2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ryamm 1 bardak süt 4 5 çilek bir muz bir avakado falan demişti. Ben kendime göre ayarladım. Çok yoğun sevmediğim için biraz sütü fazla koydum. Oda bazen ikinci güne kaldı . Dolaba koyup ertesi gün içtim.onemli olan hergun avakado tükettim ama .
Canim iyi muz kabiz yapmadi.. muzu bi tane butun koymayalim bari ceyrek koyalim..

Günaydınlar
Rabbim herkese saglıklı hayırlı evlat nasıp etsin ins.amh deverim 0ın altında tüp bebek denedik ama yumurta bos cıktı .2gün önce yumurtalıga prp yapıldı ama 10mm 2adet yumurtam varmıs ona zararı olur mu ? Ve 10mm yumurta sizce kac gune catlar bunu bılebılırmıyız

Kızlar transferin ilk günü eve geçince hep yattınızmı?
Oturmakta yan yatmakta sıkıntın oluyormu
Sizler nasıl yatıyorsunuz transfer olanlar
Sırt üstü yan farkedermi
Bence bunları düşünmek sadece stres yaratıyor vücudumuzda. Transferden bir saat sonra eşimle yemeğe gittim ve üstüne 2saat yolculuk yaptım. Sonraki günler ilk üç gün raporluydum Evde ev işi yapmadım ama normal hayatıma devam ettim duşumu da hemen ertesi gün aldım. İki embriyomda tutundu çok şükür. Transfer sonrasında size bilgi veriliyor bunlarla ilgili zaten normal hayatınıza devam edin diye. İçiniz nasıl rahat edecekse öyle yapın ama inanın farketmiyor. Üçüncü denemem hepsini denedim olacaksa oluyor olmayacaksa da olmuyor.

Bence bunları düşünmek sadece stres yaratıyor vücudumuzda. Transferden bir saat sonra eşimle yemeğe gittim ve üstüne 2saat yolculuk yaptım. Sonraki günler ilk üç gün raporluydum Evde ev işi yapmadım ama normal hayatıma devam ettim duşumu da hemen ertesi gün aldım. İki embriyomda tutundu çok şükür. Transfer sonrasında size bilgi veriliyor bunlarla ilgili zaten normal hayatınıza devam edin diye. İçiniz nasıl rahat edecekse öyle yapın ama inanın farketmiyor. Üçüncü denemem hepsini denedim olacaksa oluyor olmayacaksa da olmuyor.
Çok haklısınız
Böyle deneyimleyen birilerindeb bunları duymak insanı rahatlatıyor , çok teşekkür ederim🤲🏻

Hadi hayırlısı canım benim üçüzler 9. Haftada belli oldu ama
Doktorla görüştüm bugün. Kese için gün verdi. Hiç değerle ilgili ikiz olabilir falan demedi. Sadece değeriniz çok güzel artmış dedi. Bide hep yüzünüz gülsün dedi 😂🥰 kese için 21. Güne randevu verdi. Bakalım hayırlısı.

Arkadaşlar tüp bebek doktorunuz kese bakma aşamasında tekrar muayene ücreti aliyormu. Tüp bebek sürecimiz artık bitti. Bundan sonrası normal muayene sürecine giriyor.kese görme kalp atışı için tek muayene ücreti alcaklar.

Arkadaşlar tüp bebek doktorunuz kese bakma aşamasında tekrar muayene ücreti aliyormu. Tüp bebek sürecimiz artık bitti. Bundan sonrası normal muayene sürecine giriyor.kese görme kalp atışı için tek muayene ücreti alcaklar.
Alıyorlar diye biliyorum ben🤷

Ryamm 1 bardak süt 4 5 çilek bir muz bir avakado falan demişti. Ben kendime göre ayarladım. Çok yoğun sevmediğim için biraz sütü fazla koydum. Oda bazen ikinci güne kaldı . Dolaba koyup ertesi gün içtim.onemli olan hergun avakado tükettim ama .
Evet benim yaptığım şekil biraz yoğun oluyor 🤭🤭 bendeki amaç kilo almada olduğu için meyve kısmını biraz yoğun tutuyorum 😄

Wooooowwwww zaten soyle bisey var tum embriyologlar ana rahmi bi ortam hazirlayamayiz sadece taklit etmeye calisiriz diyorlar... bende suna kiziyorum benim opudan sonra 3.gune belki embriyolarim gitmeyecekti bana hic tedavi vermediler enazindan tedbirli olsalardi belkide 3.gunde transfer yapacaklardi.. daha iyi olacakti..
Transfer kararında sadede embriyo durumlarına bakılmıyor o dönemli hormon değerleriniz de çok önemli. Hormon değerleriniz transfere uygun değilse mecbur dondurulmuş embriyo transferine yönlendiriyorlar.

Hadi hayırlısı canım benim üçüzler 9. Haftada belli oldu ama
Ayyy üçüz mü maşallah 😍 bölünme mi oldu
9. Hafta da mı diğer 2 kese gözüktü yoksa 1 kese mi gözüktü bende rüyamda hep ikiz görmeye başladım ama 10. Haftaya girdik 8. Haftada son kontrolüm vardı diyorum herhalde tutsaydı çıkardı 😁

Transfer sonrası ilk muayenede ücret almıyor benim merkez. Yani kese kontrolünde ödemedik, ama 15 gün sonra kalp atışına gittiğimizde ödedik. Bugün de kontrolüm var sanıyorum bugün ödemiyoruz, yani inşallah doğru hatırlıyorumdur😆🙈

X