2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar selam herkese bebiş haberli bir ay diliyorum . Benim transferim 12 sinde yapıldı tek embriyo transfer çok iyi geçti dedi doktor . İlk transferim bu . Ve ciddi anlamda tedirginim nasıl hissedicegimi bilmiyorum . Yatmadım normal haystima devam ediyorum sadece çok dikkat ediyorum hiç egilmiyorum yukselmiyorum . 3 gün oldu henüz duş almadım yarın duş alicam . 7 yıllık evliyim umarım tutar 🤰🤱🧑‍🍼

Bana yarım saat önceden 500 ml içsen yeterli dediler içtim ama.heyecandanmidir nedir gelmedi 😂 sonra bı tane daha içtim geldi bu seferde çok 🙈 transfer bittiğinde de bana bı makattan fitil koydular dedilerki kaslarınız gevsesin diye vercez. Odaya geçtim 15 dk zor dayandım.surgude istedim ama sürgü yok gerekte yok kalkıp yapabilirsiniz artık dediler 15 20 dk anca geçmişti. Kalktım yaptım napim. Yani merkezinizde sürgü olmayabilir. Moralleri bozmak yok. Beş dk sonra o koydukları fitil ishal yaptı beni bide ona gittim hemen kalktım. Ay dedim kesin olmaz haa artık bu ne dedim ama herşeyin nasip olduğunu unutmadım hiç şükür. Benim başıma hep yapmayim dediğim herşey geldi ya. Pozitif haberi aldık şükür darısı isteyen herkesin başına inşallah . Bu uğurda emek veren canı yansa da dişini sıkan bütün kardeşlerimi kucaklıyorum hepiniz dualarimdasiniz 🤗
Ayyyyy cok guzel bi yasanmislik eger tup bebik yapmasaydim bunu hic anlamazdim gercekten olaganustu ve siradisi bi sureç... cok nasip cok sabir cok teslimiyet gerektiriyor rabbim gercekten anneligi hakeden isteyen anne olma icin ugrasan butun arkadaslarin muradini versin🙏🙏 insallah🤲🤲

Kızlar selam herkese bebiş haberli bir ay diliyorum . Benim transferim 12 sinde yapıldı tek embriyo transfer çok iyi geçti dedi doktor . İlk transferim bu . Ve ciddi anlamda tedirginim nasıl hissedicegimi bilmiyorum . Yatmadım normal haystima devam ediyorum sadece çok dikkat ediyorum hiç egilmiyorum yukselmiyorum . 3 gün oldu henüz duş almadım yarın duş alicam . 7 yıllık evliyim umarım tutar 🤰🤱🧑‍🍼
Hayirlisi olsun insallah guzel haberlerinizi aliriz🤲

Hayirlisi olsun insallah guzel haberlerinizi aliriz🤲
Çok teşekkür ederim insallahhhh🥰 yalnız bişey sorucam benim bugün 2. Günüm ve afedersiniz ishal oldum normalmi . Kabız olmam gerekirdi 😀 çok tedirgin oldum acaba tutmadimi diye düşündüm

Çok teşekkür ederim insallahhhh🥰 yalnız bişey sorucam benim bugün 2. Günüm ve afedersiniz ishal oldum normalmi . Kabız olmam gerekirdi 😀 çok tedirgin oldum acaba tutmadimi diye düşündüm
Canım rahat ol kabız olmaman daha iyi. Bolca su tuket çok çok önemli. Kabızlik sanırım progestan igneler yapıyor . Yani bunlar bı belirti değil.zaten belirti arama hiç. Kullandığımız ilaçlar hep belirti gibi hissettiriyor. Ben ryamm arkadaşımızin tarifini yapmıştım hergun 🥰 avakado sut badem çilek muz bal içeceği yapıp içtim 🥰 avakado rahme çok faydalı.

