2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım tebrik ederim baya şaşırdım 3 embriyo mu vardı sende? İnsallah hayırlısıyla gelsinler sağlıklı sıhhatli canım benim 🥰
Teşekkürler canım
hayır 2 embriyo vardı demekki teki bölündü tek yumurta ikizi oldu canım diğeide ayrı kesede

Progestan ve oksapar kullanan arkadaşlar, vurulan yerlerde morluklar oluşuyor buna maalesef alıştım 🤦‍♀️ bugün fark ettim deri altında elleyince zeytin kadar ya da daha küçük iki şişlik elime geldi hem kalçada hem göbekte. Başına gelen var mı? Zamanla dağılır mi?
Benim de aynı oldu. Dağıldı sizin değil mi?

Benim de aynı oldu. Dağıldı sizin değil mi?
Bende de aynısı oldu ilk kalçadan vuruldugumda.kucuk bı bezecik var. İkinciye elimde baya işittim ampulu . Hemşireye dedimki elimden alınca oyalanmadan vuralım. Vurdugu yeri bulamadım şuan da . Acısı var tabi biraz ama ilk vurduğu gibi asla değil.sizde öyle yapabilirsiniz.

Kızlar yaa kabızlıkla ilgili neler yapıyorsunuz? Günlük minimum 2,5 lt su içerim ve gayet düzgün besleniyorum ama transferden beri kabızlıkla zaman zaman başım dertte🤦🏻‍♀️ Duphalac için günde max ne kadar içebilirsiniz dediler? Gece uyumadan bi ölçek aldım. Akşamdan 3 kuru kayısıyı bir bardak suya koydum sabah uyanınca da onları yedim kocaman bir bardak su içtim bana mısın demedi🤒

Kızlar yaa kabızlıkla ilgili neler yapıyorsunuz? Günlük minimum 2,5 lt su içerim ve gayet düzgün besleniyorum ama transferden beri kabızlıkla zaman zaman başım dertte🤦🏻‍♀️ Duphalac için günde max ne kadar içebilirsiniz dediler? Gece uyumadan bi ölçek aldım. Akşamdan 3 kuru kayısıyı bir bardak suya koydum sabah uyanınca da onları yedim kocaman bir bardak su içtim bana mısın

Kızlar yaa kabızlıkla ilgili neler yapıyorsunuz? Günlük minimum 2,5 lt su içerim ve gayet düzgün besleniyorum ama transferden beri kabızlıkla zaman zaman başım dertte🤦🏻‍♀️ Duphalac için günde max ne kadar içebilirsiniz dediler? Gece uyumadan bi ölçek aldım. Akşamdan 3 kuru kayısıyı bir bardak suya koydum sabah uyanınca da onları yedim kocaman bir bardak su içtim bana mısın demedi🤒
Sanırım progestan iğneden oluyor kabızlık. Benim normalde metobalizmam çok hızlıdır. Bir kuru kayısı ishal yapabilir. Günde en az 8 yiyorum galiba.ona rağmen yine de kabızlığa yakın oluyor.hiç ilaç içecek seviyeye helmedim ama kuru kayısı miktarını artiriyorum.Bana kabızlık sorunun olursa duphalac i her yemekten yarım saat önce içebilirsin demişlerdi.uc öğün yani.

X