2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bi süre geçince siliniyor değil mi doktordan ilk gelince bi rahatlama birkaç gün geçiyor ve hissizlik başlıyor 😂 ya niye midem bulanmıyor acaba duruyor mu hiçbir belirtim yok vs 🤣 yalnız bu akşam dehşet baş ağrım var ilaç almamaya çalışıyordum ama parol zararsız içeceğim sanırım günlerdir kahvesizim zaten kalp olayından sonra ağzıma sürmüyorum bi düzelsin de bakacağım duruma göre 😇
Aynen dediğin gibi 5. Gün başladım ben 😬😬
Kahveye alışık ya bünye bende de yaptı ilk başlarda

Ya sen bir de doktoru görüp muayene olsan koşarak kaçarsın😅 keşke zahide küçükle olan yayınına girseydiniz anlardınız tavrını ve tarzını yani hiç tüp bebek doktoru tabiriyle özdeşleşmiyor yani stressiz bir insanı bile stres yapar ben sürecimin bu kadar stresli olmasını bile ona bağlıyorum çünkü ona gidip olumsuz şeyleri sıralayana kadar gayet rahattım 😂el mahkum bir süre daha gideceğim bakalım ilaç olayları falan bi düzene girsin sonra beni kabul edecek doktor ve hastane bulursam bir de öyle bir sorun var 😑bi tane medicalparkta riskli gebelik dr.u var ona bakacağım
Allahım herşeyin hayırlısını versin inşallah bundan sonraki sürecin stressiz geçer🙏🏼 Gönlüne göre bir doktor bulursun

Yok canım çok şükür🤲 Bi de o olsa kafayı yicem🙈 Kahverengi wc den sonra silince biraz gelen kahve leke sadece. Ama eşim ısrarla heyet raporu alalım bir ay. Kurum çok stresli ve yorucu diyor. Bilemiyorum yarın gidicem bakalım ☹️
Yaa aslında lekelenme olması da bir sebep rapor için bu haftayı kapatıp bi deneyebilirsin

Aynen dediğin gibi 5. Gün başladım ben 😬😬
Kahveye alışık ya bünye bende de yaptı ilk başlarda
Bana doktor herhangi bir şey demediği için gayet normal devam ediyordum yaşamıma ama burada kesin bir dille kahveyi içme diyen doktorları duyunca kalbi de yavaş olunca içmeme kararı aldım bakalım gidince soracağım 🙃

Ben de bugün çıkışta doktora gideceğim iyice kafayı yiyeceğim yoksa bebek duruyor mu kalbi atıyor mu diye 7+5 oldu sata göre karından görünür herhalde bakalım bana da dua edin çok stres oldum inşallah boş yere olmuşumdur 🤲

Ben de bugün çıkışta doktora gideceğim iyice kafayı yiyeceğim yoksa bebek duruyor mu kalbi atıyor mu diye 7+5 oldu sata göre karından görünür herhalde bakalım bana da dua edin çok stres oldum inşallah boş yere olmuşumdur 🤲
İnşallah güzel haberlerle gelirsiniz gönlünüzü ferah tutun 🙏🏻

Bence boş yere stres oluyorsunuz göreceksiniz herşey yolunda olcak sizin doktorunuz çok değişil şekilde ayrıntı geçmiş ben 6+1de karından baktı doktor sizinki şuan %100 karından duyulur içinizi ferah tutun 🥰🌺

Oh be en güzeli, git bize güzel haberler getir. Dualarımız seninle❤️

Merhabalar 9+1 haftalık hamileyim hiç kanamam filan olmamıştı kese ve 2 kez kalp atışı dinledik sorun yok demişti doktor sabah çamaşırımda çok az koyu kahve rengi leke gördüm korktum biraz randevum haftaya acaba başka bi doktora mı gitsem ? Varmı böyle bir durum yaşayan

İnşallahhhh herşey güzel gözüküyor de sonunda için feraha erer canım benim 😊🤲

X