2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Gerçekten iyi düşünüyorum ve hissediyorum. Kendim için de senin için de😊 Yaa kahverengi lekeye girdim baktım endişelenmeyin diyen örnek kadar felaket tellallığı yapan bi sürğ yazı okudum. Ama güzel düşünmeye çalışıyorum elimi karnıma koyup olumlama yapıyorum. Bu günler de geçecek🤲
Ay inşallah ben de senin için hep iyi düşünüyorum bir de bir çocuğun var ya yine neden olmasın sorunsuz bir şekilde ben ilk defa bir gebelik yaşıyorum o da tüp bebekle bir şey hissetmemek bile endişe sebebi şu atış hızına da takılıp kaldım kaç gündür 😑 senin doktorun son adet tarihini mi baz alıyor transfer tarihini mi

Ay inşallah ben de senin için hep iyi düşünüyorum bir de bir çocuğun var ya yine neden olmasın sorunsuz bir şekilde ben ilk defa bir gebelik yaşıyorum o da tüp bebekle bir şey hissetmemek bile endişe sebebi şu atış hızına da takılıp kaldım kaç gündür 😑 senin doktorun son adet tarihini mi baz alıyor transfer tarihini mi
Son adet tarihini baz alıyor canım, ultrasonda bir gün geride çıktı. Haftasıyla uyumlu dedi. Kaçtaydı randevun?

Gerçekten iyi düşünüyorum ve hissediyorum. Kendim için de senin için de😊 Yaa kahverengi lekeye girdim baktım endişelenmeyin diyen örnek kadar felaket tellallığı yapan bi sürğ yazı okudum. Ama güzel düşünmeye çalışıyorum elimi karnıma koyup olumlama yapıyorum. Bu günler de geçecek🤲
Arkadaşım şu an o kahve akıntılarla 8.ayaa kadar geldi içinizi ferah tutun dinlenmeniz gerekiyordur belkide.

Arkadaşım şu an o kahve akıntılarla 8.ayaa kadar geldi içinizi ferah tutun dinlenmeniz gerekiyordur belkide.
Maşallah, darısı başıma inşallah 😇 2 gün raporluydum, bugün işe geldim. Müdürümle konuştum durumu anlattım bi süre rapor alcam. Adam o kadar anlayışlı ki tabii, sağlık her şeyden önce gelir ne gerekiyorsa yapın dedi.

Maşallah, darısı başıma inşallah 😇 2 gün raporluydum, bugün işe geldim. Müdürümle konuştum durumu anlattım bi süre rapor alcam. Adam o kadar anlayışlı ki tabii, sağlık her şeyden önce gelir ne gerekiyorsa yapın dedi.
Evet arkadaşımda heyet raporu almıştı dinlendi, ama ne zaman fazla yürüse iş yapsa yine geliyordu, oda dinleniyordu.

son adete göre ise ben 7 martta oldum, 23 martta trasnfer oldum sonucu bekliyorum:) bana dua edin hamişlerin duası kabul olurmuş.
Her zaman dua ediyorum, dün bir arkadaşım transfer oldu hem ona hem tüm bekleyen, isteyen dua ediyorum. Allahım sağlıkla nasip etsin, pozitif haberlerinizi alalım 🤲

Bide maydanoz suyu iç canım ben öyle yapmıştım 2 bardak içmiştim bide üstüne bol suyla baya söküyor ama kahveden uzak dur kanı kesmesin☺️ Yürüyüş de çok iyi gelir insallah rabbim gönlüne göre versin hayırlı haberler ver insallah
evet onu içeyim ben en iyisi o söktürür yaa kahve çok içiyorum işte negatif olunca da baya içtim double hep ondan oldu bence..amin canım inşallah çok teşekkür ederim🤲

Ebru Öztürk müydü neydi bir gebenin günlüğü diye bir sayfa var onun adet söktürücü masajını çöm öneriyorlar istersen deneyebilirian birçok kadın doğum dr u takip ediyor onu
evet evet biliyorum youtube de izlemiştim onu yapıcam kahveyi azaltayım yine ben en iyisi zaten ramazan geldi çay kahve az içilir bol suya dayanayım

Vallahi temizlik yapmayacak olsam bugün bende bu enerji ile kendimi çayırlara atmak istedm çık gez hayvanın tadını çıkar bence 🤩🤩🤩 yürüyüş ve masajlada düzelir bence o biliyorsun bu şeyler 1 günde bile değişiyor
ahahahah valla bende işe geri döndüm işte napayım işçisin sen işçi kal 🤣evet ben biraz bakıma giriyim negatif sonrası salmıştım toparlama zamanı geldi

ahahahah valla bende işe geri döndüm işte napayım işçisin sen işçi kal 🤣evet ben biraz bakıma giriyim negatif sonrası salmıştım toparlama zamanı geldi
Çok şükür çalışmıyorum ya bide çalışsam hem tüp Bebek süreci hem iş stresi Allah sizlerr kolaylık versin gerçekten 🤭 yeni tedavi yeni umutlar toparla tabiki bende bu kadar seviniyorum enerjiğim falan ama çakılmam inşallah yere emriyo da yok başka 😄

