2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

denizlideyim ben canm ama,
nar suyu denedim de pek etkili olmadı ya
ay hadi inşallah şifa olsun

Bendeki hiç hafif değildi cildim çok hassas bantı çıkardıktan sonra üzerine otururken bile zorluyordu ben popoda kullanıyordum
Şuan şükrettim birde yan etkiler olsaydı

10 olması şart değil. Transferden 5 gün önce 8,5 olmuştu. Çok şükür tuttu hem de çift embriyo tuttu. İlk transferimde 9,5tu tutmadı o
ne güzel maşallah size
Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin
bizim dr yapmıyo :/

ne güzel maşallah size
Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin
bizim dr yapmıyo :/
Amiiin çok teşekkür ederim
Doktorum da 9 altını yapmıyordu. En son 8,5 için transfer gününe kadar artar zaten dedi demekki artmış
Bize de nasip olur inşallah
Amiiin, canı gönülden diliyorum Siz de pozitif olup olacağına inanın

Kızlar bebiş alışverişlerine ne zaman başlayacaksınız? Cinsiyetlerden sonra mı? Ben erken başlamak istemiyordum ama ikiz olması nedeniyle erken doğum riskleri var malum 30 sonrası tetikte olmak lazımmış. Bir de son haftalara ikiz gebelerin pek bişey bırakmaması gerekiyor günlerdir okuyorum O zaman düşündüğüm kadar çok zamanım yok

Bendeki hiç hafif değildi cildim çok hassas bantı çıkardıktan sonra üzerine otururken bile zorluyordu ben popoda kullanıyordum
Şuan şükrettim birde yan etkiler olsaydı
ay neyse sen kurtuldun darısı inşallah benim başıma diyelim o zaman:) ben karnımda kullanıyorum karnına dedi işime geldi benimde:)yan etkisi çok fena gerçekten yani öldürmüyor ama süründürüyor:)

buldum buldum çok şükür 3 kutu aldım iş yerimin ordaki eczanede:) aaaa herkeste etki etmiyor demek ki canım
oohh şifa olsun çok sevindim,

aslında var ya ekim g,ibi faalan taze nar günlük yiyodum 9 ml olmuştu ilaçsız bi de

ama şimdi 6 aydan fazladır ilaç yüklenir sürekli vucuda çok yıprandı sanıırım :/

çok sağol canım allah razı olsun:)

evet ilaçlarda etki ediyor sonuçta bir sürü yan etkisi de var hormon vs baksana bu bant beni yamulttu baş ağrısı mide bulantısı halsizlik sanki şimdiden hamile gibiyim:) yine sen bi araştır belki iyi gelecek bir şey bulursun avakado falan da ye kabak çekirdeği

M mabel63 ne durumdasın canım? İnşallah kanaman bitmiştir her şey yolundadır
Teşekkürler kızlar bugün iyiyim akşam akıntılarım tamamen bitmişti aslında ama kasıklarındaki o ağrı devam ediyordu bugün yok Allah’a şükür inşallah bebeklerimde iyidir Randevum 10gün sonraya verdi kanama olursa erken gelirsin dedi sadece. Herkese çok teşekkür ederim duaları için

Çok şükür çok sevindim canım İyidirler annesi Allah bi daha yaşatmasın

Maşallah canım sen nerdesin hangi il? bana lazım değil şu an ama ben yine de soruyorum yok diyorlar:)
Balıkesir canım vallahi ben en son sorduğumda elimde 10kutu var demişti oda sadece bi eczane beni hep korkuttular Progestan iğne falanda bulamazsın dıye ama cok şükür hiç zorluk çekmedim inşallah da hep öyle olur ihtıyacı olana yollarım

yaaa tamam canım harika aklımda olsun bana daha vermedi ama olurda verir bulamazsam senden rica ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…