2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sağol canım benim. Bende başlayayım o zaman bugünden

Hiçbir sorun olmadan da yapıyorlar mı acaba o testi

Ve 20 dakika bile olsa her gün yürü ben transfere gideceğim sabah bile yürüdüm
Evet yürüyorum bende . Psikolojik olarakta yürümek hep iyi gelmiştir bana. Onun için başlamıştım. Transfer günü yürümeyi düşünmezdim ama sayende o günde yürüyeceğim artık

Rüzgardan oluyor olabilir. Yürüyüşlerini yapıyor musun? Yaa herkes ikizlerde ilk 3 aya çok dikkat dediği için korkudan bıraktım yürüyüşü. Cuma doktoruma sorucam bakalım

Kızlar vajinal olarak progestan alanlara bir sorum olacak.Yani nasıl desem resmen kapanmış gibi fitil ileri gitmiyor hatta yani başlarda zor diyordum ama en azından koyabiliyordum şimdi ileri itmeyi bırakın normal bile koyamıyorum sabah çok zorlandım bu kadar şişip kapanması normal mi ya

Aynı sıkıntıları ben de yaşıyorum bazen kolayca giriyor, bazen de o kadar çok zorlanıyorum ki

Havalardan olabilir bende de rüzgarda özellikle oluyor bir de ilk trimesterde baş ağrıları normalmiş ,ben o kadar yoruluyorum ki yürüyüş yapmaya halim kalmıyor gerçi gün içinde 5 bin adım falan oluyor genelde in çık merdiven çalışırken gerçekten düzenli yürüyüşe zaman da kalmıyor inşallah kontrolsüzce kilo almayız zaten başlarda mide bulantılarıyla zayıflıyor herkes bende öyle bir şey de olmadı avuç dolusu vitamin

Rüzgardan oluyor olabilir. Yürüyüşlerini yapıyor musun? Yaa herkes ikizlerde ilk 3 aya çok dikkat dediği için korkudan bıraktım yürüyüşü. Cuma doktoruma sorucam bakalım
Doktoruna sor canım, bana maks 20 dakika gerekirse dinlenmeli ve normal tempoya okey dedi yarın mı kontrol seninde?

Bende de oluyor zaman zaman fakat kendi kendine geçiyor daha sonra

Benim artık ileri gitmediğine eminim ya sanki kapanmış
Transferden sonra başladı zaten o şişlik. 12 haftada keserler inşallah
Doktoruna sor canım, bana maks 20 dakika gerekirse dinlenmeli ve normal tempoya okey dedi yarın mı kontrol seninde?
Yok haftaya cuma benim. İlk kese kontrolünde istediğin gibi yap demişti bebişler iki olunca o gün şoktan heyecandan tekrar sormayı unuttum

Eray hocaya mı gidiyorsunuz siz de ?
Tüp bebek öncesi muayeneye gitmiştim işini çok titiz yapıyor bu kadar ayrıntılı değerlendirme yapanı görmemiştim Ama ben eşim de İstanbul da diye Memorial Şişli de tedaviye başladım 2 kere de Şeyma hanımdan folikül takibi için randevu almıştım Onun yüzünden o kadar üzülüp ağladım ki Ölçüm bile yapmadan yolladı beni 1 ay tedavim iptal oldu Kendi hastalarına da böyle yapıyorsa çok üzücü

Yani kan akışı değişimi de yapıyormuş ilk aylarda evet ama rüzgarda olabilir, bir süre evde yürüyeceğim bende. Sen zaten çalışıyorsun ben derslere ara verdiğim için ve dediğin gibi midede de sıkıntı olmayınca yürümek şart bana

Transferden sonra başladı zaten o şişlik. 12 haftada keserler inşallah

Yok haftaya cuma benim. İlk kese kontrolünde istediğin gibi yap demişti bebişler iki olunca o gün şoktan heyecandan tekrar sormayı unuttum
Oyy benim yarın, yine heyecan dorukta bugünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…