2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

9 haftalık oldun mu sen

Progestan igneyi transfer oncesi vurundum simdi fotil kullaniyorum. Bu ignede transferden sonra verdi devam ediyorum hala bakalim . Dusuk tehlikesi ve dusuk tekrarlayanlar icin yaziyo ustunde
Progestanda da öyle yazıyor sonuçta dr tedirgin olma ilacı versinler diye öyle yazıyoruz demişti bugün de sağlık ocağına gittim rapor aldım hem işe vermek için orda da düşük tehlikesi yazıyor tanıda insan üzülüyor

İlla gitmek istersen bir sonraki aya ertele transferini canım bence riske gerek yok tutunsun diye o kadar uğraşıyoruz muhtemelen bir şey olmaz ama stresten tatilden de bir şey anlamazsın bugün sağlık ocağında dr bile ilaç yazarken çoooookkk çoookkk dikkat et dedi hatta rapor yazayım istersen dedi ben şok asla demezler normalde yok dedim bu hafta iyiyim kasık ağrım var ama ilerde lazım olur diye istemedim ilk haftalar sanki biraz dikkat etmekte fayda var

Pozitif olan arkadadaslar proulton depot devam ettiniz mi ettiyseniz ne kadar daha devam ettiniz
Evet 7. Haftaya kadar devam ettim haftada iki iğne, benim önceden düşüğüm yoktu biraz gereksiz buldum hatta üzerinde düşük tehlikesi olmadan hamilelerde kullanılmamalı gibi birşey yazıyor ya biraz da kötü hissettim aslında ama doktorun bir bildiği vardır dedim.

Evet ya garip tanılar giriyorlar, bazen e nabızdan bakıyorum bilmediğim tehşisler konmuş

Bu pazartesi değil haftaya pazartesi randevum var benim de tam 8 haftalık olmuş oluyor 8 hafta 2-3 günlük olacak işte ama Allah korusun tabi de o güne kadar kalbi falan dursa nasıl anlaşılacak bazen böyle düşünceler de geliyor aklıma düşükten daha farklı bir durum ya kalbinin durması

31 Ocak regl başlangıç tarihiydi transfer 19 şubattı canım
Benim daha başlamadı ama bu haftasonu olurum diye düşünüyorum öyle olursa birde pozitif olursa bayram 1 mayısta o tarihte tatil vs sorun olur yani uçakla yurtdışı bol yürümeli riskli o yüzden ne yapacağımı bilemedim

İlla gitmek değil aslında ama birden unuttuk biz bundurumu plan vs yaptık zaten yaparsam tatile gidemem çünkü bol yürümeli bir tur planladık unutup o yüzden iyi karar vermem lazım ama işte olurda vize alamazsak patlarım 1 ayım boşa gider çok kötü oldu
Evet dikkat etmek lazım doğru diyor çok yeni olduğu için sıkıntıya girmemek gerek

Kızlar birşey sorcam bana gebelik randevusunu 2 hafta sonrasina verdiler. Bhcg testide güzel bir şekilde katlandı ama USG de henüz bebiş görmediğim için midir nedir hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi ve oyuzden sürekli test yapma isteği oluyor. Tekrar mi kan testi versem sizde aynı psikolojide misiniz?

Kizlar kan ve
Bende dusuk yok iki tane negatif tup bebek var ondan mi acaba dedim digerlerinde boyle vurunmadim o yuzden . Bi bildikleri vardir deyip herseyi yapiyoruz Allahim herseyin hayirlisini versin

Yurtdışına mı çıkacaksın
Bence bunu transfer olmadan doktorunla konuş

Yurtdışına mı çıkacaksın
Bence bunu transfer olmadan doktorunla konuş
Henüz belli değil sadece planlıyoruz vize vs işlemleri için evrak toplarken bugün arkadaşım dedi sen o süreçte olmayacak mısın diye ben tamamen unutmuşum şimdi patladık eşimle napsak diye kara kara düşünüyoruz

Bir aydan bir şey olmaz bence güzel bir planınız var bomba gibi dönersiniz varsın bir ay geç olsun inşallah gidebilirsiniz hem beden olarak hem kafa olarak daha hazır olursun güzel olur bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…