2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Arkadaslar bi sorum olacakti. 7 haftalim suan kendi doktorum bakti vajinal bebek var kalp atisi baslamis dedi. Bulundugum yerde kadin dogum gittim karindan bakti goremedi ve aklima takildi benim gibi olan var mi

Yeni haber alanlara çok sevindim Allah sagsalim kucağımıza almamızı sağlasın ins☺️ yeni öğrenecek olanlar da ins olumlu haberler alırlar. Bende size bir şey soracagim kızlar biz keseyi gördük haftaya da kalp atışı icin gideceğiz ama bu hafta kasık ağrımda çok azaldı mide bulantısı da hissetmez oldum o yüzden biraz tedirgin oldum düşük falan olsa 5 haftalık sonuçta belli olur değil mi?

Arkadaslar bi sorum olacakti. 7 haftalim suan kendi doktorum bakti vajinal bebek var kalp atisi baslamis dedi. Bulundugum yerde kadin dogum gittim karindan bakti goremedi ve aklima takildi benim gibi olan var mi
Canım ben 2 doktora gitmiştim 7haftalıkken ikisi de vajinal muayene etmişti karından baktığı için küçük diye görememiştir belki☺️

Yeni haber alanlara çok sevindim Allah sagsalim kucağımıza almamızı sağlasın ins☺️ yeni öğrenecek olanlar da ins olumlu haberler alırlar. Bende size bir şey soracagim kızlar biz keseyi gördük haftaya da kalp atışı icin gideceğiz ama bu hafta kasık ağrımda çok azaldı mide bulantısı da hissetmez oldum o yüzden biraz tedirgin oldum düşük falan olsa 5 haftalık sonuçta belli olur değil mi?
Canım benim nerdeyse hala belirtim yok 9 haftalık olcam☺️🤲 8.Haftadan sonra kasık ağrıları başlıyor hatta kimisinde o da yok☺️ Benim o kadar belirtim yoktu ki 6+3te kalp atışı icin doktora gitmiştim içim rahatlamıştı duymamıştık ama görmüştük atışı 🥰 için rahat olsun yani canım 🌹

Canım benim nerdeyse hala belirtim yok 9 haftalık olcam☺️🤲 8.Haftadan sonra kasık ağrıları başlıyor hatta kimisinde o da yok☺️ Benim o kadar belirtim yoktu ki 6+3te kalp atışı icin doktora gitmiştim içim rahatlamıştı duymamıştık ama görmüştük atışı 🥰 için rahat olsun yani canım 🌹
Çok saol cnm başta olupta sonradan kesilince biraz korktum sadece ama keseyi gördükten sonra estrofem ve progestani yarıya düşürdü doktorum ilk haftalardaki ağrılar belki de ilaçların etkisiydi çok teşekkürler cnm biraz rahatladım ☺️

Merhaba kızlar çok teşekkür ederim
evet 2 tane embriyo transfer edildi
kanamam yüzünden 4 farklı doktora gittim 4 üde ikiz dedi hatta 10 gün önce kalp atışlarını dinledim ikizlerin ultrason çekildim bugün kanamam olunca başka bi doktora daha gittim ve 2 tane tek yumurta bi tanede ayrı kesede 3 bebek vardıüçününde kalp atısıda vardı allaha şükür

Beta degeerlerini yazar mısın canım ?

nasıl artıs vardı ?

birde aile de tek yumurta ikizi var mı ? genetik mi yani ?

Canım ben 2 doktora gitmiştim 7haftalıkken ikisi de vajinal muayene etmişti karından baktığı için küçük diye görememiştir belki☺️
Vajinaldan sıkıntı olur diye surekli baktirmak istemiyorum . Karindan kac haftada gozukuyo acaba

Benim de 9+5 oldum bir belirtim yok içiniz rahat olsun 😇

Merhaba arkadaslar pts gunu transferim oldu gecmeyen bi sancim var kasilma gibi bugun 3. Gunum boyle bir durum tecrube eden var mi

İyi günler arkadaşlar hamile olanlar sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim,tedavide olanlara kolaylıklar ve bol pozitifler diliyorum..

Bugün transferimin 12. Günü 3.gun dondurulmuş tek adet embriyo transferim oldu sonucum 119 çıkmış hastanenin referans değeri de yazmıyor e nabizdan gördüm sonucu çok mu düşük değerim bu şekilde düşük değerle başlayıp sağlıklı ilerleyen oldu mu arkadaşlar şuan aşırı tedirginim sevinemedim..

İyi günler arkadaşlar hamile olanlar sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim,tedavide olanlara kolaylıklar ve bol pozitifler diliyorum..

Bugün transferimin 12. Günü 3.gun dondurulmuş tek adet embriyo transferim oldu sonucum 119 çıkmış hastanenin referans değeri de yazmıyor e nabizdan gördüm sonucu çok mu düşük değerim bu şekilde düşük değerle başlayıp sağlıklı ilerleyen oldu mu arkadaşlar şuan aşırı tedirginim sevinemedim..
Değeriniz hiç düşük değik gayet normal görünüyor benim 5.gün embriyosu 11.gün 154 işe başladı ama sizinki 3.gün imiş ki 50 ile 60 ile başlayıp gayet güzel ilerleyenler de oldu önemli olan iki gün sonra ikiye katlaması şimdiden tebrikler sağlıkla devamı gelir inşallah 😇🥰

Estrofem burda da artık bulunmuyor. Onlarca eczaneyi aradım kimsenin elinde yok. Zaten üretilmiyormuş Türkiyeye anlaşma sağlanamadığı için. Haberlere konu oldu dedi adam🤒 Hemşiremi aradım bakalım doktoruma sorup dönecek genelde 12. haftaya kadar devam etmekle beraber 8-10 arası da kesebiliyor hoca. Kanamanız yoksa kesebilir, size dönüş yapıcam dedi😕

X