2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım çok aşırı bir kilon yokmuş ki boyuna göre gayet iyi yani bence tabi yağ oranı falan da önemli de ben ne kadar kilolular gördüm hemen ilk denemede hamile kalan ama ben kendime de diyordum acaba kilo mu versem diye evet biraz fazlam var ama öyle kilolu durmuyorum sıkı biraz etim 68 kilo 1.65 boy hiçbir dr kilo ver falan demedi

Boyum 1.74 kilo 76 canim doktor bana bişi demedi daha ama transfer günü kesin bisiler der

Ne yazıkki bugün tekrar verdim 31ken 40a yükselmiş sadece

Bunu unutmazsam pazartesi bende soracam

Kızlar İzmir'de tedaviye başlayacak olup durumu olmayan biri varsa elimde soğuk zincir ilaçlar var bir kaç tane.Seve seve (ücretsiz) verecegim.Benim duam kabul oldu Allah'ıma bin şükür inşallah vereceğim kişiyede faydası dokunur.İlaclar için özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Hakikaten yaz geliyor hiç düşünemedik. benim kuru ve aşırı hassas bir cildim var ben de sorsan doktora çok iyi olur. Çatlak kremin nedir ben de bakayım internetten

Ben sormadım ama solante pregna genelde hamilelere önerilen. Ama onun da yapısını sevmiyorum ben bembeyaz hayalet gibi yapıyor ama tatillerde vs mecbur onu kullanırım. Dermatologlar onu öneriyor. Günlük de la roche kullanıyorum ama kullanmaya devam edebilir miyim bilmiyorum sormak lazım. Her duş sonrası bebeyağı kullanıyorum, lierac almaya başlarım. Ben ilkinde çatlamadım ama ikiz olunca kesin çatır çatır çatlarım

Merhaba 2. Denememi 25 martta yaptım 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. 7.gün erken gebelik testi yaptım silik çıktı ikinci çizgim. 8.gün yani dün kan verdim 62 çıktı. Doktor dört gün sonra bir daha kan ver yükselişine bakalım dedi. Hamile miyim değil miyim sevinemedim değer düşük olduğu için.

Boyum 1.74 kilo 76 canim doktor bana bişi demedi daha ama transfer günü kesin bisiler der
Senin sağlıklı embriyo oluştuğu için birşey demez. Benim artık bu 6. Denemem olduğu için ve göbek yağlarım olduğu için biraz kiloya bağlıyor sağlıklı ve çok embriyo elde edilmemesini.Her seferinde 10’un üstünde yumurta toplanıyor 2 tane 3. Gün embriyosu elde ediliyor. 5. Güne gidip gitmeyeceğini denemiyor az embriyo oluştuğu için. Yaş da var tabi.Eşimde morfoloji problemi de var. Bir kere iki ay üst üste tedavi görmenin etkisi ile ( hormonların çok alınması ile) 6. gün embriyosu oldu.O transfer edildiğinde gebelik yaşamıştım ama boş gebelik olmuştu.
Gerçi bakıyorsun burada NGS’li tutmayan, ama NGS’siz ileri yaş tutan da var. Nasip kısmet galiba bu işler tamamen. Umarım bizim de vardır nasibimizde canım

Evet bu yağ oranı doktoru azıcık kızdıran.Tüm kilolar sanki göbekte toplanmış gibi göbeğim yağlı .Bir de 5 keredir hiç olumlu sonuca ulaşamayıp, 6. ‘yı denemeye başlayınca, belki de artık diyet yapmalısın dedi Artık hayırlısı diyorum.

Benim boyum 160 60 kiloyum..
Doktora özellikle sordum kilo vermem gerekiyorsa verip öyle sürece geçelim diye..
Hayır kilon çok ideal dedi..
Kadınlık hormonlarının salgılanması için biraz yağlı vücut gerek dedi

Benim embryo neden tutunmuyor onu anlamak için..
Bu testler ayrıca tekrarlayan düşüklerde yapılıyormuş..
Sağlıksız olması embryo genetiği ile alakalı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…