2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Selam kızlar,

Anca girebildim sabah muayene vs derken işe geç geldim onları da anca toparlamaya başladım.. Her şey yolunda pazartesi günü transfer yapılacak çarşamba progestan için kan vericem cumartesi covid testi..bunlarda da bir problem çıkmazsa eğer allahın izni ile olacak.. climara forte bant devam, progestan dex sabah akşam, coraspin, ve birde enox diye bir kan sulandırıcı iğne günde bir verdi...inşallah bu testlerimde normal çıkar da hayırlısı ile transferimi olabilrim:)
Canım inşallah sıkıntısız bir şekilde geçer sürecin ve transferini olursun alırsın bebisini gelirsin 🤩🥰

Kızlar yaa kabızlıkla ilgili neler yapıyorsunuz? Günlük minimum 2,5 lt su içerim ve gayet düzgün besleniyorum ama transferden beri kabızlıkla zaman zaman başım dertte🤦🏻‍♀️ Duphalac için günde max ne kadar içebilirsiniz dediler? Gece uyumadan bi ölçek aldım. Akşamdan 3 kuru kayısıyı bir bardak suya koydum sabah uyanınca da onları yedim kocaman bir bardak su içtim bana mısın demedi🤒
Mümkün olduğu kadar posalı beslenmeye çalış canım, özellikle taze meyve iyi geliyor bana. Duphalac vermişti doktorum ama daha hiç kullanmadım.

Kızlar yaa kabızlıkla ilgili neler yapıyorsunuz? Günlük minimum 2,5 lt su içerim ve gayet düzgün besleniyorum ama transferden beri kabızlıkla zaman zaman başım dertte🤦🏻‍♀️ Duphalac için günde max ne kadar içebilirsiniz dediler? Gece uyumadan bi ölçek aldım. Akşamdan 3 kuru kayısıyı bir bardak suya koydum sabah uyanınca da onları yedim kocaman bir bardak su içtim bana mısın demedi🤒
Ben biraz rahatladım o açıdan genelde aynı şeyler işte ama akşam duphalac ve su içip yatınca sabah iyi oluyordu bana da kuru kayısıyı da bıraktım bir süredir su içmeye dikkat ediyorum meyveye vs,off ben bugün iki paket cips yedim hiç içim rahat değil 😬😬

Bu arada eras0201 eras0201 okul grubuna yazı geldi 24 hafta mevzusu hakikaten kalkmış 😪bize denk gelmiyordu ama senin için iyi olacaktı üzüldüm bu hafta izne çıkacak arkadaşım da vardı kötü oldu

Ayy ne güzel ve farkli bir surpriz olmuş. Sağlıkla gelsinler insallah🥰
Üçüz müüü üç tane mi transfer edilmişti ay ne sürpriz ama 🥰🥰sağlıkla gelsinler
İnanamıyorum 🤭 harika haber şahane 👏👏 çok tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🤲 inşallah darısı hepimize olsun 🤲❤️❤️❤️
Ben şok🤭🤭 çift transfer miydi tek mi acaba?
Merhaba kızlar çok teşekkür ederim
evet 2 tane embriyo transfer edildi
kanamam yüzünden 4 farklı doktora gittim 4 üde ikiz dedi hatta 10 gün önce kalp atışlarını dinledim ikizlerin ultrason çekildim bugün kanamam olunca başka bi doktora daha gittim ve 2 tane tek yumurta bi tanede ayrı kesede 3 bebek vardıüçününde kalp atısıda vardı allaha şükür

Merhaba kızlar çok teşekkür ederim
evet 2 tane embriyo transfer edildi
kanamam yüzünden 4 farklı doktora gittim 4 üde ikiz dedi hatta 10 gün önce kalp atışlarını dinledim ikizlerin ultrason çekildim bugün kanamam olunca başka bi doktora daha gittim ve 2 tane tek yumurta bi tanede ayrı kesede 3 bebek vardıüçününde kalp atısıda vardı allaha şükür
Çok çılgınca, arkadaşımın da tek embriyo transferinden ikizleri oldu hatta önümüzdeki ay 3 yaşına girecekler. Rabbim sağlıkla hepsine kavuştursun inşallah, gözün aydın 🧿🧿🧿

Canım kayısının kompostosunu dene birde faydası olur inşallah

Mümkün olduğu kadar posalı beslenmeye çalış canım, özellikle taze meyve iyi geliyor bana. Duphalac vermişti doktorum ama daha hiç kullanmadım.
Aslında öyle besleniyorum ama 2-3 gün baya sıkıntı çektim rahatladım dün itibariyle🤭
Bu arada eras0201 eras0201 okul grubuna yazı geldi 24 hafta mevzusu hakikaten kalkmış 😪bize denk gelmiyordu ama senin için iyi olacaktı üzüldüm bu hafta izne çıkacak arkadaşım da vardı kötü oldu
Evet canım 9 nisanda resmi gazetede yayınlandı. Sağlık olsun napalım. Şimdi 1 ay heyet raporu alıyorum. Sonra eylüle kadar çalışırım. Arada yıllık izinlerim var normal rapor haklarım var. Hepsini ara ara kullanırım😁

X