2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım ben 40 yaşındayım. 35 yaşımda denemeye başladık hemen tüp bebek,geç evlenince.5 yıldır denedim. 5 yılda 5 deneme yaptım.İlkinde hiç embriyo oluşmadı,2 tane negatif,1 kimyasal, bir tane de boş gebelik yaşadım. Tutunma oldu bende sonuncu da ama kese oluştu kalp atışını duyamadık ve doktor boş gebelik dedi. Aylarca üzüldüm. Yeni topluyorum kendimi, bugün iğnelere tekrar başlayacağım. Doktor bu testten hiç bahsetmedi bana, sende pozitif çıkmış, ne öneriyor doktorlar?Ne yapılması gerekiyormuş pozitif ise? Doktor bana rahimde Adenomiyozis var dedi. Sağlıklı gebelik elde edilmeme ya da tutunmama nedeni bu olabilir dedi. Adenomiyozis ‘in çaresi yokmuş, tek yol rahmi aldırmakmış.O da bir daha çocuk sahibi olamamak demek. Bu şekilde deneyeceğim Boşa uğraşıyorum gibi geliyor.

Kızlar ben de bugün transfer öncesi sürece başladım. Doktora gittim omegrav duobalance vitaminlerle coraspin ve esteofem ilac verdi. Başımın belasi estrofemi kendi şehrimde bulamadim kayseriye gittik mubarek gun 15 nisanda tekrar kontrole gidecem o zaman soyler heralde transfer gününü. Ryamm sana da gecmis olsun canim anlatmışsın cok şükür

Olsun iyi dayanmışsın ben anestezisiz diye yaptırmamıştım başka bi yerde yaptırdım anestezili canlı yapılan işlemler beni çok ürkütüyor neyse ki geçti gitti oh daha acılı bir kısım kalmadı

Sizin ozmut la aynı gün olabilir transfer ikinizin muayene tarihleri aynı hep beraber pozitif sonuçlar ı görelim inşallahhh çok şükür atlattım sıra transfer de

Aynen bitti şükür bundan sonraki en acılı kısım doğum ben normal doğum a olan inancımı kaybettim

Herşeyine baktırdın en iyisini yaptın canım. Umarım bu sefer herşey güzel olur. Ne zaman başlıyorsun.

öyle kuzum Allah ol desin yeter ki gerisi bahane işte
olmadı mı senin bi daha
Yok canım öncekiler de 8 ve 6 haftalık gebelikler yaşadım. Bunda da kimyasal oldum.
Artık normal gebelik bekleyeceğim. Yaşımdan ve geç kalmışlılıktan dolayı tüp bebek için uğraştım fakat birşey elde edemedim. Elde avuçta ne varsa gidiyor. Yazık günah valla. Hem maddi hem manevi Allah yardımcımız olsun.

hadi bakalım hayırlı haberlerin olur inşallah :) regl bin kaçıncı günü gittin kontrole

Canım ne kadar tuttu tüp Bebek ben de adana da yaptiracam da

Helal olsun anestezisiz dayandın Geçmiş olsun canım

Ben en iyisi en kalorisiz haliyle tuketeyim. Zira benim tam aksine kilo vermem lazım
Canım kaç kilosun, boyun kaç?Bugün ben de yeniden tedaviye başladım ve doktor kilo vermememden biraz şikayetçiydi. Aslında 5 denemedir olmayınca artık kiloya ve rahimdeki adenomiyosize bağlıyor. Hep merak ediyorum genelde boy ve kilo arası kaç fark ile hamile kalınıyor. Aslında kilolu hamile kalanlarda var diye hatırlıyorum. Ben 1.70'im ve 75 kilodayım. Aslında 1,5 yıl önce 68 kilodaydım ve sigarayı tamamen bırakınca 6 kilo aldım. Bu grupta daha bebek sahibi olan yok ama 2 hamilemiz var çok şükür. Kızlar A AnnelikUmudu ve S sharonandhope sizlerin boy ve kilo farkları kaçtı transfere giderken?

Satestemur , A AnnelikUmudu , S sharonandhope kusura bakmayın ben Satestemur bizim PGT grubuna yazdı zannettim, sizi ondan alıntıladım bir önceki mesajda Oysa bu grupta hamile çok. Yanlış gruba yazdım Satestemur'un oraya yazdığını zannederek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…