2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlarrrrr size haberlerimmm var 🤩🤩🤩 cumartesi günü hsg yi çekiliyorum anestezi siz miş vere doktor ikisini de transfer edelim dedi başarı şansımız artsın dedi ikisini de transfer edicek 😄🤭🤭😁😁
Canımmm insallah tutar gönlünde 2si de varsa hepsi tutsun insallah 🤲🥰 Bu arada hsg hiç acımıyor rahat ol ben çok korkmuştum ama hissetmedim bile kendini kasma hiç☺️🌹

Canımmm insallah tutar gönlünde 2si de varsa hepsi tutsun insallah 🤲🥰 Bu arada hsg hiç acımıyor rahat ol ben çok korkmuştum ama hissetmedim bile kendini kasma hiç☺️🌹
Tırsıyordum bende biraz bunu demen harika oldu biraz rahatladım cidden ben anestezi bekliyordum açıkçası 😁😄 rabbim hayırlısını nasip etsin ya 2 Side kabulüm olurda tutarsa biri tutarsa da kabulüm yeterki sağlıkla doğsun şar daaa 🥰🥰

Ay inşallah canım bir şey yoktur saat yaklaştıkça zaman da geçmiyor çok kötü hissetmeye başladım nedense bilmiyorum ama dün gece biraz bi şeyler okudum hep olumsuzdu endişelendim
Ben de çok evhamlı birisiyim ama inanın ki gerçekten yani gerçekten doktorun gereksiz ayrıntı geçmiş gittiğinizde daha ufacıktı ve kimsenin doktoru rakam falan söylememiş bu kadar kişiyiz burda ve tek sizinki öyle sizce de tuhaf değil mi☺️ İçinizi ferah tutun gerçekten hastaneye gidince göreceksiniz korkacak birşey yokmuş bunu gönülden söylüyorum♥️

Tırsıyordum bende biraz bunu demen harika oldu biraz rahatladım cidden ben anestezi bekliyordum açıkçası 😁😄 rabbim hayırlısını nasip etsin ya 2 Side kabulüm olurda tutarsa biri tutarsa da kabulüm yeterki sağlıkla doğsun şar daaa 🥰🥰
Hiç korkma bide çok az sürüyo 5 dk falan o yüzden anesteziye gerek bile yok. Şimdiden üç günde bir avokado yemeye başlayın o zaman🥰🥰🥰

Çok teşekkür ederim inşallah öyle olur biraz moralim bozuldu ama🧐çıktım şimdi doktor kanaman az cuma yeniden muayene edelim dedi rahim duvarı kalın şu an da ilaca vs başlayamayız dedi. Normal de muayene ederken baya kan galan gelir alete hiç gelmedi bu sefer anlamadım kanama var ama değişik 🤷🏼‍♀️
Ya aydan aya hep fark oluyor sonuçta kesin öyle birşeydir hiç canını sıkma lütfen hayırlısı zaman ne zamansa o zaman olsun insallah ben de beklemiştim rahim kalınlığıyla ilgili doktor vitaminler de vermişti tedavi için 1.5 ay falan beklemiştim demek ki nasibim o zamanmış insallah sizinki de öyle olsun 🤲 Hep pozitif düşünün vardır bi hayır belki Cuma’ya kadar da düzelir kim bilir🥰

Kızlar merhaba beni de listeye ekleyeblrmsnz nisan regliyle transfer için hazırlığa başlcm nasipse 4 tane embriyom oldu hamdolsun ki
Tabi canım sebebini yaşını gittiğin hastaneyi yaz ekliyim şimdi dışarıdayım ama eve gidince halledicem hemen 😊

Şimdii gördümm benim de 4 mm di kalınlığı rahmimin inşallah herşey güzel olur ve bu ayın sonunda güzel haberler gelirrrr sıkma canını tüp Bebek te sonra adetlerin biraz değiştiğini okumuştum cuma günü nasıl çıkacak bakalım olmadı bu âdet sökücü masaj dan yap belki faydası olur 😊
ay sana da çift embriyo demiş süper canım çok sevindim Rabbim gönlümüze göre versin inşallah yaa..evet sonuçta hormondu iğneydi ialçtı vs bir sürü şey girdi vücuda. bakıcam int söktürücü neler yapılır diye denicem masajı da biliyorum o da işe yarıyor aynen biraz yürüyüş vs de yapayım o da rahatlatır söker..hava da inanılmaz güzel eşim moralim bozuk diye kahve falan aldı kendimi dağ bayır çayır çimene atasım var kafamı dağıtmak için😆😆

