2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ovitrella da da aynı şeyi ben hissediyorum 3 gün ağrısı gitmiyor bünye den bünye ye ilaçların ağrısı fark ediyor herhalde ya 😄 ama çatlatma iğnesi ni koldan vurdurmak daha az acıyor onu anladım 😁 hemşirem koldan vurmamı söyledi göbekten başka iğne vuruldum çünkü 🤭
Bana hepsini göbekten yap dediler yarın opum var inşallah sağlıklı embriyolarım oluşur 🥰

Kızlar yarın adet döngümün 16. Günü rahim duvarı kalınlığım artmış mıdır acaba 🙄 salı günü 7 mmdi. Eğer 7.5 un üstüne çıkmadıysa transfer yapmayacak doktorum 🥺

Pozitif olan arkadadaslar proulton depot devam ettiniz mi ettiyseniz ne kadar daha devam ettiniz

Kızlar yarın adet döngümün 16. Günü rahim duvarı kalınlığım artmış mıdır acaba 🙄 salı günü 7 mmdi. Eğer 7.5 un üstüne çıkmadıysa transfer yapmayacak doktorum 🥺
Umarım artmıştır🙏
Pozitif olan arkadadaslar proulton depot devam ettiniz mi ettiyseniz ne kadar daha devam ettiniz
Evet halen kullanıyorum 3 günde bir. Ne zamana kadar olduğunu bilmiyorum🤷🏻‍♀️

aynen henüz olmadı olursa uygularım zaten hissettiriyor kendini gelecek:) evet hazırlasın canım kendini bebişe güzelce artık alsın saklasın büyütsün:)
Alacak alacak ben tam transfer esnasında içimden seni kabul ediyorum vücuduma falan o tarz şeyler demiştim ,vücudum senin için hazır ben de senin için hazırım seni kabul ediyorum falan filan içimden tabi 😃hemşire başka şeyler düşün diyince

Ben hiç kullanmamıştım onu ama diğer progestan ve estroferm devam
Progestan igneyi transfer oncesi vurundum simdi fotil kullaniyorum. Bu ignede transferden sonra verdi devam ediyorum hala bakalim . Dusuk tehlikesi ve dusuk tekrarlayanlar icin yaziyo ustunde

Alacak alacak ben tam transfer esnasında içimden seni kabul ediyorum vücuduma falan o tarz şeyler demiştim ,vücudum senin için hazır ben de senin için hazırım seni kabul ediyorum falan filan içimden tabi 😃hemşire başka şeyler düşün diyince
Ahahhaha çok iyi ya mantıklı bende öyle diyim yavriiimmm gel anana😂

13 gun sonra oldum ben
Teşekkür ederimm canım sanırım rahim kalınlaşmasana göre karar veriliyor. Ben mayısta tatil planı yapmayı düşündüm bayram da ama olurda tutarsa çok başı olacak uçak vs sıkıntı olur mu bilemedim

23 subatta ilk gunumdu 5 gun olurum ben . 24 subatta ilaclara basladim . 5 martta kontrol vardi gittim 10 cm dedi ve biz bi hafta sonra gittik transfer yaptirdik hafta sonunaa denk getirdik is ne oldugu icin . Sizinki daha once olabilir kisiden kisiye degisiyo

X