2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Günaydın arkadaşlar,
Bugün test günüm, dün test yaptirmistim fakat sonuç negatif🤷🏻‍♀️ Ryamm Ryamm beni listeden cikarabilirsin arkadaşim yoruldum.İnsallah hepiniz gönlünüzün muradına en kısa sürede kavusursunuz🙏🤲🏻
Yorgunluğunu ve üzüntünü anlıyorum canım eminim kendini hazır hissettiğinde tekrar aynı inançla başlayacaksın. Yaşamamızı sağlayan en büyük duygu “umut” , hepimizin zamanı farklıdır, bunları söylemek çok kolay ama beklemek çok zor biliyorum.. inşallah en kısa zamanda gelir senin nasibinde 🤍

Ben bu hafta okula başladım tekrar, oturduğum yerden işliyorum dersi ama otururken bile yoruluyorum iki haftadır yattığım için sanırım. İnşallah sorunsuz devam ederim.
Ben devam ediyorum üç haftadır ama progestandan sanırım aşırı yorucu geliyor bana da hele nöbetlerde bahçede falan ağlayasım geliyor gerçekten hamilelik hastalık değil ama ilk üç ayda da keşke nöbet falan olmasa en azından

Ben devam ediyorum üç haftadır ama progestandan sanırım aşırı yorucu geliyor bana da hele nöbetlerde bahçede falan ağlayasım geliyor gerçekten hamilelik hastalık değil ama ilk üç ayda da keşke nöbet falan olmasa en azından
Bizimki normal gebeliklere benzemiyor ki hormonlarla bebeğimizi tutmaya çalışıyoruz bi sürü ilaç ve kasılmalar kanamalar falan yaşıyoruz. Normalde insanlar göbeğin çıkmadan bişey anlamazsın diyor mesela. Ama maalesef öyle değil. Benim de perşembe günü nöbetim İnan ilk günden beri onu düşünüyorum Allah kolaylık versin ne deyim..

Bizimki normal gebeliklere benzemiyor ki hormonlarla bebeğimizi tutmaya çalışıyoruz bi sürü ilaç ve kasılmalar kanamalar falan yaşıyoruz. Normalde insanlar göbeğin çıkmadan bişey anlamazsın diyor mesela. Ama maalesef öyle değil. Benim de perşembe günü nöbetim İnan ilk günden beri onu düşünüyorum Allah kolaylık versin ne deyim..
Normalde artacak olan progestan yapıyor yorgunluğu zaten bizim bi de destekliyoruz gerçekten sabah kalkmak ve soğuk havada nöbet beni benden alıyor amin inşallah 🙏

Bu gün 4. Günüm 3. Denemem ilk transferde tutmuştu düştü. 2. Transferde tutmadı 5. Gün embiriyosuydu. Bu sefer 6. Gün embiriyom kullanıldı inşallah hayırlısıyla bu tutar. Ara ara böbreklerim gibi sırtım gibi ağrı ve bacaklarımda ağrı hissediyorum
İnşallah bu defa pozitif sonuçlanır yavrunuzu kucağınıza alirsiniz 17 mart mi transferiniz ben 17 Mart'ta oldum besin gilun taze iki tane benimde onsallah güzel sonuclar alırız🤲🙏

Kızlar kafayı yiycem ya bu lekelenme bi türlü geçmiyo bi kahverengi bi pembe burda en erken haftaya salıya randevu bulabildim
Türkiyedeki doktorum normal diyo ama çok korkuyorum bugün 5. Gün 😔
Günde 5 tane 100 ml lik progestan alıyorum agızdan sizce fitil olarakmı daha iyi hap olarakmı

Kızlar kafayı yiycem ya bu lekelenme bi türlü geçmiyo bi kahverengi bi pembe burda en erken haftaya salıya randevu bulabildim
Günde 5 tane 100 ml lik progestan alıyorum agızdan sizce fitil olarakmı daha iyi hap olarakmı
Canım sen lekelenmeyi niye bu kadar kafana takıyorsun nerdeysen benimde 2 haftadır ilk önce kanamayla sonra lekeyle devam eden durumum var ama senin kadar düşünmüyorum Allah korusun çok ağrın yoksa oluk oluk kan gelmedikten sonra hiç bişey olmaz inş herkes hamileliğinde kanamayla bitiriyor ama çok şükür bebişleride iyi bu kadar evham yaparsan çocuğu huzursuz edip düşürürsün bebek rahminde büyüyor annesi illaki biraz değişiklik olacak rahminde zaten eğer sıkıntılı bi durum olsa seni hemin yatırırlar hastaneye bende günde 5 tane progestan kullanıyorum 3 kere vajinal 2 kere de ağızdan istersen bu şekilde deneyebilirsin rabbim yeterki içinde sağlıkla büyütsün senin yapacağın tek şey dua edip büyümesini beklemek🥰

Karışık mı yapsan acaba 3 fitil 2 ağızdan gibi ben sabahları fitil akşamları ağızdan alıyorum hemşire öyle demişti inşallah düzelir bir an önce,dondurulmuş transfer miydi

