara pozitiflere yoralım o zaman :)

Yapmak okadar çok istiyorum ki ama içimdeki o büyük korku beni çok üzüyor sanki yine hüsran yine negatif yine 0.011 gorucem gibi bir fobim var ayaklarım gitmiyor . Aşılama çatlatma iğneleri klomen tedavileri hepsinde çok hevesle yaptım . Şimdi nolucak bilmiyorum zaman yaklaştıkça ödüm kopuyor
Bende senin gibi korkuyordum bir de yapmıcam diye totem yaptık, hatta evdeki testler eşime verdim saklasın bulamım diye 😅 sonra 7. Gün akşamı birden testi getir yapcaz dedim kaset test yaptık pozitifi gördük belirgin şekildee 🖤🖤 darısı başınaa 🖤🖤

Bende senin gibi korkuyordum bir de yapmıcam diye totem yaptık, hatta evdeki testler eşime verdim saklasın bulamım diye 😅 sonra 7. Gün akşamı birden testi getir yapcaz dedim kaset test yaptık pozitifi gördük belirgin şekildee 🖤🖤 darısı başınaa 🖤🖤
Yaaaa harikaaaaa acaba bendemi idrar testi yapsam hahahaha içimi rahatlattin bı anlık 🤣🤣🤣

Bilmiyorumm canım senin gönlünden nasıl geçiyorsa öylee yap ❤️🖤
Aslında evde test yok sadece ovulasyon testi vardı dün ovulasyon testi yaptım silik çizgi gözüktü yani normalde diyolarya hamileysen ovu testide koyu kırmızı çıkıyor diye

Aslında evde test yok sadece ovulasyon testi vardı dün ovulasyon testi yaptım silik çizgi gözüktü yani normalde diyolarya hamileysen ovu testide koyu kırmızı çıkıyor diye
Sırf bunu denemek için gebeliğimde ovu testi yapmıştım hem de 2 kere silik çıkmıştı. Yani net bi doğruluk payı yok.

Bende yaptım evde o da vardı. Koyu çıktı ama aşırı kırmızı değildi, ortalama diyebilirm

X