2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

En son doktor kontrolümde eşim beni doktora şikayet etti saçma sapan şeyler okuyor. Forumlara giriyor birinin başına bişey gelşyor kendisinde de olcak diye panikliyor diyo🤣 Doktor da sana hiç yakıştıramadım googledan öğrenceksen beni bırak dedi🤦🏻‍♀️

En son doktor kontrolümde eşim beni doktora şikayet etti saçma sapan şeyler okuyor. Forumlara giriyor birinin başına bişey gelşyor kendisinde de olcak diye panikliyor diyo🤣 Doktor da sana hiç yakıştıramadım googledan öğrenceksen beni bırak dedi🤦🏻‍♀️
Doktorlar aşırı kızıyor ya hele kadınlar kulübüne düşmanlar 😂😂 geçen gün hastanedeyiz arkadaş hemşire oturuyoruz dr odasında ya diyor kadınlar kulübünde tavsiye veriyorlar birbirlerine falan bak canım şunu yap bunu ye işte bana şöyle dedi dr diye 🤣içimden diyorum ki biz değil mi ya bu 😀

Günaydın kızlar size bir şey sorucam ben biz Uşak'ta yaşıyoruz tedaviyi de Ankarada gerçekleştirdik şimdi kese görmeye gideceğiz cumartesi günü ama eşim özelde çalıştığı için izin konusu biraz problem oluyor otobüsle de gitmek istemiyorum. Zaten ilerleyen kontroller için buradan bir doktor bulacağız ama ilk kontrol için kendi doktorumuza gitmeli miyiz yoksa buradaki doktora gidip telefonla iletisim kursak olur mu? Bu konuda bu şekilde davranan oldu mu?

Günaydın kızlar size bir şey sorucam ben biz Uşak'ta yaşıyoruz tedaviyi de Ankarada gerçekleştirdik şimdi kese görmeye gideceğiz cumartesi günü ama eşim özelde çalıştığı için izin konusu biraz problem oluyor otobüsle de gitmek istemiyorum. Zaten ilerleyen kontroller için buradan bir doktor bulacağız ama ilk kontrol için kendi doktorumuza gitmeli miyiz yoksa buradaki doktora gidip telefonla iletisim kursak olur mu? Bu konuda bu şekilde davranan oldu mu?
Doktorunuzla konuşun bence uzaktan sizi takip edecekse olur gibi sonuçta ilaçlar vs de var ne zaman kesecek falan o daha iyi bilir bir de bulunduğunuz ilde iyi bir dr bulmak lazım ,yani bence de bu aşamada otobüsle zor olur çok da yakın değil bildiğim kadarıyla

Çok teşekkürler dediğiniz gibi doktorumuzla da bir konuşayım kafam çok karıştı ☺️ aynen 5 6 saat sürüyor otobüsle o yüzden çok da gitmek istemedim ne olur ne olmaz diye😔

Maşallah yaa 11. haftaya girmişsiniz. Nasıl bebişler her şey yolundadır umarım. Yakında cinsiyetlerini de öğrenirsiniz🥰

Gerçekten maddi olarak yıprandık bir de ikiz olunca masraflar x2 olacak. Allah herkesin yardımcısı olsun🤲
Çok şükür yolunda her şey arada kanamalı ağrılı dönemler oluyor ama artık fazla korkmamayı öğrendim :) maşallah sizinde ikiz sanırım Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşallah 🤗 evet x2 durumunu düşünmeden edemezken test için 6500 tl denince baya araştırdım umarım yardımcı olabilmişimdir ben randevu aldım 15 nisana yine haber veririm 🌸

Çok şükür yolunda her şey arada kanamalı ağrılı dönemler oluyor ama artık fazla korkmamayı öğrendim :) maşallah sizinde ikiz sanırım Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşallah 🤗 evet x2 durumunu düşünmeden edemezken test için 6500 tl denince baya araştırdım umarım yardımcı olabilmişimdir ben randevu aldım 15 nisana yine haber veririm 🌸
Evet ikiz 1 nisan şakasıyla öğrendik😂 Ben izmirdeyim ama doktorum eğer bu testleri isterse araştırcam ben de. İnşallah hayırlı sonuçlarla gelirsiniz 🤲

Doktorlar aşırı kızıyor ya hele kadınlar kulübüne düşmanlar 😂😂 geçen gün hastanedeyiz arkadaş hemşire oturuyoruz dr odasında ya diyor kadınlar kulübünde tavsiye veriyorlar birbirlerine falan bak canım şunu yap bunu ye işte bana şöyle dedi dr diye 🤣içimden diyorum ki biz değil mi ya bu 😀
Napalm yani bir birimize destek olmak suç mu😄😄😄

Bende 12. Haftadan sonra yaptırmayı planlıyorum ense kalınlığı ve burnuna bakıldıktan sonra umarım hepimiizin bebekleri sağlıkla gelir 🥰
Amiiin inşallah🥰🤲Şimdi ben de baktım izmirde de bir hastanede yapılıyormuş. Valla sayenizde öğrenmiş oldum 5000-6000 vermek istemiyorum. Direkt oraya giderim

Kızlar 7+3teyim ve ikizler bebikolar, 3 gündür aralıklı olarak gelen baş ağrılarım var. Sizlerde yaşayan var mı böyle bir durumu? Güneşi gördükçe rüzgarda olsa d vit alayım diye dışarıda yapıyorum yürüyüşümü acaba rüzgar mı çarpıyor diyorum yine kendi kendime kurmacalı hallerdeyim anlayacağınız

Kizlar bende bugün regl 3 günü doktora gittim transfer sürecine başladık. Estrofem yazdı sabah öğle akşam. Ayın 13. De gel dediler. Acaba o zaman mi karar verecekler transfer gününe yoksa bir daha cagiracaklar mi ?

Kizlar bende bugün regl 3 günü doktora gittim transfer sürecine başladık. Estrofem yazdı sabah öğle akşam. Ayın 13. De gel dediler. Acaba o zaman mi karar verecekler transfer gününe yoksa bir daha cagiracaklar mi ?
Rahimin hazır olup olmadığına göre gün de verebilir, estrofeme devam 3 gün sonra tekrar kontrolde diyebilir. Ben 1 çay bardağı nar suyu ve yarım avokadonun faydasını gördüm o süreçte. İnşallah gönlüne göre ilerlesin her şey🌺

X