2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Söğütlüçeşmefe ilk durak var.. Görevliye onu soruj..
Çok uzun değilse beklersiniz..
Çok ağrılı olmuyor işlem…
Ben işe girmiştim. Ayakta çalışıyorum..
Eşime diyim tekrardan bakalım yol arabayla gidelim illa derse arabayla gideriz 🤭🤭

Tüh ya aynen öyle olsa iyi olurdu sizin için hiç sorma valla çok çok pahalı doğru diyorsun birde bu kadar masrafın içinde ekstra ekstra çıkınca sıkıntı sağlık olsun napcan mecbur kalınca 😃
Transfer sonrası arabayla gidin canım bence muhakkak tabi uzun yolculuk yapan da var ama bir yastıkla arka koltukta ayağımı hafif kaldırmıştım ben de 1.5 saat falan gelmiştim yatarak geldim içim rahattı en azından çukura kaside dikkat etmişti eşim,şimdi dikkat ediyoruz ya toplu taşıma bi çukura girer bi ani hareket yapar vs bir şey olmaz ama içine stres olur

Sonuçta sağlık için bunlar ben sık sık yemeye alıltığım için iftarla sahur arası da az kalori miktarı mı tamamlayamıyorum hemen kilo vermeye başlıyorum o yüzden bu sene kendimi hiç riske atmam Allah affetsin diyelim inşallah ne yapayım 😄🤭🤭 transfer den sonra napıcam bilmiyorum ya bende de oluyor ara ara transfer den sonra da kesin olur hangi önlemleri alıyorduk başka hatırlıyor musun ne yemek lazım neyi yememek lazım 😄😄
Bence de canım senin kilo problemin vardı güzelce ye oruç şu an bir anda dengeni bozabilir,ben ballı avokado yoğurt badem muz vs rutin yapmıştım avokado yarım yiyebiliyordum tadını sevmiyorum protein yemeye de dikkat ettim akşamları ama her zaman dikkat edemedim tabi …çok tartışma konusu olmuştu ananas konusu ben adet söktürücü olarak bildiğim için özellikle yememeye dikkat ettim kanımda da pıhtılaşma sorunu var dr herhangi bir şey dememişti ama burada doktoru öneren de olmuş o yüzden yprum yapamayacağım,ara sıra polenli bal atmıştım bir çay kaşığı sabahları bazen de kahvaltıda simit poğaça akşam geçiştiridğim bile oldu zaten yeterince vitamin alıyoruz 😇 hemşire demişti tabi sağlıklı beslen ama o estroferm türevi ilaçlar bebeğe yatağını yerini hazırlıyor progestan işte düşmesin diye veriliyor folik asit zaten vitaminler bar içinde b12 iyot d3 falan o açıdan en önemlisi kabız yapmayacak şeyler yemek 😇🥰

İstanbul daaa oturan bacılar Marmaray kalabalık olur mu yaaa Gebze'den binip Söğütlüçeşme ye gidicez hsg için ama eşim dediki arabayla gidelim ya dönüşte ayakta kalırsan karnın ağırırsa falan diye bende cesaret edemidim binmeye kalır mıyım ayakta dönüşte bide bugün hafta sonu 😄😄
Ben mesajları kaçırmışım transfer için diyorsun sandım 🤦🏼‍♀️ Sizin transfer beni de heyecanlandırıyor ne güzel tekrar bekleyip o heyecanı yaşayacağız 😇

Kızlar doktora güneş kremi önerisi soranlara hangi markaları demişti ? Malum havalar ısınmaya başladı cilt lekelerinden çok korkuyorum tüm yaz hamile olarak geçecek Allah izin verirse çok riskli kalıcı leke falan olursa,çatlak kremi ve bakım yağı olarak bi-oil aldım önerileri yorumları iyiydi nemlendirici olarak da sürüyorum yüzüme vücudumda bir değişim yok şu an ama aklıma geldikçe duştan sonra sürüyorum şu an elimde Sinoz güneş kremi vardı 50 faktör onu kullandım ama hamileliğe uygun olup olmadığına hiç bakmadım içime kurt düştü

Bence de canım senin kilo problemin vardı güzelce ye oruç şu an bir anda dengeni bozabilir,ben ballı avokado yoğurt badem muz vs rutin yapmıştım avokado yarım yiyebiliyordum tadını sevmiyorum protein yemeye de dikkat ettim akşamları ama her zaman dikkat edemedim tabi …çok tartışma konusu olmuştu ananas konusu ben adet söktürücü olarak bildiğim için özellikle yememeye dikkat ettim kanımda da pıhtılaşma sorunu var dr herhangi bir şey dememişti ama burada doktoru öneren de olmuş o yüzden yprum yapamayacağım,ara sıra polenli bal atmıştım bir çay kaşığı sabahları bazen de kahvaltıda simit poğaça akşam geçiştiridğim bile oldu zaten yeterince vitamin alıyoruz 😇 hemşire demişti tabi sağlıklı beslen ama o estroferm türevi ilaçlar bebeğe yatağını yerini hazırlıyor progestan işte düşmesin diye veriliyor folik asit zaten vitaminler bar içinde b12 iyot d3 falan o açıdan en önemlisi kabız yapmayacak şeyler yemek 😇🥰
Bende avakado dan başka ekstra bişey yemiyorum dediğin gibi ilaçlar takviye ediyor yeterince zaten 🤭🤭 ya bunlar kişiye göre değişen şeyler işte kiminim şifası başkasının zehri olabilir herşeyin fazlası da zarar zaten önemli olan kuru yemişleri hayatımıza ekleyip devam etmek bence bu süreçte ceviz fındık badem bu süreçte onun dışında herşey tadında yenmeli zaten 🤭🤭 aynen zat Zor 2 kilo aldım gerisi gelmedi hala bari aldığımı vermiyeyim 😄😄 bende o dediğiniz şurup tan alıcam hemen çünkü kabız olacağıma eminim 🤣🤣

