2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Maşallah gözünüz Aydın kalp atış hızıyla ilgili bir şey söyledi mi benim de kese ve bebek günüyle uyumlu idi doktordan doktora yorum değişiyor ya merak ediyorum

Arkadaşlar bugün randevum vardı kalp atışını duyduk çok şükür 7+4 günlük gözüküyor. Transfer tarihine göre tam oluyor günüm. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Maşallah gözünüz aydın benim de 21 Şubat transferi ama transfer tarihi değil de son adet tarihini sormuştu uyumlu demişti kese ve bebek uyumluydu sadece işte kalp atış hızı o da 6+3 ‘te bakıldı keşke bana da 7.haftada baksaydı ne güzel olacaktı

Maşallah gözünüz Aydın kalp atış hızıyla ilgili bir şey söyledi mi benim de kese ve bebek günüyle uyumlu idi doktordan doktora yorum değişiyor ya merak ediyorum
Kalp atışlarını sadece gördük, dinletmedi daha 6+0lar küçükler 10 gün sonra dedi ama atış hızı, sayısı hiçbir şey demedi ekstra

Evet o programlara bakmıştım bende belki doktor farklı bişey söylemiştir diye sordum.

Ya maşallah ne kadar güzel bir mucize Allah sağlıcakla kucağına alın inşallah. Bana da nasip olur umarım. 2 embriyo muydu?

Geçmiş olsun canım hareketlerini kısıtla ve dinlen başka da yapacak bir şey yok malesef keşke hiç olmasa kanamalar.

Merhaba kızlar dün buraya kanamam olmadı yazdıktan 5dk sonra çok uzun süren bir kanamam oldu pazar pazar doktor aradık saatlerce ilçede yaşıyorum merkeze gittik falan çok kötü bir gün geçirdim. Gittiğim doktor hem tüp bebek hem ikiz çok riskli kesinlikle çalışmaman lazım dedi. Bu hafta normal rapor alacağım fakat sonrasında heyet almayı düşünüyorum heyet raporu hakkında fikri olan ya da deneyimleyen var mı? Yalnızca devlet hastanesinden mi alınıyor?

Maşallah Sağlıkla alın ikisini de kucağınıza
Geçmiş olsun canım hareketlerini kısıtla ve dinlen başka da yapacak bir şey yok malesef keşke hiç olmasa kanamalar.
Yaa canım direkt aklıma senle büşra geldiniz. Ne durumdasın, var mı hala kanaman Valla 2 gün evdeyim canım sonra mecbur işe başlıcam

Aaaa canım yaa hala mı devam ediyor Bence de ikiz başlı başına risk kesinlikle heyet raporu almalısın. Sanırım özelden de alınabiliyordur öyle tahmin ediyorum

Aaaa canım yaa hala mı devam ediyor Bence de ikiz başlı başına risk kesinlikle heyet raporu almalısın. Sanırım özelden de alınabiliyordur öyle tahmin ediyorum
Haftada bir kere mutlaka oluyor.5.haftadan beri. İlk defa dün başlayan çok fazlaydı ve adet olmuş gibi ağrı çektim. bugün de devam etti bitti şimdi Allah’a şükür. Keselerde hiç bir sorun yok ama rahim büyüdükçe keseler büyüdükçe kanamalar olur diyorlar anlamıyorum o zaman tüm gebeliklerde olması lazım değil mi. Ben rapor almayı hiç istemedim evde geçiremiyorum zamanı da ama dünkü bulduğumuz doktor biraz da ağır konuştu düşerse kendini suçlu hissedersin hiç risk alma çok kıymetli bu gebelik falan dedi. Korkuttu beni açıkçası. Şimdilik alcam rapor keşke demek istemiyorum.

Yaa maşallah kese etrafında vs kanama olmaması çok güzel Bugün hep bu konuyu araştırdım. Hamilelerin %40 ında olur diyor yüksek bir oran. Benim ilk gebeliğimde hiç böyle şeyler olmadı ama tüp bebek olması mı etken acaba Bir günde ben bile sıkıldım evde ama bebeler için her şey. Dinlenmen gerekiyorsa mecbur alacaksın. Öğretmendin dimi sen okul zorlar baya seni. Hiç riske atma en azından şu riskli dönemler bitsin. Allahın izniyle hepiniz sağlıkla kavuşacağız

Kalp atışlarını sadece gördük, dinletmedi daha 6+0lar küçükler 10 gün sonra dedi ama atış hızı, sayısı hiçbir şey demedi ekstra
En mantıklısı olmuş hiç gerek yok şu aşamada dinlemeye bence de sonra gereksiz stres oluyor inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız ikisini de

Çok geçmiş olsun canım ikiz çok güzel bir şey ama gerçekten gebelikte böyle sıkıntılar olması çok üzücü doktorun öyle demesi bence çok iyi çoğu doktor önemsemiyor rapor bile vermek istemiyor bu daha kötü gerçekten bizim işimiz ağır kaldırmak falan değil ama acayip yorucu yine de heyet Alman mantıklı olur sanırım çok bilgim yok heyet raporu konusunda ama kafan rahat olur en azından ne kadar az hareket o kadar iyi bence sağlıkla kucağına alacaksın bebeklerini biraz fazla nazlılar ama genelde ikizlerde de çok duyuyoruz içini ferah tut genelde bir problem olmadan geliyorlar dünyaya

Kan sulandırıcıya devam ediyor musun ?

Kasım anneleri topiğinde bile tüp bebek olsun olmasın kaç kişide kanama, lekelenme vs var. Eskiden bu kadar çok değildi sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…