2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar nasılsınız ben şimdi transfer için yoldayım bakalım 1 mi 2mi bebis koyacak gidince konusacakmisiz. Öğlen yapmış oluruz transferi dediler. Dua edin kolaylıkla geçsin❤️ Gece uyku tutmadı bir de test günüm falan olsa ne yapacakmışim😅
Hayırlısı ile al gel bebişlerini inşallah canım🙏🏻sağlıkla sımsıkı tutunsunlar sana inşallah🤲🏻

Günaydın canım çok şükür iyiyim sen nasılsınn 🥰🥰ayy inşallah bebeklerim analarını sevsinler:)bugün artık iş başı yaptım evde daha fazla duramadım 😅masa başı zaten sıkıntı olmaz diye düşünüyorum🧐ay inşallah tutunuyorlardır bana ondandır bunların hepsi razıyım yani yeter ki olsun da🥰🤲🏻dün bi dışarı çıktım markete yürüyüp geldim bugünde işte dönerken biraz yürürüm burda da tuvalete çık bilmem ne hareket olur zaten yarından sonra haftasonu:)valla pozitif hissetmeye uğraşıyorum bel ve kasık ağrısı olmasa hiçbir şey yok gibi zaten:)Belirti aramakta yanlış oluyor artık onu da tecrübe ettik😅
Ben de bugün sana yazacaktım herkes yazmış zaten sevindim bir sorun olmamasına 🥰 kesinlikle belirti diye bir şey yok onu aklından çıkar sadece günlerin geçmesi önemli 😇üç gün bitti bile hemen geçer gider öbür günler de Ryamm Ryamm brnce öncesinde bünyeni kayısıya falan alıştırma bir süre sonra aynı şeyler etki etmemeye başlıyor iki gün önceden başlasan yeterli bir de kuru erik çok öneriliyor ve kesinlikle evde duphalac şurup olsun yiyecekler etki etmezse bir saat içinde halloluyor strese gerek yok ben allahtan opu sonrası yaşamıştım o durumu da transferden sonra öyle bir risk olmadı 🥲

Ben de bugün sana yazacaktım herkes yazmış zaten sevindim bir sorun olmamasına 🥰 kesinlikle belirti diye bir şey yok onu aklından çıkar sadece günlerin geçmesi önemli üç gün bitti bile hemen geçer gider öbür günler de Ryamm Ryamm brnce öncesinde bünyeni kayısıya falan alıştırma bir süre sonra aynı şeyler etki etmemeye başlıyor iki gün önceden başlasan yeterli bir de kuru erik çok öneriliyor ve kesinlikle evde duphalac şurup olsun yiyecekler etki etmezse bir saat içinde halloluyor strese gerek yok ben allahtan opu sonrası yaşamıştım o durumu da transferden sonra öyle bir risk olmadı 🥲
Çok sağol canım inşallah su gibi akar gider de pozitif haberini alabilirim hayırlısı ile😇

İnşallah canım insallah. Sen atlattın çok şükür şu 10 günü de çabucak gecirip pozitif haberi al insallah❤️ bize de moral olur
Çok şükür canım ya benim kritik eşik 7-8. günler onları da atlatırsam hayırlısı ile inşallah pozitif haberi alabilrim allahın izniule iyi düşünüyorum bakalım nasip kısmet her şey🤩ay inşallah olurda size de moral olur dediğin gibi🙏🏻

Çok şükür canım ya benim kritik eşik 7-8. günler onları da atlatırsam hayırlısı ile inşallah pozitif haberi alabilrim allahın izniule iyi düşünüyorum bakalım nasip kısmet her şey🤩ay inşallah olurda size de moral olur dediğin gibi🙏🏻
Hadi inşallah kuzum az kaldı beklemek zor tabi ama sonu güzel olsun 🙏🏻🙏🏻

Kızlar nasılsınız ben şimdi transfer için yoldayım bakalım 1 mi 2mi bebis koyacak gidince konusacakmisiz. Öğlen yapmış oluruz transferi dediler. Dua edin kolaylıkla geçsin🙏🏻❤️ Gece uyku tutmadı bir de test günüm falan olsa ne yapacakmışim😅
Çok güzel geçsin, al gel onları annesi❤️

İyi akşamlar kızlar size bir şey soracağım ben estrofemi ne için kullanıyoruz tam olarak biz bugün kalp atışını duyduk kesebilirsin dedi doktorum ama normalde daha uzun süre kullaniliyormus problem olur mu diye merak ettim:KK43:
Aynı şeyi benim doktorum da yaptı. Pazartesi kalp atışını duyduk o günden beri Estrofemi kesti kullanmıyorum ama diğer iğne ilaçlar aynen devam,

Ama ben vajinal tablet kullaniyorum ondan dolayı da olabilir afedersin isemisim gibi yaaa ilaç kalintilarida geri geliyor tabi çok özür açık konuştuğum için :)
O bende de oluyor bir anda su gibi geliyor ped de koymak istemiyorum sürekli peçete koyuyorum. İlacın etkisi işte 🤷🏻‍♀️

Ben de bugün sana yazacaktım herkes yazmış zaten sevindim bir sorun olmamasına 🥰 kesinlikle belirti diye bir şey yok onu aklından çıkar sadece günlerin geçmesi önemli 😇üç gün bitti bile hemen geçer gider öbür günler de Ryamm Ryamm brnce öncesinde bünyeni kayısıya falan alıştırma bir süre sonra aynı şeyler etki etmemeye başlıyor iki gün önceden başlasan yeterli bir de kuru erik çok öneriliyor ve kesinlikle evde duphalac şurup olsun yiyecekler etki etmezse bir saat içinde halloluyor strese gerek yok ben allahtan opu sonrası yaşamıştım o durumu da transferden sonra öyle bir risk olmadı 🥲
Bugün pazara çıkacam kuruyemişçiden de alayım onları da ne olur olmaz benim hazırda beklesin ozmut ozmut valla bana fayda ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum gündelik hayatta beni zorlayacak kadar olmuyor um kabız ama ara ara olduğu için korktum valla yiyince görcem etkisini 😄😄 kızlarrrrr bu arada adetim sinyali çaktı banaaaaa akıntımda pembeye dönmeye başladı akşama doğru gelir tahminimceee salı veya pazartesi de doktora giderim artıkkkkk🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Kızlar nasılsınız ben şimdi transfer için yoldayım bakalım 1 mi 2mi bebis koyacak gidince konusacakmisiz. Öğlen yapmış oluruz transferi dediler. Dua edin kolaylıkla geçsin🙏🏻❤️ Gece uyku tutmadı bir de test günüm falan olsa ne yapacakmışim😅
Hadi hayırlısı ile bebekleri al gel canım inşallah 12 gün sonra güzel haberler i vermekte nasip olur transfer olanlarımız çoğaldııı inşallah bizde ilk grup gibi üst üste pozitif leri görürüz 😍😍😍😍

Hamile kızçeler TSH değerleriniz ne benimki yine yükselmiş canım sıkıldı
Benimde ara ara tsh da yükselmeler olduğu için geçen ay transfer diye başlamıştık ya doktorum troit ilacımı da başlatmıştı yükselmesin gebelikte diye levotiron kullanıyorum ilaç kullanınca düşüyor o hemen, strese girme 😊

X