2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bn aşılama da 500 ml içtim suyu ama 2 saat sonra felan aldılar patlayacak duruma gelmiştim valla çok mantıklı dedin evde deneyeyim bakayım saol cnm
Uzuyor çünkü illa diyelim tam gelmedi biraz bekleyelim dersin 😃 herkesin farklı demek ki kimisi 1-1.5 içiyor ama yeterliydi benim de iyiydi yani az içmişsin ya da mesane boş demedi inşallah çok iyi geçer sıkıntı yaşamazsınız en kolay kısmı sürecin 😇 ben aşılamalarda da iyi ayarlamıştım iki kere de onda çok sıkıntı olmadı idrar

Kızlar
Climara bant kullanan varsa yazabilir mi?
Aşırı mide bulantısı ve baş ağrısı var 2 gündür birde halsizlik sürekli uyku hali bu şekilde yan etki alan oldu mu?

Hamiş kızlar birşey sormak istiyorum. Bugün ilk kontrolümüze gittik çok şükür herşey yolunda. Doktor yaptırmam gereken tahliller istedi. Ve içinde toxoplazma igg, toxoplazma igm, rubella igg gibi tahliller var. Sizinde doktorunuz istedimi bunları ilk kez duydum biraz arastirdim da sonucu yanlış çıkan çok varmış değerler falan yanlış cikabiliyormus yaptıran var mı acaba? Boşuna sitrese girmek istemiyorum.

Hamiş kızlar birşey sormak istiyorum. Bugün ilk kontrolümüze gittik çok şükür herşey yolunda. Doktor yaptırmam gereken tahliller istedi. Ve içinde toxoplazma igg, toxoplazma igm, rubella igg gibi tahliller var. Sizinde doktorunuz istedimi bunları ilk kez duydum biraz arastirdim da sonucu yanlış çıkan çok varmış değerler falan yanlış cikabiliyormus yaptıran var mı acaba? Boşuna sitrese girmek istemiyorum.
Benim doktorum transfer öncesi yaptırmıştı. Hatta biri arada çıkmıştı. Doktor tekrar istedi, onun sonucuna göre gerekirse aşı olman lazım ve 3 ay sonra transfer olur dedi. Şükür ikinci testim normal çıkmıştı da beklemedik

Benim doktorum transfer öncesi yaptırmıştı. Hatta biri arada çıkmıştı. Doktor tekrar istedi, onun sonucuna göre gerekirse aşı olman lazım ve 3 ay sonra transfer olur dedi. Şükür ikinci testim normal çıkmıştı da beklemedik
Benimki niye hamile kaldıktan sonra istedi ki Allah aşkına ya değerler normalin dışında çıkarsa bebege de geçme ihtimali varmış ve kürtaj falan gerektiriyormus. Sanki spontan bir hamilelik de şimdi istiyor testi. Gerçekten bu doktorlar insanı sinir sitrese sokarlar.

Benimki niye hamile kaldıktan sonra istedi ki Allah aşkına ya değerler normalin dışında çıkarsa bebege de geçme ihtimali varmış ve kürtaj falan gerektiriyormus. Sanki spontan bir hamilelik de şimdi istiyor testi. Gerçekten bu doktorlar insanı sinir sitrese sokarlar.
Allah korusun kötü düşünmeyin. Kedi, köpek dışkısından uzak durmanız gerekecek. Çiğ ete dokunmamak ve çiğ meyve sebzelerin çok iyi yıkanması gerekiyor diye hatırlıyorum

Kızlar mesajımı gören herkesten dua bekliyorum. Çok üzgünüm yine kanamayla uyandım rahmimde kanama alanı varmış bebekler her şeye rağmen direniyor dedi doktorum ama bi tanesinin kalbi çok hızlıymış 200 normal değil dedi sadece. Böyle bişey duyan var mı örnek dahi bulamıyorum düzelir mi? Düşük mü olur ne olacak bilmiyorum. Ve bütün uzuvları belliydi resmen minik bebek olmuşlar😢 Allahım ikisine de sağlıklı ömür nasip eder inşallah. Sabahtan beri bi türlü sakin olamıyorum çok çok üzgünüm. Doktor yapacak bişey yok bekleyip görcez diyor.

