2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya gün geçtikçe umutlanıyorum yoksa eğer umutlanmam diye düşünüyorum bilmiyorum offf çok kararsızım neyse yarın da yapmayayım ,beşinci gün embriyosu bu arada varsa çıkar kesin
Gerçi orasıda doğru 5. gün embriyosunda daha çabuk yükseliyor değerler☺️ 8. Gününde bitsin inşallah pozitif haberinle sevinicez🤲

Ya inşallah 🤲🤲 Sen nasıl dayanıyorsun test yapmadan çok hızlı başlamıştın testlere en son değerin kaçtı ☺️
56ydı ama burada benimle aynı günde transfer olup 6. Günde 300leri görenler var. O sebeple biraz tedirginim ve yarını bekliyorum inşallah artmıştır güzelce🤲 kimyasal şüphesinden korkuyorum🤢

Beklerim diye düşünüyorum ☺️ Leke gelir zaten eğer olmadıysa öncesinde muhakkak geliyor şu hafif yanma hissi olmasa bi umutlanma geliyor gibi oluyor sonra geçiyor
Hakkında hayırlısı canım belirtilere hiç takılma bende de hala regl belirtilerim var ama değer yüksek 🤷‍♀️

Kızlar yarın iki hafta aradan sonra işe başlıyorum ,transferimin de 8.günü normalde ben 12.güne kadar test yapmayı düşünmüyordum elimde de erken gebelik testleri var yarın yapsam mı sabahtan diye düşünüyorum 🤨 varsa çıkar heralde bir yandan da uzun aradan sonra ilk iş günü negatif çıkarsa biri geçmiş olsun dese ağlamak falan gibi bi şey olabilir mi 😂 normalde çünkü neşeli ve çok pozitif bi insanım çalışma ortamında öyle bi durumda kalmak istemem 😑Bi türlü karar veremiyorum adet öncesi leke gelmeden olan yanma var ama lekelenmem yok hala çok kararsız kaldım ama ben de bayağı merak etmeye başladım artık bu forum çok etkiliyor insanı ☺️☺️
Ay ben olsam kesin yapardım🙈 benim geçenkinde normal kaset testte 7. Gün çıkmıştı, erken gebelik testinde kesin çıkar varsa 🙈 ama tabi olumsuz olursa kendini nasıl hissedersin bilemedim🤷🏼‍♀️

Kizlar ben henüz transfer aşamasına geçemedim tüp bebek tedavisine başladığımdan bu yana 60 bine yakin para harcadım ama malesef emriyo oluşumu bile olmadi umudumu yitirmedim biraz daha deneyim kaliteli bir emriyo bulunana kadar gücümün yettiği kadar devam edeceğim burda sizin güzel haberlerinizi okumak bile bana bi umut oluyor sizler kadar heyecanlaniyorum pozitif haberlerinizi duyunca allah herkesin dualarini kabul etsin bebislerinizi sağlıcakla kucaklarınıza alırsınız inşallah.

Ay ben olsam kesin yapardım🙈 benim geçenkinde normal kaset testte 7. Gün çıkmıştı, erken gebelik testinde kesin çıkar varsa 🙈 ama tabi olumsuz olursa kendini nasıl hissedersin bilemedim🤷🏼‍♀️
Ben de bilmiyorum işte bi değişiğim çünkü aşılamada falan regl olunca bi rahatlamıştım 😂 beklemekten daha iyi gelmişti o sonuç bi de yazdı hep kafa başka yerlerdeydi tabi ,tüp bebek son aşama gibi ya bilmiyorum üzülürüm herhalde

Kizlar ben henüz transfer aşamasına geçemedim tüp bebek tedavisine başladığımdan bu yana 60 bine yakin para harcadım ama malesef emriyo oluşumu bile olmadi umudumu yitirmedim biraz daha deneyim kaliteli bir emriyo bulunana kadar gücümün yettiği kadar devam edeceğim burda sizin güzel haberlerinizi okumak bile bana bi umut oluyor sizler kadar heyecanlaniyorum pozitif haberlerinizi duyunca allah herkesin dualarini kabul etsin bebislerinizi sağlıcakla kucaklarınıza alırsınız inşallah.
Allahım dualarınızı emeklerinizi karşılıksız bırakmasın inşallah🤲 Tez zamanda hayırlısıyla kavuşun evladınıza🌹

Ben de bilmiyorum işte bi değişiğim çünkü aşılamada falan regl olunca bi rahatlamıştım 😂 beklemekten daha iyi gelmişti o sonuç bi de yazdı hep kafa başka yerlerdeydi tabi ,tüp bebek son aşama gibi ya bilmiyorum üzülürüm herhalde
Dondurulmuş var mıydı başka ? Hani en azından o baya bi moral olur kötü çıkarsa☺️ Ama olumlu düşünelim inşallah pozitifi görürsün 🤲🏻

Dondurulmuş var mıydı başka ? Hani en azından o baya bi moral olur kötü çıkarsa☺️ Ama olumlu düşünelim inşallah pozitifi görürsün 🤲🏻
Sadece bir tane var dondurulmuş bilmiyorum onu da belki havuz yaparım tekrar toplatıp mı olur hiç düşünemiyorum çünkü iki tane aynı embriyolar tutmayıp o neden tutsun diye de düşünebilirim 😑

X