2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

2 haftadan sonra falan sanırım

Çok şükür maşallah bir daha tekrarı olmasın

ay neyse sen kurtuldun darısı inşallah benim başıma diyelim o zaman:) ben karnımda kullanıyorum karnına dedi işime geldi benimde:)yan etkisi çok fena gerçekten yani öldürmüyor ama süründürüyor:)
İnşallah canım en hayırlı vakitte rabbim bekleyen isteyen herkese nasip
Geçer inşallah ya ilaç yan etkileri zor

Herkese merhaba kızlar ins herkes en kısa sürede olumlu haberleri alıp bebeklerine kavuşur. Bende cumartesi günü Ankara'ya kese görmeye gideceğim ama 2. Testten sonra o da geçen haftaydi bir daha test yapmana gerek yok dedi doktorum ama ben yine de şehir dışına çıkmadan önce yarın test verip o şekilde gitmek istiyorum artmış mi yoksa düşme var mı diye bir haftadır hiç kontrol edilmedi çünkü. Çok zor bir surecmis tüp bebek süreci gerçekten insan en ufak bir şeyden bile şüphelenir hale geliyor

Çok çok geçmiş olsun Allahım tekrarını yaşatmasın

Keseyi görene kadar insan emin olamıyor ben de yaptırmıştım bir sorun yoktur olsaydı belli ederdi zaten yine de yaptırıp gidersiniz

Haha ay yok ben hala kesin hamile olunca falan diye konuşuyorum cümle içinde sonra yani hamileyim de tehlikeli zamanlar geçsin falan diyorum 20 hafta en erken olur benim için herhalde
Hangi testleri yaptırcan karar verdin mi? 2li 3lü nifty falan Test sonuçlarından sonra daha rahatlıcaz inşallah

Bende öyleyim ya, ne zaman içselleştiriceğiz ve kabul edeceğiz bu hali. Keyfini ne zaman çıkaracağız merakla bekliyorum
Yani beyin bir türlü ikna olamıyor 3 -4 haftaya rahatlayacağız her hafta geçtiğinde bebek biraz daha bizim oluyor 8+5 bugün benim 9 bile çok güzel

Hangi testleri yaptırcan karar verdin mi? 2li 3lü nifty falan Test sonuçlarından sonra daha rahatlıcaz inşallah
Nifty ne hiç bilmiyorum ki Okulda arkadaşlarla konuştuk 4 tane de hamile var hiçbiri yaptırmamış ben de istemiyorum sonuçta tedavi edilmeyecek bir şey öğrenince gebeliği sonlandırmak gibi
Bir düşüncem de yok bu sadece ihtimal olarak söylüyormuş zaten kesin bir tespit değil pek mantıklı gelmiyor şimdi ufak bir ihtimal söyler kendimi yer bitiririm 9 ay boyunca ama doktora gidince doktor yapalım diyip ikna edici bi şey söylerse de kesin yaptırırım dr ne derse ikna oluyorum hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…