2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok teşekkür ederim canım yardımın için allah razı olsun

Ben bu hafta okula başladım tekrar, oturduğum yerden işliyorum dersi ama otururken bile yoruluyorum iki haftadır yattığım için sanırım. İnşallah sorunsuz devam ederim.
İnşallah Bende şimdi bir saat kadar yürüdüm ara ara çok iyi geldi valla kendime geldim biraz bir an önce toparlamak lazım

Allahım, hayırlısıyla sizin için en doğru zamanda nasip etsin Haklısınız maddi manevi yorucu ve yıpratıcı bir süreç. Ama hep umut ederek başlıyoruz. Umarım sizin için de mutlu son çok çok yakındadır

Uzak bi ilçede denetimlerim vardı sabah 2,5 saat gezdim valla yol insanı çok yoruyormuş. Ofise gelince bi ohh çektim

Lütfen stres yapma bak benimde hala devam ediyor artık kabullendim ben vücudumun bir parçası leke gelmeyince aça bir terslik mi var diyeceğim o duruma geldim işte transferimin 8. Gününden beri var zaten biliyorsun bak 7+1 olduk ama lekelenme hala var doktor normal dedikçe bence hiç üzülme

Rahim filminde ultrasonda birşey görünmüyor. Ama tutunma sebebi belki görülmeyen küçük bir poliptir diye rahime bakacaklar.. Ben 2. De istemiştim ama 3. De bakarız demişti doktor. Herşey düzgünse çok rahime bakılmak istenmiyormuş..
Embryoglue bende duymadım. Youtube da baktım eurofertil dışında hiç bi tüp bebek doktoru merkezi anlatmamış.. Acaba işe yaramıyor mu diye düşünüyorum..

Ya kızlar hiç kimse bu konuyla ilgili bir şey yazmamış 6.haftada düşük kalp atış hızı nasıl kafama taktım anlatamam hiç aklımdan çıkmıyor daha çok küçük normal falan deseydi doktor bu kadar takmayacaktım ama neden böyle oldu ki sürekli kötü senaryolar geliyor aklıma bu enerjiyi vermek de istemiyorum ama elimde de değil ,duyulmaması çok fazla var ama düşük hız ile ilgili pek bir paylaşım yok

Canım başka bir dr mı gitsen acaba. Özel bir durumunda varmış ama en azından için rahat eder.

Dr da toparlar demiş ama böyle daha fazla stres yapma sıkıntı olmaz inşallah

İnşallah bian önce kurtuluruz şu leke çilesinden ya rabbim yardımcımız olsun inşallah ben kalp atışlarını duymadan bu durumun normal oldugunu kabullenemiycem galiba

Canım başka bir dr mı gitsen acaba. Özel bir durumunda varmış ama en azından için rahat eder.
İlk haftalarda normalde kalp dinlemek zararlıymış ya zaten dün dinlenildi üst üste yavaş atıyor bebeğin kalbi bir de cihazla baskı olmasın diyorum ama bi türlü de aklımdan çıkmıyor

İlk haftalarda normalde kalp dinlemek zararlıymış ya zaten dün dinlenildi üst üste yavaş atıyor bebeğin kalbi bir de cihazla baskı olmasın diyorum ama bi türlü de aklımdan çıkmıyor
Canım dinlemek zarar veriyor bebeğe ama ultrasonda dr izleyebilir kalp atışını cihazda görünür heralde

Çok üzüldüm sizin adınıza yaşadıklarınız gerçekten uzun umarım hiç beklemediğiniz anda Rabbim tekrar yüzünüzü güldürsün bu yol gerçekten yıpratıcı Rabbim herkesin istediğini hayırlı bi şekilde yerine getirsin inşallah

Bir sıkıntı mı oldu ya ben bir kaç gündür psikolojik olarak çok kötüyüm girmedim o yüzden

Canım beni de ekler misin 3 buçuk yıl evliyim ilk aydan beri istiyoruz ve uğraşıyoruz Yaş 26 ikinci deneme (Ankara bahçeci de olacak ilk defa) ilk deneme kimyasal gebelikle sonuçlandı eşte varikosel ameliyatı hız problemi Morfoloji bozukluğu ve sperm dna hasarı vardı tedavi oldu bende t rahim ve sol tüp tıkalıydı ameliyat oldum iki hsg ve bir histereskopi işlemi oldu şu an sadece pko var bende sorun olarak tekrar tüp bebek tedavisi olacam mayıs ayında inşallah hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlara kavuşuruz en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…