2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Teşekkür ediyorum inşallah allah bizede nasip etsin bu güzel duyguyu Yani bu amh düşüklüğü rezervin düşük olduğunu gösteriyor kalitenin düşük olup olmadığını bilemiyoruz değil mi rezerv düşük olabilir ama kalitelidir belkide bunuda sanırım tüp bebek sürecinde öğreneceğiz değil mi

Canım çok geçmiş olsun inşallah şu güzel günlerin hürmetine Rabbim ikisinide kucağına almayı nasip eder inşallah düşmez canım

Ben çok sıkışık değildim. sadece 750 ml su içmiştim yeterli olur diye ama transferde dr yeterli değil dedi ve sonda takıp serumla mesaneyi şişirdiler. sonra geri boşaltmada yapmadılar 2 saat yattım zor ooldu benim için. Ben sürgüyede yapamadığım için tuttum 2 saat

Çok çok geçmiş olsun ben de hafta sonu bir kanama yaşadım henüz bugün 6. Haftaya girdim. Bana da iğne yaptı kan sulandırıcı hapı bıraktırdı. Ve sadece yat hiç kalkma tek lavaboya kalk dedi siz de öyle yapın bence yine doktorunuza danışın tabi. Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Rezerv düşük olunca kalite de düşük olabiliyormuş. Ama inanın bunlar önemli değil Allahım nasip ederse her şekilde olur siz sayıyı kaliteyi düşünmeden elinizden geleni yapın ve doktorunuza güvenin

Teşekkür ederim amin size de geçmiş olsun evet bende de 5.haftadan beri var bu durumlar. İnşallah sizinki tek seferlik olmuştur tekrarlamaz.

Ne kadar önce içmiştin cnm suyu sanırım zamanı da önemli

Yatış falan verdi mi evde misin
Rabbim miniklerini sana bağışlasın inşallah

Canım bol bol dinlen başka yapabilecek hiçbir şeyin yok malesef rabbim yardımcın olsun
Kalp atışına da takılma düzelecek oda inşallah
Hiç araştırma o araştırmalar bizi mahvediyor enerjini yüksek tutmaya çalış biliyorum aşırı zor ama minnoşlar sen ne hissedersen onu hissediyor güzel enerjiler yolla inşallah her şey düzelecek

Anladım cnm o zamn 1 litre kadar su içmek lazım desene en az
aynen canım dr ne kadar sıkışık olursan o kadar iyi ayarlarız emriyoyo koyacağımız yeri demişti. bende burdan duyduklarımla fazla içmemiştim. dr sen içmezsen biz doldururuz mesaneyi diye espri yaptı kendince:)))

Anladım cnm o zamn 1 litre kadar su içmek lazım desene en az
Bir saat öncesinde için bence 750 ml falan çünkü gerçekten çok gelebilyor son 5 dk yürüyüş yapınca bile mesane bayağı dolu oluyor evde bi deneme yapsanıza 500 ml su için bir saat tutun yeterli olmazsa 750 ml yaparsınız bana 500 ml tam geldi bir saat öncesi tam iyiydi mesane doluydu ve dayanabildim idrara sıkışıktım ama aşırı zor durumda değildim

O zamn yeterince sıkışık gideyim zor olacak ama napalım mecbur

Bn aşılama da 500 ml içtim suyu ama 2 saat sonra felan aldılar patlayacak duruma gelmiştim valla çok mantıklı dedin evde deneyeyim bakayım saol cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…