2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba ilk transfermiydi. Birde 1 embriyomu. Yaş kaç. Benimde ilk olacak ilk transferler genel olarak tutmuyor diyorlar YouTube videolarda hep o şekilde çıkıyor.. formlarda okudugum kadariyla erken gebelik testi değilse cikmayabiliyormus.. inşallah çıkar güzel haberlerini alırız canım..
Olur mu hiç ilk transfer tutmuyor burda kaç kişi var ilk denemesi olup pozitif i alan böyle şeyler düşünmeyin 😊

Olur mu hiç ilk transfer tutmuyor burda kaç kişi var ilk denemesi olup pozitif i alan böyle şeyler düşünmeyin 😊
Ilk denemede yuzdelik dilim cok az.. youtube dan bahceci ve istanbul tup bebek doktorlarini dinledikce cok arastirinca boyle hisler oluyor.. insallah bizde ilk denemesinde tutturanlardan oluruz. 🤲🤲

progesteron değil FSH belirler dedi menapoz sendede 25 dedi yüksek çıkmış menapoza yakın dedi... Amh 0.01..Ankara da bir doktora yazdım amh sordu direk öğrenince ne yazıkki tıbben yapılıcak bir şey yok dedi.... üzgünüz dedi ne yazıkki yapılıcak bir şey yok dedi..
canım neden umut olmasın
bu değerlerle tüp bebekle hamile kalan okadar çok kişi varki
yaşın kaç?
kontrollerde folikül görüyormu doktorlar?
fsh düşürmek için bir çok yol var , bazı doktorlar biesteron veriyor bunun için
iyi bir doktora git mutlaka
böyle çaresiz gibi bekleme
umut her zaman var unutma:KK200:

Ilk denemede yuzdelik dilim cok az.. youtube dan bahceci ve istanbul tup bebek doktorlarini dinledikce cok arastirinca boyle hisler oluyor.. insallah bizde ilk denemesinde tutturanlardan oluruz. 🤲🤲
İlk denemesi pozitif olan bir sürüüü kişi var önce bilinç altını bu şekilde düşünmeye zorla nasıl olsa tutmayacak deme bedenine ben hazırım ve tutacak mesajları gönder olumlama yapmak pozitif düşünmek gerçekten bu süreçte çok önemli 😊

İlk denemesi pozitif olan bir sürüüü kişi var önce bilinç altını bu şekilde düşünmeye zorla nasıl olsa tutmayacak deme bedenine ben hazırım ve tutacak mesajları gönder olumlama yapmak pozitif düşünmek gerçekten bu süreçte çok önemli 😊
Ben tutmasini umuyorum ama olmazsa ne kadar uzulecegimi de biliyorum. Yani %50 ihtimal var ne olacak ne olmayacak notr durmak en guzeli... ❤ rabbim izin verirse başim uzerine🤲

canım neden umut olmasın
bu değerlerle tüp bebekle hamile kalan okadar çok kişi varki
yaşın kaç?
kontrollerde folikül görüyormu doktorlar?
fsh düşürmek için bir çok yol var , bazı doktorlar biesteron veriyor bunun için
iyi bir doktora git mutlaka
böyle çaresiz gibi bekleme
umut her zaman var unutma:KK200:
yaş 47 ye dayandı.. sanırım doktorlar artık riskli hastalarla uğraşmak istemiyorlar.. bende burada okudum düşük Amh ile gebelik.....

yaş 47 ye dayandı.. sanırım doktorlar artık riskli hastalarla uğraşmak istemiyorlar.. bende burada okudum düşük Amh ile gebelik.....
Seray sever 48 yaşında ikizlerine hamile. Üstelik kadın en az 8-9 defa denemiş. Allah ol dedikten sonra ne amh ne yaş hiçbirinin önemi yok. 45-46 da menapoza girdim deyip kendiliğinden hamile öyle çok örnek var ki. Yani demem o ki adet olduğun sürece umut hep vardır💜

