2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar birşey sorcam bana gebelik randevusunu 2 hafta sonrasina verdiler. Bhcg testide güzel bir şekilde katlandı ama USG de henüz bebiş görmediğim için midir nedir hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi ve oyuzden sürekli test yapma isteği oluyor. Tekrar mi kan testi versem sizde aynı psikolojide misiniz?
Tabii ki öyleydim sonra gittim kendi kendime kan verdim hesapladım tam istediğim gibi artmamıştı 19.gün falandı transferden sonra bir gün sonra tekrar verdim ve acilden gidip keseye baktırmıştım 😂bana da 2 hafta sonrasına vermişti hatta birkaç gün daha fazla yani hala bile doktor on gün sonra gel dedi bebek var mı diye düşünüyorum 😑bir türlü ikna olamıyor insan

Bir aydan bir şey olmaz bence güzel bir planınız var bomba gibi dönersiniz varsın bir ay geç olsun inşallah gidebilirsiniz hem beden olarak hem kafa olarak daha hazır olursun güzel olur bence 😇
O kadar karasız kaldık ki her şey için bir an önce karar da vermemiz lazım daha reglim bile gelmedi evrak işleri var o da çıkar mı belli değil eşimle öyle düşünüp duruyoruz birbirimize bakıp 😂 ay inşallah ya bakalım bi karar vereceğiz artık zaten kontrole gidince sorarım olmadı bi bu hafta olursam bakalım doktor ne dicek

Henüz belli değil sadece planlıyoruz vize vs işlemleri için evrak toplarken bugün arkadaşım dedi sen o süreçte olmayacak mısın diye 😂 ben tamamen unutmuşum şimdi patladık eşimle napsak diye kara kara düşünüyoruz
Vize işlemlerine başlamadıysan bence ertele 🙈
Hayırlısı olsun inşallah ya uçak o kadar sorun olmaz belki ama bol gezmek 😁😁

Vize işlemlerine başlamadıysan bence ertele 🙈
Hayırlısı olsun inşallah ya uçak o kadar sorun olmaz belki ama bol gezmek 😁😁
Başlamadım henüz bugün evrak topladık akşam da kardeşim ve eşiyle rezervasyon için konuşacaktık ama onlara dedim böyle bir durum var onlarda çok heyecanlıydı kursaklarında kaldı resmen çok üzüldüm onlarda tabi ki bize bıraktılar. Zaten uçaktan Ziya de gezmek çünkü gün içinde hep yürüyeceğiz malum Euro 😂 eşimde olmazsa o zaman Temmuz bayramında gideriz dedi zaten 2. De negatif olursa biraz ara veririz demiştik bakalım bir regl gelsin doktor beyle de görüşelim ne dicek 😅

Başlamadım henüz bugün evrak topladık akşam da kardeşim ve eşiyle rezervasyon için konuşacaktık ama onlara dedim böyle bir durum var onlarda çok heyecanlıydı kursaklarında kaldı resmen çok üzüldüm onlarda tabi ki bize bıraktılar. Zaten uçaktan Ziya de gezmek çünkü gün içinde hep yürüyeceğiz malum Euro 😂 eşimde olmazsa o zaman Temmuz bayramında gideriz dedi zaten 2. De negatif olursa biraz ara veririz demiştik bakalım bir regl gelsin doktor beyle de görüşelim ne dicek 😅
Pozitif olursa da Temmuz da gidersiniz hem o zamana riskli dönemde atlatılmış olur ☺️ İstediğin kadarda yürürsün 😌😌

Kızlar merhaba. Belki yazmışsınızdır daha önce ama kafa kalmadı kusura bakmayın. Ben kimyasal gebelik olduğunu öğrendim dün. Şükür 2 embriyom daha var ama çok korkuyorum aynı şey olacak diye. Eşimde ileri hız ve morfoloji 0dı. Benim bildiğimiz bir sorunum yoktu. Daha önce kimyasal geçirip hamile kalanlar var mı aranızda ? Düşünmekten kafayı yiycem neden böyle oldu diye🥺

Pozitif olursa da Temmuz da gidersiniz hem o zamana riskli dönemde atlatılmış olur ☺️ İstediğin kadarda yürürsün 😌😌
Aynen bende öyle düşündüm rahat döneme girmiş oluruz iyi olur diye biz en iyisi bekleyelim nasip olursa temmuz da gideriz artık:)

Kızlar birşey sorcam bana gebelik randevusunu 2 hafta sonrasina verdiler. Bhcg testide güzel bir şekilde katlandı ama USG de henüz bebiş görmediğim için midir nedir hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi ve oyuzden sürekli test yapma isteği oluyor. Tekrar mi kan testi versem sizde aynı psikolojide misiniz?
Ben de öyleydim 4 gün sonra tekrar kan vermiştim toplamda 3 kere falan vermiştim kan sonucu öğrendikten sonra 🥲 insallah sağ salim kucağımıza alalım 🤲