Canım rahat ol kabız olmaman daha iyi. Bolca su tuket çok çok önemli. Kabızlik sanırım progestan igneler yapıyor . Yani bunlar bı belirti değil.zaten belirti arama hiç. Kullandığımız ilaçlar hep belirti gibi hissettiriyor. Ben ryamm arkadaşımızin tarifini yapmıştım hergun 🥰 avakado sut badem çilek muz bal içeceği yapıp içtim 🥰 avakado rahme çok faydalı.
Hic belirti aramıyorum ama acaba tuttumu tutmadimi düşüncesi geriyor beni . Genel anlamda rahatım . Tabi aklımdan cikiyormu aslaaaa 😀 bu dediğin tarifi hergun mu yapayım günde bir bardak karıştırıp icicem doğrumu .

Hic belirti aramıyorum ama acaba tuttumu tutmadimi düşüncesi geriyor beni . Genel anlamda rahatım . Tabi aklımdan cikiyormu aslaaaa 😀 bu dediğin tarifi hergun mu yapayım günde bir bardak karıştırıp icicem doğrumu .
Ryamm 1 bardak süt 4 5 çilek bir muz bir avakado falan demişti. Ben kendime göre ayarladım. Çok yoğun sevmediğim için biraz sütü fazla koydum. Oda bazen ikinci güne kaldı . Dolaba koyup ertesi gün içtim.onemli olan hergun avakado tükettim ama .

Aynen canım inşallah bana hiç arkadaş yok valla kendime bi arkadaş arıyorum bende 🤣🤣
Canım şaka bı yana ucuz değildir de ikiz olma konusu benide düşündürdü yani olabilir mi acaba diye ☺️ canım sana iki embriyo konulmuş biz ona bile şok olduk hepimiz ucuzmuuuuu diye 😂 tek embriyodan ucuz olmaz bence. Senin 5. Gün embriyosu muydu ikiside

Canım şaka bı yana ucuz değildir de ikiz olma konusu benide düşündürdü yani olabilir mi acaba diye ☺️ canım sana iki embriyo konulmuş biz ona bile şok olduk hepimiz ucuzmuuuuu diye 😂 tek embriyodan ucuz olmaz bence. Senin 5. Gün embriyosu muydu ikiside
Canım neden olmasın böyle bişey mümkün
Evet ikiside 5. Gün embriyosu
3 e bölünüp tek yumurta üçüzü olma şansıda var

Canım neden olmasın böyle bişey mümkün
Evet ikiside 5. Gün embriyosu
3 e bölünüp tek yumurta üçüzü olma şansıda var
Bilmem ki. Yarın bakalım doktorum ne diyecek.daha sonucu da gösteremedim. Seninki de 5. Gün embriyosu iseee bu işte bı tuhaflık var ikna oldum çünkü aynı gün testlerimiz çok benzerler. Hadi hayırlısı bakalım 🥰🥰🥰🥰

Bilmem ki. Yarın bakalım doktorum ne diyecek.daha sonucu da gösteremedim. Seninki de 5. Gün embriyosu iseee bu işte bı tuhaflık var ikna oldum çünkü aynı gün testlerimiz çok benzerler. Hadi hayırlısı bakalım 🥰🥰🥰🥰
Hadi hayırlısı canım benim üçüzler 9. Haftada belli oldu ama

Ryamm 1 bardak süt 4 5 çilek bir muz bir avakado falan demişti. Ben kendime göre ayarladım. Çok yoğun sevmediğim için biraz sütü fazla koydum. Oda bazen ikinci güne kaldı . Dolaba koyup ertesi gün içtim.onemli olan hergun avakado tükettim ama .
Yarından itibaren yapicam çok teşekkür ederimmm 🥰🤰🤱🧑‍🍼

Hamileligin 6.gunu kabizlik oluyor diye formlarda okumustum..birde transfer sirasinda sizede fitil attilarmi kaslar gevsesin diye bi kac kisiye atilmis belki o ishal yapti..☺birde transfer sonrasi cok dikkat edilmeli kabiz olmamaya... ikinmak yerinden oynatabilir.. kayisi zeytinyagi birlikte yendiginde hergun normal bi sekilde olur...

X