2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba, açıkçası zaman geçmek bilmiyor. Bugün transfer gününü saymazsak 6.gün. Bu sabah tırnak ucu kadar kahverengi leke gördüm iç çamaşırımda öğlen yani az önce de çizgi halinde lekelenme var. Reglim gelecek diye korkuyorum.

Stres yapma stres daha kötü belki yerleşme lekesi dir doktorunla görüş olmadı öğrendikten sonra da burada lekelenme yaşayan çok oldu herşey güzel olur inşallah

aynen sorma valla öyle neyse hayırlısı ile olsunda hiç umrumda değil sağlıkla ilerlesin her şey yeter bana
Aynen Aynen yeterki herşey güzel gitsin gerisi önemli değil bende transfer den önce 2 tane dolgunluk dişim vardı onu yaptırıyorum gebe falan kalırsam sıkıntı yaratmasın diye bana

Aynen Aynen yeterki herşey güzel gitsin gerisi önemli değil bende transfer den önce 2 tane dolgunluk dişim vardı onu yaptırıyorum gebe falan kalırsam sıkıntı yaratmasın diye bana
ahahahaa çok mantıklı arkadaşım bende yapmıştım o işleri inşallah her şey yolunda gider de nisan sonuna kadar bizde güzel haber alırız allahın izniyleee

Kızlar opudan kaç gün sonra regl oldunuz bn daha cuma opu oldum ama regl olacakmışım gibi sancı geliyo

merhaba, buralarda yeniyim :) Aralık ayında 1 başarısız aşılamam ve Şubat ayında kimyasal gebelik ile sonlanan tüp bebek deneyimim oldu.3. gün 2 adet embriyo transfer edilmişti.Hayırlısı değilmiş dedik yolumuza devam ediyoruz.Nasipse çarşamba günü ikinci yumurta toplama ve transfer süreci başlayacak.
1 adet 5. gün dondurulmuş embriyomuz var ancak biz yeniden yumurta toplama yaptırmayı tercih ettik.Birden fazla embriyo transfer edilsin, şansımızı artıralım istedik.
Bu kez yine çok heycanlıyım içim kıpır kıpır ama korkuyorumda.
Rabbim bu bayram hepimize çifte bayram yaşamayı nasip etsin :)

Arkadaşlar bugün randevum vardı kalp atışını duyduk çok şükür 7+4 günlük gözüküyor. Transfer tarihine göre tam oluyor günüm. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Hayırlı olsun, inşallah o minik kalp hep atsın, transfer tarihiniz neydi? Nasıl hesaplanıyor.

Kızlar opudan kaç gün sonra regl oldunuz bn daha cuma opu oldum ama regl olacakmışım gibi sancı geliyo
Ben 15 . Günü adet oldum daha erken olanlarda var 12 martta opu oldum 26 Mart'ta adet oldum

İnşallah bu sefer bu sevinci kucağınıza alarak da yaşamak nasip olur bu bayram hepimizin evleri neşe dolsun

Kizlar merhaba 3. Gun emriyosu dun kan tahlili vermistim yani dun 9. Gundu ve deger 17.69 du. Asil test gunum bugundu ve kan verdim 37.7 sanki tuttu ne diyorsunuz sevinebilirmiyim artik
Merhaba,
3.gün embriyosu için 9.veya 10.gün cok erken.
Bence hayirli olsun annesine sıkı sıkı tutunsun inşallah. Hamilesin

Hayırlı olsun, inşallah o minik kalp hep atsın, transfer tarihiniz neydi? Nasıl hesaplanıyor.
Transfer tarihi 19 Şubat internette gebelik hesaplama var oradan bakmıştım sata göre de 2 gün geride doktor sorun olmadığını söyledi benim zaten 1-2 gün farklılık gösterebilir çünkü 4. Gün embriyosu transfer edildi daha önce 3 transferimde 5. Gün embriyosuydu doktorum bu kez 4. Gün transfer edelim dedi öyle yaptık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…