Seray sever 48 yaşında ikizlerine hamile. Üstelik kadın en az 8-9 defa denemiş. Allah ol dedikten sonra ne amh ne yaş hiçbirinin önemi yok. 45-46 da menapoza girdim deyip kendiliğinden hamile öyle çok örnek var ki. Yani demem o ki adet olduğun sürece umut hep vardır💜
kesinlikle aynı düşüncedeyim.. ama işte insanın moralini sıfırlıyorlar... tıbben tedavisi mümkün değil ne demek yaaa... sen elinden geleni yap sonra olmaz de...

kesinlikle aynı düşüncedeyim.. ama işte insanın moralini sıfırlıyorlar... tıbben tedavisi mümkün değil ne demek yaaa... sen elinden geleni yap sonra olmaz de...
nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama kesinlikle prp işlemini yaptırmanı öneririm
hem fsh hormonunu düşürmede işe yarıyor hem de rezervi canlandırıyor
bülent tıraş hoca ile görüşebilirsin
benim ona giden arkadaşlarım olmuştu

istanbul canım... kaç yaşındaydı arkadaşınız...

ücreti
ücreti ne kadar acaba bilginiz varmı??

ücreti

ücreti ne kadar acaba bilginiz varmı??
ne yazıkki bilgim yok ama telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz
prp yumurta rezervi azlığında kullanılan bazı durumlarda çok başarılı olan bir yöntem
deneyin bence imkanınız varsa

merhaba, bugün (5aa) transferin 9. günündeyim fakat son iki gündür idrar testim negatif.yarın test günüm kanda pozitif göremeyeceğim diye çok korkuyorum. iki gündür herhangi bir belirtimde yok 😞 benim durumunda olup pozitif haberi alan var mı?
27 yaşındayım evet ilk denemem ve bir embriyo yerleştirildi. Ayy demeyin öyle lütfen :KK43: doktorum idrarda geç çıkabileceğini söyledi önemli olan kan değerleri
Canım Allah hakkında hayırlısını nasip eder inşallah. Olumsuz düşünme lütfen. Yasin daha gencecik. İnşallah doğru zamanda hayırlı zamanda kucağına almak nasip olur. Bebeğin tutunmasinin ne ilk olmasıyla ne kabız olmamakla ne yatmakla ne yatmamakla vs alakası olduğunu düşünmüyorum. Herşey nasip . Allah ol diyor oluveriyor. Ben ilk denememde pozitif aldım çok şükür. Burda yazilanlari resmen talan ettim. Çok okudum. Ama sağlıklı beslenmeye çalışma dışında hiçbiri elimde değildi. Kabiza yakın bi duruma da geldim. Hatta bi sefer badem yerken genzime bı kaçtı.yarim saat oksurdum ve transferin daha 4. Günü yada 5. Gunuydu. Demem o ki kimisine ilk denemede kimisine beşinci denemede nasip oluyor. Allah en güzel zamanda versin emanetlerimizi inşallah. Bunları yazıyorum çünkü çok stresli bir süreç gerçekten. Belki okuyna birilerinin içine su serpmek nasip olur.Ama en doğrusu dikkat ederek doğal yaşamimiza devam etmek ve en önemlisi teslim olmak. Allah a teslimiyet herşeyden önce geliyor. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah. Amin.

