2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amiiin inşallaj allah herkesi sağlıkla kavuştursun🧿🤲 Kahverengiden hiç korkma iğnemi oldum 2 gün full yattım şükür geçti
Ben hergün sabah akşam Protestan fitil olarak öğlen iğne yapıyorum göbekten inşallah sıkıntı olmaz bakalım cuma randevum var

Yazmışım ama cevapla ya basamışım teravi telaşına geç kalcam diye 😄bulmana çok sevindimmmm herşeyde tamamsa artık bebişlerimizi koyduracağımız güne gün saymak kaldı 😍😍😍😍 ilk teravih hürmetine hepimize dua ettim hamiş olanlar hayırlısı ile doğursun biz transfer bekleyenler de pozitif sonuçlar alalım diye 😍🤲🤲🧿
Ay canım benim Allah kabul etsin inşallah ya dualarını🤲🏻❤️ Evet rabbim mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine yüzüme güldü 🤲🏻🥰 aynen sora geldi transfer ve gün beklemeye inşallah 🤲🏻

İlk defa mı oluyor canınızı sıkmayın benim de bugün tam 8 haftalık henüz kanama kahverengi akıntı vs olmadı da daha olmaz sanıyordum 😑olabiliyor demek ama normal diyor doktorlar içinizi rahat tutun insan yine de tedirgin olur anlıyorum ama olmamak lazım sürecin bir parçası gibi
Benimde hiç olmamıştı bugün ilk defa oldu ama sanırım ilk 3 ay olabilir bu kahverengi olması da normal diyorlar . Birde benim bugün adet tarihim normalde acaba ondan mı oldu diye düşündüm öğlen oldu zaten iğnemi yaptım hemen

Ay canım benim Allah kabul etsin inşallah ya dualarını🤲🏻❤️ Evet rabbim mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine yüzüme güldü 🤲🏻🥰 aynen sora geldi transfer ve gün beklemeye inşallah 🤲🏻
Önümüzdeki randevu lerde tarihler belli olur 🤭🤭

Sağlıklı olsun sizde bebişde sakın böyle şeyler söylemeyin inanın tahmın ettiğinizden zor mide bulantısı herseyin kokması yemek gelmıyor içimden yemessem daha kotu oluyorum böyle bisey hayatımda yaşamadım sadece hasta gıbı gecıyo hamilelik 🥺 yine şükürler olsun tabi🤲🏻
Ay böyle demiştim ablam da öyle dedi bir de çalışırken felaket olur şaka bir yana mide bulanması berbat bir şey ama iştah kapanması olabilir hafiften 😃

Ben de aynıyım iştahım o kadar açık ki vallahi ne bunaltı ne tiksinme yok. Kaç kilo oluruz bilmiyorum. İkizlerde 3 aydan sonra hafif hafif çıkmaya başlıyormuş sanırım😇
Okulda bayağı hamile var hepsi zayıfladı 😂😂 ilk 16 haftaya kadar benim de çok açıldı ya hormon ilaçlarından mı acaba normalde de iştahlı biriyim yani de neyse tek derdimiz bu olsun

Benimde hiç olmamıştı bugün ilk defa oldu ama sanırım ilk 3 ay olabilir bu kahverengi olması da normal diyorlar . Birde benim bugün adet tarihim normalde acaba ondan mı oldu diye düşündüm öğlen oldu zaten iğnemi yaptım hemen
Olabilir canım genelde olmasına normal diyorlar ben hap olarak alıyorum progestanı onu da kendi kendime üç alıyordum ikiye düşürdüm kendi kendime neyse dikkat edeyim bari

Benim de eşimin doğum günü 14 Ekim ben de başta kendimce öyle hesaplıyordum ama 11 Kasım görünüyor hesaplamada 😃 5 Kasım da yıldönümümüz bi şeylere denk gelebilir
13 ya niye 14 yazdıysam 😀😀 ama normalde terazi burçlarıyla zor anlaşıyorum akreplerle daha iyi anlaşırım balığım ben de su grubu 😃😂

Aynen ben 11 nisan da gidicem o zaman söyler büyük ihtimalle😍
Benimki 6 Nisan'da söyleyecek galiba hemşire telefon da öyle söyledi çarşamba ya randevu veriyorum transfer tarihini belirleriz dedi ama belli olmaz o işler 😄😄 valla ben aveeekadomu içiyorum kendimi hazırlıyorum artık belli olur olmaz illa olacak sonuçta 🤣

Benimki 6 Nisan'da söyleyecek galiba hemşire telefon da öyle söyledi çarşamba ya randevu veriyorum transfer tarihini belirleriz dedi ama belli olmaz o işler 😄😄 valla ben aveeekadomu içiyorum kendimi hazırlıyorum artık belli olur olmaz illa olacak sonuçta 🤣
Canim hayırlısı olsun inşallah bende arkandan geliyorum 🥰 bide bu avakadonun sırrı nedir ? Hep görüyorum yazılarınızda ama faydasını bilmiyorum. Birde nasıl tüketiyorsunuz ? 🤓

Ryam avakado icecegimi hazırlıyorsunuz 😁 valla söyleyinde bizde yapalım.cok zorlanıyorum.bu arada dün transfer oldum.hergun yarım avakado tüketmeye çalışıyorum.ben bal ve cevizle denedim.cennet hurmasina benzedi tavsiye ederim 😂

X