2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Oğlum ilk duydu nasıl ağladı çok istiyordum diye. Bugün ikizleri duydu kahkaha atıyo hiç anormal karşılamadı. Bire alıştım artık ikide sorun yok diyo😆

Benim de içime öyle doğuyor bakalım hayırlısı

Herkesin hisleri aynı bakalım zaman ne gösterecek. Sağlıkla gelsin bütün bebişlerimiz🥰🤲
Oğlun kaç yaşında 🥰 ya ne güzel bir anda çok kalabalık bir aile olacaksınız 😇 inşallah öyle olur ya bşr kız bir erkek hepimiz öyle hissediyorsak neden olmasın 😍

evet canım gerçekten öyle herkesin tedavisi farklı varsın öyle olsun bize bebişlerimiz gelsinde yeter kii:)) yaaa sana inanamıyorum bana da fal baktı arkadaşım daha ilk transferimi olmamıştım sen bunda değil 9 hafta sonra biraz daha para harcayacaksın o zaman olacak erkek dedi sonra ama 2 erkek olacak dedi biliyor musun eğer ki bu burda kayıtlı kalsın sende bende 2 erkek bebek olursa o zaman sen partiye bak😍
Ayyy kızlar yaaa 😂🤣 ikiz güzel de iki erkek demeyin çok fazla 🤣 zor olmaz mı ki sanki ikiz olunca en güzel bir kız bir oğlan sonra da iki kız 😇 ben hep öyle diyordum iki erkek olacağına tek erkek olsun ikiz olacaksa bir kız bir oğlan olsun tabi önce sağlık da

Oğlun kaç yaşında 🥰 ya ne güzel bir anda çok kalabalık bir aile olacaksınız 😇 inşallah öyle olur ya bşr kız bir erkek hepimiz öyle hissediyorsak neden olmasın 😍
10 yaşında, ilkini 30 umda doğurdum🥰Çok da olgun bir çocuk ve bana çok yardımı dokunacağını düşünüyorum. Evet bi anda kalabalığı düşünüp başladık eve nasıl sığcaz arabayı değiştirmeliyiz demeye😆

Ne zaman gideceksin doktora canım diğerine ? Bence birkaç güne kese görünür istersen yarın da git doktoruna veya pazartesi ☺️
Hafta ici gel dedi benim doktor ama esim is oldugu icin anca cumaya gidebiliriz cunku ilden ile gidecez. o zaman da gozukur insAllah.

10 yaşında, ilkini 30 umda doğurdum🥰Çok da olgun bir çocuk ve bana çok yardımı dokunacağını düşünüyorum. Evet bi anda kalabalığı düşünüp başladık eve nasıl sığcaz arabayı değiştirmeliyiz demeye😆
Harika bence de yardımcı olur ne güzel 🥰😇

Kızlar şoktayız eşimle ikimizin de gözleri şişti ağlamaktan. İkiz mi bebişlerimiz, çok sağlıklı iki atan kalp🧿 Ama bu duruma alışmam sindirmem için biraz zamana ihtiyacım var. Eşimle öyle ağladık ki doktor da ağladı. İstemiyosanız birini bana verin bakarım arada görmeye gelirsiniz dedi😆 İstemez miyiz hocam eşim çok istiyodu da ben korkuyordum dedim. Hiç korkma asla kötü düşünme dedi
Yaa ne güzel haber sağlıcakla ilerlesin gebeliğin inşallah 🤲🏼🤲🏼

canım 11:30 daydı randevu daha yeni eve geldim
baktı işte dedim dün geldi ama bugün azaldı diye tamam bakalım dedi iyi incelmiş dedi sorun yok hocam di mi dedim yok başlayabiliriz dedi güzel dedi. ama bana estoferm vermedi climafort bant verdi ve bilin bakalım ne oldu bu da yok 3 eczane gezdim 1 kutu bulabildim çok şükür 2 kutu daha bulmam lazım 3 günde bi,r değiştir karnına yapıştır dedi 11 nisanda randevum var bakalım ne olacak:)
Hadi hayırlı olsun bulamazsan bende var gönderebilirim

Kızlar gün olarak nasıl hesaplıyoruz peki benim 5.gun embriyosu trasferiminde o günü saymazsak 11.gunu bugun

Ayyy kızlar yaaa 😂🤣 ikiz güzel de iki erkek demeyin çok fazla 🤣 zor olmaz mı ki sanki ikiz olunca en güzel bir kız bir oğlan sonra da iki kız 😇 ben hep öyle diyordum iki erkek olacağına tek erkek olsun ikiz olacaksa bir kız bir oğlan olsun tabi önce sağlık da
Ay valla ben artık olsun da fark etmez modundayım😂😂 birde hep erkek bebek videoları çıkıyor karşıma çıldırıyorum ama kız da ayrı işveli cilveli oluyor 😂

Ay valla ben artık olsun da fark etmez modundayım😂😂 birde hep erkek bebek videoları çıkıyor karşıma çıldırıyorum ama kız da ayrı işveli cilveli oluyor 😂
Bana da hep kız çıkıyor ama ben de erkek taraftarıyım tabi bir tane ama 😂😂 %51 erkek %49 kız ama hakikaten kızlar da ayrı bir tatlı oluyor 🥰

X