Benim daha başlamadı ama bu haftasonu olurum diye düşünüyorum öyle olursa birde pozitif olursa bayram 1 mayısta o tarihte tatil vs sorun olur yani uçakla yurtdışı bol yürümeli riskli o yüzden ne yapacağımı bilemedim
canım nisanda ben de yurt dışına çıkacağım o yüzden bu ayki reglimde ben transfer sürecine girmedim döndükten sonra transfer olsun istedim zaten dondurdular nolur olmaz bi ay daha bekleyeyim ama yeni öğrendiğimde hem uçak hem yürüyüş ağır gelebilir diye düşündüm ama bazı doktorlar sorun olmaz diyor. benim içim rahat etmedi :)

canım nisanda ben de yurt dışına çıkacağım o yüzden bu ayki reglimde ben transfer sürecine girmedim döndükten sonra transfer olsun istedim zaten dondurdular nolur olmaz bi ay daha bekleyeyim ama yeni öğrendiğimde hem uçak hem yürüyüş ağır gelebilir diye düşündüm ama bazı doktorlar sorun olmaz diyor. benim içim rahat etmedi :)
benimde dondurulmuş ama biz daha henüz vize vs işine girişmedik zaten çıkar mı çıkmaz mı belli, değil birde çok kısa bir zaman kaldı mayıs 1 diyoruz yetişir yetişmez stresine de girmek istemedim en azından denerim olmazsa temmuz da kafam rahat giderim diyorum:) birde ben de rahat edemem olurda pozitif olursa çok yeni olacak riskli yani onu göze alamam:) sen nereye gidiyorsun ?

Kızlar merhaba. Belki yazmışsınızdır daha önce ama kafa kalmadı kusura bakmayın. Ben kimyasal gebelik olduğunu öğrendim dün. Şükür 2 embriyom daha var ama çok korkuyorum aynı şey olacak diye. Eşimde ileri hız ve morfoloji 0dı. Benim bildiğimiz bir sorunum yoktu. Daha önce kimyasal geçirip hamile kalanlar var mı aranızda ? Düşünmekten kafayı yiycem neden böyle oldu diye🥺
Kimyasal gebelik senin vücudunun hamile kalabildiğini gösteriyor canım. Ama embriyo sağlıksız ya da kalitesizmiş içi boşmuş gibi düşünebilirsin. Ben de bi önceki denememde kimyasal geçirdim 3.denemem de pozitif oldu Allah’a şükür. Senin de bi sonraki pozitif olur bu günleri unutursun inşallah🙏🏻

O kadar karasız kaldık ki her şey için bir an önce karar da vermemiz lazım daha reglim bile gelmedi evrak işleri var o da çıkar mı belli değil eşimle öyle düşünüp duruyoruz birbirimize bakıp 😂 ay inşallah ya bakalım bi karar vereceğiz artık zaten kontrole gidince sorarım olmadı bi bu hafta olursam bakalım doktor ne dicek
Bence transferi ertele tatili yap sonra dönüşte bebek çünkü ilk zamanlar hep bir korku oluyor tam gezme ayları olacak içinde kalmaz en azından gezdim ,tozdum ,hamileyim dinleniyorum dersin 🥰

Bence transferi ertele tatili yap sonra dönüşte bebek çünkü ilk zamanlar hep bir korku oluyor tam gezme ayları olacak içinde kalmaz en azından gezdim ,tozdum ,hamileyim dinleniyorum dersin
yok canım deneyeceğim ben eşimle de konuştuk bunda karar verdik zaten tutarsa tatil vs fazla umrumda olacağını sanmıyorum bana 6. senemşn ve 32. yaşımın en güzel hediyesi olur🥰olmazsa zaten gider kafa dağıtırım rahatça, hem de sıkıştırmam biraz daha uzun giderim

Kimyasal gebelik senin vücudunun hamile kalabildiğini gösteriyor canım. Ama embriyo sağlıksız ya da kalitesizmiş içi boşmuş gibi düşünebilirsin. Ben de bi önceki denememde kimyasal geçirdim 3.denemem de pozitif oldu Allah’a şükür. Senin de bi sonraki pozitif olur bu günleri unutursun inşallah🙏🏻
Amin inşallah. Sen de sağlıkla kucağına al inşallah.

Benim daha başlamadı ama bu haftasonu olurum diye düşünüyorum öyle olursa birde pozitif olursa bayram 1 mayısta o tarihte tatil vs sorun olur yani uçakla yurtdışı bol yürümeli riskli o yüzden ne yapacağımı bilemedim
Bizim aynı zamanlarda olucak sanırım 😁

Aynen bende öyle düşündüm rahat döneme girmiş oluruz iyi olur diye biz en iyisi bekleyelim nasip olursa temmuz da gideriz artık:)
Bizim de 25 temmuz yıllık izin olurda tutarsa gezerim heralde bende sıkıntı olmaz inşallah 😅

evet o zaman ki adetimiz de yakındı zaten bence yine aynı dönemlere denk geleceğiz ben bu haftasonu olurum diye düşünüyorum nisan 13-15 arası da transfer olur diye tahmin ediyorum ay sonuna kadar da öğrenmiş oluruz😁
Bugün opunun 14. Günü olsun artık pazartesi ye kadar yani ben olmasını istedikçe olmadım hala âdet 3 gün var normal günüme öyle olursa ben belki salıya adet olurum 😁🤭 ama transfer lerimiz üst üste olur o heyecanlı bekleyişi birlikte atlatıcaz inşallah yazın da doyasıya gezicez Allah ın izniyle 😍🤰

X