2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

O zaman bugün dinlenin bence de çünkü ağır grip oldum demiştiniz vücudunuz halsiz düşmüştür daha fazla yorulmayın çalışarak tüm gün yatın enerjiniz yerine gelir hem bol bol kivi bir de bir tane avokado yiyin isterseniz

ozmut benim adetim başladı saat 3 itibari ile pazartesi gidicem muayeneye sonunda şükürrrr
Günaydın canım,
Haftasonu bakamadım hiç..Hastanelerdeydik.
Benim hala başlamadı bugün olacakmışım gibi hissediyorum bakalım hayırlısı..Hadi hayırlı haberler ile gel inşallah ne diyecek doktorun çok merak ediyorum bende sabırsızlandıkça olmuyorum sanırım

Aynen bugün rapor alıp sadece yatıcam. Meyve bombardımanı yapıcam iğnemi yaptırdıktan sonra Çok teşekkürler

5. Günü gel adetinin dedi ya telefonla konuştuk sabah çarşamba günü gidicem bi kaç güne olursun inşallah aramız çok açılmaz

Öncelikle çoook geçmiş olsun canım ,dün Elika hamile diye bir uygulama var onun da 7.haftasında lekelenmeler için falan normal yazıyordu biliyoruz zaten de normal olabileceğini yine de insan korkuyor anlıyorum seni yoğun ve kırmızı olmadıkça bir sorun olmaz hatta 2-3 gün rapor alıp iyice dinlenseydin aslında

5. Günü gel adetinin dedi ya telefonla konuştuk sabah çarşamba günü gidicem bi kaç güne olursun inşallah aramız çok açılmaz
Ben de tam gittin mi diyecektim ama şimdi okudum Demek dondurulmuş olunca iki veya üçüncü gün demiyorlar bir şey daha öğrendik

Çok teşekkürler canım, yaa normal şeylerde bile aşırı panik oluyoruz işte. Hayırlısıyla bi atlasaydık şu riskli haftaları sağlıklaAile hekimim 2 gün vermiş canım, eşim gidip almış. Gerekirse fazlasını da veririm durumu özel demiş. Pruluton iğneyi tam doz vurdurup geldim hiç bişey yapmadan dinlenicem bu 2 gün

aaaa bana 2. günü gel dedi kontrole adet olunca.. sana şimdi ilaç vs de vermedi o zaman muayene olmadığın için benimki estofem başlatmıştı arkadaşa mesela..ay inşallah ya olacak gibiyim ama olamıyorum sinir oldummama ben biliyorum eşim perşembe şehir dışına çıkıyor kesin o zamana denk gelir

O etki eder zaten daha çok geleceğini sanmıyorum ben de güzelce dinlenip bol sıvıyla beslen bakalım hemen toparlarsın inşallah ben de kabızlık günlerime geri döndüm yine her gün olmaya başladı ilaçla desteklemezsem birwz ucunu bırakınca kaçıyor hep dikkat edicez heralde

Geçmiş olsun, bolca dinlen en iyi gelecek olan o olur bu durumda.

Ben de tam gittin mi diyecektim ama şimdi okudum Demek dondurulmuş olunca iki veya üçüncü gün demiyorlar bir şey daha öğrendik
Aynen cumartesi günü kapalı diye merkez arayamadım 3 tem sonra oldum 3 te de kapanıyordu ee dedim 3. Gün pazartesi kendimi öyle hazırlamıştım ama çarşamba dedi hsg tarihini de verir herhalde dediği hastane de te karşıda ya

Her doktor farklı işte ne bilem ya yok daha başlamadım estrofem e çarşamba başlatır heralde

Kizlar merhaba 3. Gun emriyosu dun kan tahlili vermistim yani dun 9. Gundu ve deger 17.69 du. Asil test gunum bugundu ve kan verdim 37.7 sanki tuttu ne diyorsunuz sevinebilirmiyim artik
Güzelce artmış işte dün 17 imiş 2 gün geçmemesine rağmen 2 katı olmuş zaten hep önemli olan artışı diyorlar sevin inşallah annesi

Son düzenleme:
Kizlar merhaba 3. Gun emriyosu dun kan tahlili vermistim yani dun 9. Gundu ve deger 17.69 du. Asil test gunum bugundu ve kan verdim 37.7 sanki tuttu ne diyorsunuz sevinebilirmiyim artik
Gözün aydın, sağlıkla ilerlesin inşallah Kaçtan başladığı önemli değil değerinin önemli olan düzenli artması gayette güzel artmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…