Canım Allah hakkında hayırlısını nasip eder inşallah. Olumsuz düşünme lütfen. Yasin daha gencecik. İnşallah doğru zamanda hayırlı zamanda kucağına almak nasip olur. Bebeğin tutunmasinin ne ilk olmasıyla ne kabız olmamakla ne yatmakla ne yatmamakla vs alakası olduğunu düşünmüyorum. Herşey nasip . Allah ol diyor oluveriyor. Ben ilk denememde pozitif aldım çok şükür. Burda yazilanlari resmen talan ettim. Çok okudum. Ama sağlıklı beslenmeye çalışma dışında hiçbiri elimde değildi. Kabiza yakın bi duruma da geldim. Hatta bi sefer badem yerken genzime bı kaçtı.yarim saat oksurdum ve transferin daha 4. Günü yada 5. Gunuydu. Demem o ki kimisine ilk denemede kimisine beşinci denemede nasip oluyor. Allah en güzel zamanda versin emanetlerimizi inşallah. Bunları yazıyorum çünkü çok stresli bir süreç gerçekten. Belki okuyna birilerinin içine su serpmek nasip olur.Ama en doğrusu dikkat ederek doğal yaşamimiza devam etmek ve en önemlisi teslim olmak. Allah a teslimiyet herşeyden önce geliyor. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah. Amin.
gerçekten herşey nasip
okadar güzel yazmışsınki
burada okuduğum bir forumda transfer olan bir arkadaşımız diğer gün merdivenlerden düşmüştü
bbişleri oldu doğdu bile ikiz
herşey nasip gerçekten
stres , kendini kasmak , ya da sayısal verilerle gerçekten alakası yok:KK200:

gerçekten herşey nasip
okadar güzel yazmışsınki
burada okuduğum bir forumda transfer olan bir arkadaşımız diğer gün merdivenlerden düşmüştü
bbişleri oldu doğdu bile ikiz
herşey nasip gerçekten
stres , kendini kasmak , ya da sayısal verilerle gerçekten alakası yok:KK200:
Kesinlikle öyle. Transferin ilk günlerinde nefes alsam sanki bişey olacak gibi hissediyordum. O yüzden yazdim ki herkes bı rahatlasın. Hatta öksürük tuttuğunda ama öyle bir öksürük değil arkadaşlar yani genize kaçmak nasıl kötü biliyorsunuz bı turlu cikmaz yani. dedimki eğer bu öksürüğe rağmen pozitif olursa foruma yazacağım herkesin gonlu ferahlasin. O zaman içimden şunu geçiriyordum herşey nasip Allah'ım sen bana bağışla diye.

Birde şunu söylemek istiyorum . Ben de ne yalan soyleyim transferden önce ilk transfer tutmuyor bilgisini edindim malesef ve forumlarda ilk transferi tutan araştırdım. Ve sanki hep erkek faktörü olanların tutuyormuş gibi denk geldi.yani anne de sorun yoksa ilk denemede de tutabilir ama annedeyse problem tutması zor diye bı algı olusmustu. Bende 6.5 cm kist vardı.o yüzden çocuğumuz olmuyordu. Dedim benim rahmimde kist var zaten tutması zor olacak diye dusundum.34 yaşındayım yaşım çokta küçük sayılmaz. Eşimde problem yoktu. Doktorum %40 şans verdi bana. Transferden sonra baktım planla bişey olmuyor. Ben gurbetteyim. Hiç bı yakınım yok yanımda.esimle ben bir basimayiz.esimin işi yoğun malesef. Bide Ramazan'a denk geldi harap oldu yazık. E ben kabız gibi oldum üstüne bide öksürük.o an dedimki ya nasip. O an öyle çok hissettimki ben ne yaparsam yapayım olanların önüne geçemem olacağı değiştiremem.teslim olmak çok rahatlattı beni. Sonra bıraktım butun olumsuzlukları . Tadını çıkarmaya çalıştım . Yine her zaman dedigim gibi Allah nasip etti çok şükür. Tabiki hiç birseyin garantisi yok. Kötü şeyler düşünmeden dua etmek ama her zaman da Allah'tan gelene razı olmayı hissetmek bilmek gerek. Ben boynumu buktum güzellikle bekliyorum inşallah kese ve kalp atışınida gormeyi. Bekleyen herkes her namazımda da duamdadir . Umarım dualarım hepinizin omzuna konar ve sizlere mutluluk getirir.

X