2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar karnımız ne zamana çıkacak acaba ben dehşet korkuyorum hiç düşündüğüm gibi olmadı ben midem kesin bulanır ilk 4-5 kilo veririm sanıyordum bi de yapışan dar elbise aldım hazır zayıflayınca giyerim diye ama iştahım dehşet açık evdeki hesap çarşıya uymadı tabi şükür mide bulantısı falan yok ama bari bi hafif yemeklerden soğuma olsaydı

Bi yere sorduk depoya firma yoku demişler eğer müsait olduğunda denk gelirse sana eczane falan sorar mısın canım belki vardır oralarda şansına ben sana gönderirim bulamayacağım galiba
Pazartesi sorarım burda her yere canım elinde biraz idare edecek kadar vardı yarın nöbetçi görürsem de sorarım inşallah buluruz yaaa

Sağlıklı olsun sizde bebişde sakın böyle şeyler söylemeyin inanın tahmın ettiğinizden zor mide bulantısı herseyin kokması yemek gelmıyor içimden yemessem daha kotu oluyorum böyle bisey hayatımda yaşamadım sadece hasta gıbı gecıyo hamilelik yine şükürler olsun tabi

Ben ilkinde 10 kg aldım ve 40 haftalık doğdu. Karnım 16. haftadan sonra çıktı. Ama şimdi karnım ne olur düşünemiyorum bile

Ben de aynıyım iştahım o kadar açık ki vallahi ne bunaltı ne tiksinme yok. Kaç kilo oluruz bilmiyorum. İkizlerde 3 aydan sonra hafif hafif çıkmaya başlıyormuş sanırım

Ben de aynıyım iştahım o kadar açık ki vallahi ne bunaltı ne tiksinme yok. Kaç kilo oluruz bilmiyorum. İkizlerde 3 aydan sonra hafif hafif çıkmaya başlıyormuş sanırım
Biz kaç kilo alırız yaa kontrollü gitmek lazım. Bugün ikizi duyunca çok fena çatlıcam ben memeler pert olcak diyom Eşim diyo memenin göbeğin derdine düşmüş benimki

Ben de estrofermi bulamamıştım ya bayağı uğraştık sonra yine bulamadık şimdilik bi kutu var bakalım inşallah artık keser onu bela oldu
Ben buldum lazım olursa söyle bana gönderirim bana vermedi henüz elimde var devam ettirirse söyle bana

Pazartesi sorarım burda her yere canım elinde biraz idare edecek kadar vardı yarın nöbetçi görürsem de sorarım inşallah buluruz yaaa
Buldum buldum bebişim çok sağol yazdım ama daha oraya gelemedin heralde çok şükür hallettim eski oturduğum yerdeki eczaneyi aradım var dedi babamı yolladım hemen aldı

Buldum buldum bebişim çok sağol yazdım ama daha oraya gelemedin heralde çok şükür hallettim eski oturduğum yerdeki eczaneyi aradım var dedi babamı yolladım hemen aldı
Yazmışım ama cevapla ya basamışım teravi telaşına geç kalcam diye bulmana çok sevindimmmm herşeyde tamamsa artık bebişlerimizi koyduracağımız güne gün saymak kaldı ilk teravih hürmetine hepimize dua ettim hamiş olanlar hayırlısı ile doğursun biz transfer bekleyenler de pozitif sonuçlar alalım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…