Allah bebislerinin ve senin yardımcısı olsun canım. Dualarım seninle 🙏

Kızlar
Climara bant kullanan varsa yazabilir mi?
Aşırı mide bulantısı ve baş ağrısı var 2 gündür birde halsizlik sürekli uyku hali bu şekilde yan etki alan oldu mu?
Demek ki bant daha fazla yan etkiye sahip benim içtiğim ilaçta herhangi birşey olmamıştı gerçi sadece bir gün içtim ama 😄 çalışırken halsizlik kötü etkiler inşallah geçer bi kaç güne 🤷

Arkadaslar bende dudak kurulugu basladi ve catlayip kanamaya basladi . Kimyasal olmadan ne yapabilirim

Arkadaslar bende dudak kurulugu basladi ve catlayip kanamaya basladi . Kimyasal olmadan ne yapabilirim
Doğal renksiz dudak koruyucular var eczaneye sorsanız önerir şimdi aklıma marka gelmedi ama ben normal devam ediyorum o tarz şeyleri ruj falan da sürüyorum ama dikkat etmek isterseniz o tarz şeyler de var renksiz yağ dokulu 😇

Ben de transferin 3. gününden beri var ama bişey yapmıyorum. Şu ara evde de olduğum için önemsemiyorum ama nenlendirici bişey sürülebilir
Doğal renksiz dudak koruyucular var eczaneye sorsanız önerir şimdi aklıma marka gelmedi ama ben normal devam ediyorum o tarz şeyleri ruj falan da sürüyorum ama dikkat etmek isterseniz o tarz şeyler de var renksiz yağ dokulu 😇
Her gün ruj kullanımı vücutta kurşun birikimine neden olur bu nedenle organik şeyler tercih edilmeli yazısını okuduğum için ilk 3 ay onu da bıraktım. Maskenin ardına sığınıyorum 🤣

Demek ki bant daha fazla yan etkiye sahip benim içtiğim ilaçta herhangi birşey olmamıştı gerçi sadece bir gün içtim ama çalışırken halsizlik kötü etkiler inşallah geçer bi kaç güne 🤷
ya çok kötü gerçekten anlamadım ben 3 gündür mahvetti beni bugün artık etkisi azaldı heralde bir tık daha iyi gibiyim ama o halsizlik ve baş ağrısı mide bulantısı çalışırken zor gerçekten😄

Ben de deodorantımı, duş jelimi, diş macunumu değiştirdim bitkisel içerikli aldım hepsini. Şampuanım zaten bitkiseldi 😇

ya çok kötü gerçekten anlamadım ben 3 gündür mahvetti beni bugün artık etkisi azaldı heralde bir tık daha iyi gibiyim ama o halsizlik ve baş ağrısı mide bulantısı çalışırken zor gerçekten😄
Bana histereskopiden sonra vermişti o bandı ilk 2-3 gün mahvetti beni sonra biraz alıştı bünyem herhalde

Ben de deodorantımı, duş jelimi, diş macunumu değiştirdim bitkisel içerikli aldım hepsini. Şampuanım zaten bitkiseldi 😇
Doktorum bebek ürünleri kullanabilirsin dediği için ben de şampuan, duş jeli ve vücut losyonu bebek ürünleri aldım. Bu ara evdeyim ama acilen güneş koruyucu almam lazım. Yazın çok dikkat etmek lazım leke konusuna. Ama bu süreçte en çok da ojelerimi özledim, çok severim rengarenk tırnakları. 3 ayın bitmesini bekliyorum kavuşmak için🤩

Ben de transferin 3. gününden beri var ama bişey yapmıyorum. Şu ara evde de olduğum için önemsemiyorum ama nenlendirici bişey sürülebilir

Her gün ruj kullanımı vücutta kurşun birikimine neden olur bu nedenle organik şeyler tercih edilmeli yazısını okuduğum için ilk 3 ay onu da bıraktım. Maskenin ardına sığınıyorum 🤣
😬😬 öyle miymiş bu ünlüler nasıl çocuk yapıyor sapasağlam profesyonel makyajlarla 😂 arada bir sürüyorum ya bir şey olmaz 🙅‍♀️ 😃 benim doktora güneş kremi sordum marka falan diyor ki 40 faktör üzeri herhangi bir şey olabilir böyle çok takılınca da diyorlar zaten elinizdeki telefonlar daha çok zarar veriyor onları bırakın 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Doktorum bebek ürünleri kullanabilirsin dediği için ben de şampuan, duş jeli ve vücut losyonu bebek ürünleri aldım. Bu ara evdeyim ama acilen güneş koruyucu almam lazım. Yazın çok dikkat etmek lazım leke konusuna. Ama bu süreçte en çok da ojelerimi özledim, çok severim rengarenk tırnakları. 3 ayın bitmesini bekliyorum kavuşmak için🤩
Ben de yaz kış güneş koruyucu kullanırım ama onu da bebek ürünü almak gerekir 👼🏻

Ben de bir tek deodorantımı değiştirdim gerisi aynen devam kimisi de diyor fotokopi makinesi çok zararlı ayy düşününce o kadar dikkat edemem sanırım çünkü sonu yok tabi olabildiğince dikkat etmek lazım ama bakalım

X