2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

yaaaa cansın teşekkür ederim haber vericem mutlaka 😍 ya istemişlerdi en son arkadaşımdan da bilemiyorum ki inşallah çıkmam bir covid pozitif daha kaldıramam😂
Hastane de iken transfer hastaları bekliyordu benim hastane test yapmıyor sanırım transfer için çünkü covit belirtisi falan sordu onlara aman bıktım sürüntü testinden yapmasınlar zaten 😄

Ben beyazlarımdan dolayı 4 ay geçsin mecbur organik boyayla boyatıcam 1-2 kez gebelik boyunca. Oje de ilkinde de ben 3 aydan sonra açık havada sürüp yine açık havada asetonla siliyordum solumamak için. Zor kavuşunca tabii daha dikkatli oluyor insan😊 Temizlik ürünlerim aynı valla zaten acil bişey varsa eşim yapıyor yoksa haftada bir temizlikçi ablayla anlaştık yarım gün gelcek. Elimi eteğimi çektim o işlerden 🤣
Ben de aynı şekilde temizlik vs yok yemek yapıyorum sadece ojeyi de duyunca buradan sürmedim hiç üç aydan sonra süreriz tabi yaz geliyor 🥰

Estroferm ilacı piyasada bulunması zorlaştığı için doktorum bana da climare forte bant verdi. 2 şer tane yapıştırıyorum. 5 gunde bir değiştiriyorum. Yan etkisi olmadı şükür

Ben kullanmıştım ama hiç yan etki yapmamıştı bende sadece deri kabarcıkları oluyordu bandın altında doktorunla iletişime geçtin mi
anladım canım hayır sormadım zaten yaygın yan etkisi bunlar hatta arkadaşımın dayısının eşi de kullanıyor o kusuyormuş aynı şeyler onda da var. pazartesi gidicem zaten o zaman sorarım o kabarcık bende de oldu ama hafif sonuçta hava almıyor normaldir diye düşünüyorum

Hastane de iken transfer hastaları bekliyordu benim hastane test yapmıyor sanırım transfer için çünkü covit belirtisi falan sordu onlara aman bıktım sürüntü testinden yapmasınlar zaten
ay inşallah bizde de kalkmıştır ya insan korkuyor valla bende bıktım bu nedir 😄

Estroferm ilacı piyasada bulunması zorlaştığı için doktorum bana da climare forte bant verdi. 2 şer tane yapıştırıyorum. 5 gunde bir değiştiriyorum. Yan etkisi olmadı şükür
climara forte bulması da zor birde bunun hem forte olanı hemde sadece climara olanı varmış mg düşük ben ilk mg düşük olanı vermiş eczane onu yapıştırdım gayet iyiydi sonra bu yüksek olanı yapıştırdım mahvetti beni.sende kinin üstünde forte yazıyor mu kutusunda?

Merhabalar
Aranızda rahim kalınlaştırmaya için CLIMARA FORT 7.6 MG 25 CM2 4 FLAST
Bant ını kullanan oldu mu

Ayyy merhaba
Tam da bunu arıyodm 🤗

Bant etkili mi estrofem yeterli gelmediği için mi bant devam edildi

bana verdi canım doktorum cumadan beri kullanıyorum ama ilaç bulunmuyor
Aa evet canm biz de bugün çok aradık bulduk estrofem bile bulunmuyor noluyo anlamadm
Rahim yeterince kalınlaşmadı mı senin de ondan mı verdiler

Son estrofermi bugün açtım bugünden başlarsak aramaya bitene kadar buluruz inşallah 12 haftaya kadar devam edilecek 🤢😬

climara forte bulması da zor birde bunun hem forte olanı hemde sadece climara olanı varmış mg düşük ben ilk mg düşük olanı vermiş eczane onu yapıştırdım gayet iyiydi sonra bu yüksek olanı yapıştırdım mahvetti beni.sende kinin üstünde forte yazıyor mu kutusunda?
Climare Forte yazıyor evet olanı kullanıyorum.

Aa evet canm biz de bugün çok aradık bulduk estrofem bile bulunmuyor noluyo anlamadm
Rahim yeterince kalınlaşmadı mı senin de ondan mı verdiler
valla iyi bulmuşsun forte olanı yok ben 2 gün gezdim bulamadım mg düşük olanı var forte olarak geçmiyor o da senin kutunun üzerinde forte yazıyor mu? birde istanbulda mısın ? ben telefonla bile aradım yok..
benim dondurulmuş transfer olacak estofem yerine bunu verdi rutin veriyorlar kalınlaşması için

Ayyy merhaba
Tam da bunu arıyodm 🤗

Bant etkili mi estrofem yeterli gelmediği için mi bant devam edildi
Yeterli gelip gelmediğiyle ilgili birşey söylemedi doktorum. Piyasa da bulunması zor olduğu için bunu yazıyorum dedi. Estrofer mi en son Eskişehirden bulup almıştım. Şimdi bu bantları kullanıyorum.

valla iyi bulmuşsun forte olanı yok ben 2 gün gezdim bulamadım mg düşük olanı var forte olarak geçmiyor o da senin kutunun üzerinde forte yazıyor mu? birde istanbulda mısın ? ben telefonla bile aradım yok..
benim dondurulmuş transfer olacak estofem yerine bunu verdi rutin veriyorlar kalınlaşması için
elime daha geçmedi canım nasıl bilmiyorum ki
rahim kaç mm oldu senin
benim estrofemle günde 8 kullanıyorm
3 aydr en fazla 7.5 oluyo geri düşüyo

şimdi de 7.5 tan 6.2 ye geri düştü bu bantı vermişler ama
istanbul da değilim

Yeterli gelip gelmediğiyle ilgili birşey söylemedi doktorum. Piyasa da bulunması zor olduğu için bunu yazıyorum dedi. Estrofer mi en son Eskişehirden bulup almıştım. Şimdi bu bantları kullanıyorum.
eki etkili mi adetinin kaçıncı günündesin rahim kaç mm lim
ben de donmuş transfer için bekliyorum da rahim 10 mm olmuyo hiç

elime daha geçmedi canım nasıl bilmiyorum ki
rahim kaç mm oldu senin
benim estrofemle günde 8 kullanıyorm
3 aydr en fazla 7.5 oluyo geri düşüyo

şimdi de 7.5 tan 6.2 ye geri düştü bu bantı vermişler ama
istanbul da değilim
anladım canım hangi eczaneden buldun peki benimde bulmam lazım belki kargo vs yapar varsa elinde eczane? ben estofem kullanmıyorum sadece bunu verdi 4.günü muayene etti o zaman incelmiş tedaviye başlayabiliriz dedi 11 nisan da gidicem o zaman ne kadar kalınlaşmış işe yaramış mı belli olur şu anda ben de bilmiyorum hiç. nar suyu denedin mi?

eki etkili mi adetinin kaçıncı günündesin rahim kaç mm lim
ben de donmuş transfer için bekliyorum da rahim 10 mm olmuyo hiç
31 Mart kontrolüm de 7,5 kalınlığındaydı bu cuma tekrar kontrolüm var, rahim kalınlığına tekrar bakacak. Bugun 16. günü oluyor. Kalınlık istenilen gibi olursa cumartesı gunu transfer yapılacak inşallah

X