Canım sen lekelenmeyi niye bu kadar kafana takıyorsun nerdeysen benimde 2 haftadır ilk önce kanamayla sonra lekeyle devam eden durumum var ama senin kadar düşünmüyorum Allah korusun çok ağrın yoksa oluk oluk kan gelmedikten sonra hiç bişey olmaz inş herkes hamileliğinde kanamayla bitiriyor ama çok şükür bebişleride iyi bu kadar evham yaparsan çocuğu huzursuz edip düşürürsün bebek rahminde büyüyor annesi illaki biraz değişiklik olacak rahminde zaten eğer sıkıntılı bi durum olsa seni hemin yatırırlar hastaneye bende günde 5 tane progestan kullanıyorum 3 kere vajinal 2 kere de ağızdan istersen bu şekilde deneyebilirsin rabbim yeterki içinde sağlıkla büyütsün senin yapacağın tek şey dua edip büyümesini beklemek🥰
Teşekkür ederim canım kimseden tam cevap alamadıgım için bu kadar stres yapıyodum aslında her agzını açan iğne yaptır iğne yaptır diyo burda iğne yapmıyolar onu dediklerinde ayrı stres oluyorum zaten
çok teşkkür ederim inşallah en kısa zamanda düzelir bu durum😔🙂

Hanımlar yorumlarınıza ihtiyacım var…
. 3.tüp bebek transferi için kendi doktorum dışında bir doktora gittim…
Doktor bana Embryo glue yapalım dedi. Ama embryo glue artık çok uygulanan bi yöntem değil dedim. Ben hastalarıma uyguluyorum ve başarılı dedi.
Benden cd56-cd19 testlerini istedi. Bağışıklık ne durumda ona bakalım dedi. O testler içinde kan verdik bakalım ne çıkacak sonucu..
Gebelik aşısı ile rahim içine anneden gelen lenfositleri enjekte ediyoruz tekrarlı başarısızlıklara uyguladıgımız bi yöntem dedi..
lenfosit aşısı da duruma göre babadan alıp yapabiliriz bakalım dedi..
Kendi doktorum histeroskopi +lenfosit aşısı
2.doktor histeroskopi +embryo glue+gebelik aşısı
Gerekirse lenfosit aşısı Şeklinde planladı.

Karışık mı yapsan acaba 3 fitil 2 ağızdan gibi ben sabahları fitil akşamları ağızdan alıyorum hemşire öyle demişti inşallah düzelir bir an önce,dondurulmuş transfer miydi
Bundan sonra öyle yapıcam inşallah sabah 2 tame agızdan aldım bundan sonra fitil olarak alıcam hayır canım taze transfer

Canım bide ben tuvalete çıktıgımda altımda bi yanma oluyo sanki enfeksiyon gibi ve sadece tuvalete çıkınca lekelenmem oluyo aslında o gün ultrasondada bişey göremeyince dedim acaba durmadan silmekten altım yaramı oldu sendede böyle her tuvalete çıktıgında yanma oluyomuydu

Teşekkür ederim canım kimseden tam cevap alamadıgım için bu kadar stres yapıyodum aslında her agzını açan iğne yaptır iğne yaptır diyo burda iğne yapmıyolar onu dediklerinde ayrı stres oluyorum zaten
çok teşkkür ederim inşallah en kısa zamanda düzelir bu durum😔🙂
Yok canım rahat ol inşallah eğer karnın çok ağrırsa ve o zaman kanaman olursa endişelen ama hiç bişey yok sadece lekeyle bu kadar stres yapma Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz sen rahat ol ki rahminde rahat olsun en kısa zamanda kesilsin bu durum ama sen kendini kasarsan rahimde kasar bebekte kasılır ve devam eder kendini üzme yapacak bişeyler bul bol bol tesbih salavat çek dua et inşallah büyüyecek sağlıkla🥰

Canım bide ben tuvalete çıktıgımda altımda bi yanma oluyo sanki enfeksiyon gibi ve sadece tuvalete çıkınca lekelenmem oluyo aslında o gün ultrasondada bişey göremeyince dedim acaba durmadan silmekten altım yaramı oldu sendede böyle her tuvalete çıktıgında yanma oluyomuydu
Bende ara ara oluyordu nadiren onun hamilelikten ziyada idrar yollarında enfeksiyon oluşmuş olabilir doktora gidebiliyorsun doktora git yok eğer gidemiyorsan sirke ile kendini temizliyebilirsin eğer yüzüysel bi durumsa geçer yok eğer biraz daha ileri seviyedeyse doktor ilaçla onu tedavi edebilir ne kadar da olsa hamilesin ve rahim her türlü duruma açık hijyene çok önem vermelisin

Hanımlar yorumlarınıza ihtiyacım var…
. 3.tüp bebek transferi için kendi doktorum dışında bir doktora gittim…
Doktor bana Embryo glue yapalım dedi. Ama embryo glue artık çok uygulanan bi yöntem değil dedim. Ben hastalarıma uyguluyorum ve başarılı dedi.
Benden cd56-cd19 testlerini istedi. Bağışıklık ne durumda ona bakalım dedi. O testler içinde kan verdik bakalım ne çıkacak sonucu..
Gebelik aşısı ile rahim içine anneden gelen lenfositleri enjekte ediyoruz tekrarlı başarısızlıklara uyguladıgımız bi yöntem dedi..
lenfosit aşısı da duruma göre babadan alıp yapabiliriz bakalım dedi..
Kendi doktorum histeroskopi +lenfosit aşısı
2.doktor histeroskopi +embryo glue+gebelik aşısı
Gerekirse lenfosit aşısı Şeklinde planladı.
Canım sanki bu dr bana daha mantıklı geldi. en azından farklı bir yöntem teklif ediyor. Embryo glue duyduğumda çok şaşırmıştım böyle bir şey olur mu diye ama hiç yaptıranda duymadım açıkçası histeroskopi ne için istediler peki polip falan mı vardı sende

X