Ah canım okuyup daldıkça o kadar kişiye söylemişler ki sadece yavaş olanlara söylememişler ama altıncı haftada gidip 125-130 atanlar falan çok gördüm inşallah dediğin gibidir bugün nedense modum çok düştü çok olumsuz hissettim inşallah düzgün bir doktordur gittiğim de ilk defa gideceğim 🤲 böyle siz inanıp söyleyince çok rahatlıyorum belki benim görmediğim açıdan bakıp söylüyorsunuz diye Allah razı olsun herkesten ya çok değişik bi süreç 🥲
Canım inanki bebek daha çok çok küçük doktorunun bence tarzı o . Küçücük bebeğin kalp atışı icin erken değil mi ben de okuyorum hep 7. Hafta diyor sen nereleri okuyorsun ? 🥰🥰 hiç canını sıkma gerçekten bak göreceksin güzel haberleri vereceksin kalben gönülden söylüyorum♥️ İnsan tabi ki takar kafasına bak bende cumartesi kendi doktoruma gidicem seni de sorucam bakim benim doktorum ne dicek sen kendin de git tabi rahatla 🥰🥰

evet onu içeyim ben en iyisi o söktürür yaa kahve çok içiyorum işte negatif olunca da baya içtim double hep ondan oldu bence..amin canım inşallah çok teşekkür ederim🤲
Evet kahve etkiliyor gerçekten bide çok içtiysen hemen bol bol su ve soda iç at vücudundan🥰 akşam da maydanoz suyu içersin ılık ılık çok soğutmadan fondip yaparak sonra da yürüyüşe çıkarsın akşam tamam işte :)) 🥰🥰

Çok şükür çalışmıyorum ya bide çalışsam hem tüp Bebek süreci hem iş stresi Allah sizlerr kolaylık versin gerçekten 🤭 yeni tedavi yeni umutlar toparla tabiki bende bu kadar seviniyorum enerjiğim falan ama çakılmam inşallah yere emriyo da yok başka
ne güzel bazen özeniyorum böyle bende evde olmaya ya hele bugün caddede insanlar geziyor ellerinde kahveleri mis gibi hava içim daraldı😄bence çakılmayacaksın inanıyorum ben olacak senin inşallah

Evet kahve etkiliyor gerçekten bide çok içtiysen hemen bol bol su ve soda iç at vücudundan🥰 akşam da maydanoz suyu içersin ılık ılık çok soğutmadan fondip yaparak sonra da yürüyüşe çıkarsın akşam tamam işte :)) 🥰🥰
yaaaa öyle mi niye kahve bu kadar etki eder ki çok seviyorum bende öff:) şimdi kekik suyu yaptım iş yerinde o da söktürüyor ya akşam da maydonoz denerim atarım ay cuma bari başlayabilsem yaa hayırlısı ile.. ya aslında normalde de çok su içerim 3 lt bulur ama kahveyi de çok içtim ee alınan hormonlarda etkiliyor zaten geç oldum 2 gün neyse hayırlısı ya çok istemek iyi değil:)

Birde bunu verdi doktorum bekleyen yumoşlar vs vs

Eklentiler

• 590D83C6-CA8E-4EE0-9FF0-604A770DCF72.jpeg
    590D83C6-CA8E-4EE0-9FF0-604A770DCF72.jpeg
    114 KB · Görüntüleme: 46
Evet bugün özellikle gitmezsem uyku falan haram olacak kötü şeyler hissetmeye başladım nedense o yüzden içimi rahatlatmam lazım bşr şey olduysa da kürtaj için falan ilaç temin etmem gerekiyor kanama sorunu olduğu için o da ayrı dert
Sorun ne tam olarak, Kanınız pıhtılaşmıyor mu?

ne güzel bazen özeniyorum böyle bende evde olmaya ya hele bugün caddede insanlar geziyor ellerinde kahveleri mis gibi hava içim daraldı😄bence çakılmayacaksın inanıyorum ben olacak senin inşallah
Allah çalışan herkese kolaylık versin ne diyim 😁🤭 inşallah öyle olur yoksa paramı hazırlayamadan tekrar başlayamam tükendim resmen suyunu çekti paralar kartlar eksiden kurtulmuyor zaten 😄😄

Heyet raporu mu alacaksınız? Ne güzel idareci davranışı çok önemli gerçekten içiniz rahat etmiştir😊

Evet arkadaşımda heyet raporu almıştı dinlendi, ama ne zaman fazla yürüse iş yapsa yine geliyordu, oda dinleniyordu.
Merhaba,Ne zamana kadar almıştı ilk aylarda mı yoksa hep mi aldı? Ve hiç gerçek kan geliyor muydu yoksa hep kahverengi lekeler mi? İyi bişeyler duymaya o kadar ihtiyacımız var ki örnek görünce soruları yağdırdım kusura bakmayın.

X