Ya aydan aya hep fark oluyor sonuçta kesin öyle birşeydir hiç canını sıkma lütfen hayırlısı zaman ne zamansa o zaman olsun insallah ben de beklemiştim rahim kalınlığıyla ilgili doktor vitaminler de vermişti tedavi için 1.5 ay falan beklemiştim demek ki nasibim o zamanmış insallah sizinki de öyle olsun 🤲 Hep pozitif düşünün vardır bi hayır belki Cuma’ya kadar da düzelir kim bilir🥰
evet öyle tabi ki ama benim zaten tüp bebeğe başlamadan önce de genelde az olurdu yani aşırı kanamam gençkenki gibi değil 😆 ya öyle rabbimden hayırlısını istiyorum inşallah hayırlısını versin rabbim gönlümüzden geçeni hayırlı ise versin bakma moralim bozuluyor ama toparlıyorum sonra 🥰🥰 evet cumaya kadar bende biraz yürüyüş vs yapayım masaj falan sökülsün şu istesek gelmez istemesek gelir😄

evet öyle tabi ki ama benim zaten tüp bebeğe başlamadan önce de genelde az olurdu yani aşırı kanamam gençkenki gibi değil 😆 ya öyle rabbimden hayırlısını istiyorum inşallah hayırlısını versin rabbim gönlümüzden geçeni hayırlı ise versin bakma moralim bozuluyor ama toparlıyorum sonra 🥰🥰 evet cumaya kadar bende biraz yürüyüş vs yapayım masaj falan sökülsün şu istesek gelmez istemesek gelir😄
Bide maydanoz suyu iç canım ben öyle yapmıştım 2 bardak içmiştim bide üstüne bol suyla baya söküyor ama kahveden uzak dur kanı kesmesin☺️ Yürüyüş de çok iyi gelir insallah rabbim gönlüne göre versin hayırlı haberler ver insallah 🤲

ay sana da çift embriyo demiş süper canım çok sevindim Rabbim gönlümüze göre versin inşallah yaa..evet sonuçta hormondu iğneydi ialçtı vs bir sürü şey girdi vücuda. bakıcam int söktürücü neler yapılır diye denicem masajı da biliyorum o da işe yarıyor aynen biraz yürüyüş vs de yapayım o da rahatlatır söker..hava da inanılmaz güzel eşim moralim bozuk diye kahve falan aldı kendimi dağ bayır çayır çimene atasım var kafamı dağıtmak için😆😆
Ebru Öztürk müydü neydi bir gebenin günlüğü diye bir sayfa var onun adet söktürücü masajını çöm öneriyorlar istersen deneyebilirian birçok kadın doğum dr u takip ediyor onu

Takip eden doktormuydu normal doktormuydu. Karindan mi baktilar😊🤭
Normal kadın doğum acilinde bir asistandı karından baktı keseyi ve yolk sac görmüştü içinde de sanki bebek var gibi demişti. Ben o zaman da kimyasal mı dış gebelik mi diye triplere girmiştim

Vallahi temizlik yapmayacak olsam bugün bende bu enerji ile kendimi çayırlara atmak istedm çık gez hayvanın tadını çıkar bence 🤩🤩🤩 yürüyüş ve masajlada düzelir bence o biliyorsun bu şeyler 1 günde bile değişiyor 🤣

Ben de çok evhamlı birisiyim ama inanın ki gerçekten yani gerçekten doktorun gereksiz ayrıntı geçmiş gittiğinizde daha ufacıktı ve kimsenin doktoru rakam falan söylememiş bu kadar kişiyiz burda ve tek sizinki öyle sizce de tuhaf değil mi☺️ İçinizi ferah tutun gerçekten hastaneye gidince göreceksiniz korkacak birşey yokmuş bunu gönülden söylüyorum♥️
Ah canım okuyup daldıkça o kadar kişiye söylemişler ki sadece yavaş olanlara söylememişler ama altıncı haftada gidip 125-130 atanlar falan çok gördüm inşallah dediğin gibidir bugün nedense modum çok düştü çok olumsuz hissettim inşallah düzgün bir doktordur gittiğim de ilk defa gideceğim 🤲 böyle siz inanıp söyleyince çok rahatlıyorum belki benim görmediğim açıdan bakıp söylüyorsunuz diye Allah razı olsun herkesten ya çok değişik bi süreç 🥲

İyi şeyler mi hissediyorsun gerçekten böyle olup olumsuz olan çok yazı denk geldi dün gece 😞 moral motivasyon aşırı düştü
Gerçekten iyi düşünüyorum ve hissediyorum. Kendim için de senin için de😊 Yaa kahverengi lekeye girdim baktım endişelenmeyin diyen örnek kadar felaket tellallığı yapan bi sürğ yazı okudum. Ama güzel düşünmeye çalışıyorum elimi karnıma koyup olumlama yapıyorum. Bu günler de geçecek🤲

X