Ben mesajları kaçırmışım transfer için diyorsun sandım 🤦🏼‍♀️ Sizin transfer beni de heyecanlandırıyor ne güzel tekrar bekleyip o heyecanı yaşayacağız 😇
Transfer çarşamba günü belli olucak 🤭 inan hemşire her aradığında heyecandan kalbim çıkıyor transfer günü ne yapıcam bilmiyorum o kadar heyecanlıyım ki mutlu bir heyecan yani inşallah sonu da güzel olur yaaa 😍😊 ya o değilde böyle hafif bi tahriş var vajianmda hsg yi etkilemez demi ya 😬😬

Bende avakado dan başka ekstra bişey yemiyorum dediğin gibi ilaçlar takviye ediyor yeterince zaten 🤭🤭 ya bunlar kişiye göre değişen şeyler işte kiminim şifası başkasının zehri olabilir herşeyin fazlası da zarar zaten önemli olan kuru yemişleri hayatımıza ekleyip devam etmek bence bu süreçte ceviz fındık badem bu süreçte onun dışında herşey tadında yenmeli zaten 🤭🤭 aynen zat Zor 2 kilo aldım gerisi gelmedi hala bari aldığımı vermiyeyim 😄😄 bende o dediğiniz şurup tan alıcam hemen çünkü kabız olacağıma eminim 🤣🤣
Ben hala ara sıra kullanıyorum yine doktoruna sorarsın ananası da ona göre devam edersin 😇 benim iştahım sana gelsin inşallah 😂 ama ballı muzlu avokado falan öğün yerine değil de yemekten sonra içecek niyetine içsen kilo aldırır böyle yaprak sarma kısır waffle falan da mı sevmiyorsun hem kalorili hem harika şeyler ne güzel istediğin kadar yersin 😂

Transfer çarşamba günü belli olucak 🤭 inan hemşire her aradığında heyecandan kalbim çıkıyor transfer günü ne yapıcam bilmiyorum o kadar heyecanlıyım ki mutlu bir heyecan yani inşallah sonu da güzel olur yaaa 😍😊 ya o değilde böyle hafif bi tahriş var vajianmda hsg yi etkilemez demi ya 😬😬
Etkilemez sanmıyorum onlar o kısmıyla değil de ilerisiyle ilgileniyor daha çok bu arada hsg sonrası biz de bayağı yürümüştük arabayı uzakta bi yere koymuştuk İzmit’te çektirmiştim onu da ertesi gün de yine okula gitmiştim onda hakikaten bir şey yok 😇

Ben hala ara sıra kullanıyorum yine doktoruna sorarsın ananası da ona göre devam edersin 😇 benim iştahım sana gelsin inşallah 😂 ama ballı muzlu avokado falan öğün yerine değil de yemekten sonra içecek niyetine içsen kilo aldırır böyle yaprak sarma kısır waffle falan da mı sevmiyorsun hem kalorili hem harika şeyler ne güzel istediğin kadar yersin 😂
Zaten öğün dışında yatmadan önce içiyorum onu 😄😄 geçen hafta mercimek köftesi kısır falan yedim baya 1 hafta önce daha dikkat ediyordum ama sıkıldım vallahi yediğim şeyler azaldı biraz o yüzden kilo alımımda durdu 😄😄 istediğim kadar yiyemiyorum ki işte doyuyorum hemen 🤣🤣🤣

Etkilemez sanmıyorum onlar o kısmıyla değil de ilerisiyle ilgileniyor daha çok bu arada hsg sonrası biz de bayağı yürümüştük arabayı uzakta bi yere koymuştuk İzmit’te çektirmiştim onu da ertesi gün de yine okula gitmiştim onda hakikaten bir şey yok 😇
İlkini anestezili yaptırmıştım o yüzden bundan bi tık tırsıyorumm 😄😄

Rahmin kalınlaşmasına yardımcı oluyor içinde a , b ve türevleri c , k vss bir sürü vitamin var demşr var yumurta kalitesini artmasına da yardımcı oluyor öyle okumuştum bi yazıda tadı iğrenç olsa da faydaları çok 🤣🤣 ben tek yiyemediğim için içecek hazırlama blender ına muz çilek yarım avakado 2 kaşık da bal atıyorum öyle içiyorum tavsiye ederim 😄😄🤭🤭 gelll gellll sendee bu heyecanlı bekleyişlerimizi birlikte geçirelim 😍😍
İhh valla senin tarif benim de iştahımı kabarttı.🤤 İnşallah heyecenlarimiz mutluluğa dönüşür 🎊🎉🎊

İhh valla senin tarif benim de iştahımı kabarttı.🤤 İnşallah heyecenlarimiz mutluluğa dönüşür 🎊🎉🎊
Kilo aldırıcı özelliği de olduğu için aksatmadan hergün içiyorum 😁 avakoda eklemeden önce de 5 tane bebe bisküvisi atıyordum muz çilek yine 🤣

Vallahi acıdı yaaa sol tarafım dan ilk hsg de sıvı geçmediği için bunda biraz uğraştı birazda uzun sürdü en acılı kısmı buydu benim için 😄😄 ama sol taraftan da geçiş sağlandı tüpler açık 🤭🤭
Gecmıs olsun cok 🌸🥰 sevındım hersey yolunda en azından

X