2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

90 ın altında olursa sorun demiş değil mi? 100 üstü normal kabul ediliyor 97 aslında bununla kıyaslayınca çok düşük değil şükür ki Ama olayı tabii biz doktor olmadığımızdan yorumlayamıyoruz kendimizce bişeyler uyduruyoruz. Haklısın insanın kafasına takılır ama yerinde olsam başka doktora gider içimi rahatlatır sorularımın cevabını alırdım en azından

Ben kendimi ekletmemisim
Yas 39 amh 0.01- ileri hiz ve morfoloji
Ilk deneme 1. Adet orta kalite 1 adet 1.kalite 3. Gun dondurulmus embriyo transferi yapildi 18 martta test gunum ise 28 mart

Ben kendimi ekletmemisim
Yas 39 amh 0.01- ileri hiz ve morfoloji
Ilk deneme 1. Adet orta kalite 1 adet 1.kalite 3. Gun dondurulmus embriyo transferi yapildi 18 martta test gunum ise 28 mart
Maviesra hayırlısı ile inş pozitif görürsünüz..
Arkadaşı da etiketledim sizi takibe alsın..

Bir sıkıntı mı oldu ya ben bir kaç gündür psikolojik olarak çok kötüyüm girmedim o yüzden
Kese ve bebek vardı canlı dedi ama kalp atışı yavaşmış canım 110-120 olmasını bekleriz dedi 120 olsa güzel olur dedi benimki 97 idi ,90’ın altı sıkıntılı imiş bi on gün sonra gel bakalım dedi çok stres yapma büyük ihtimalle toparlar dedi ama işte gel de yapma

Bu gün 6. Günüm benimde bacağımda sızlama gibi basınca ağırma eklem ağrısı gibi ağrılar oluyor. Yatınca bel ağrımda var inşallah bu sefer tutmuştur korkuyorum çok. Transferden önce doğurganlık aşısıda yaptırdım. 6. Gün embiryosu koyuldu göğüslerimde yanlardan dokununca ağrı sızlama oluyor ama göbeğimdeki şişkinlik azaldı

Pozitif sonuç alanlar en en belirgin belirtiniz neydi ?

Birkaç gün daha büyüsün de kalp atışı da artsın bakalım belli giderim dediğiniz gibi başka doktorlara ay adamla yıldızım tutmuyor ama yine de güveniyorum da herkese de vajinal falan baktırmak istemiyorum çok insanın kafasına her şey takılabiliyor bu süreçte

Bana doktorum 100 ila 160 arası olması gerekiyor demişti sen kaç haftalıksın ne zaman dedi bunu sana

Bana doktorum 100 ila 160 arası olması gerekiyor demişti sen kaç haftalıksın ne zaman dedi bunu sana
Hızla ilgili cinsiyet tahmini de yapıyorlar. 140 üstü ise kız, altı ise erkek diye. İlk hamileliğimde tuttu ama mantıklı gelmedi

Kızlar kontrolden çıktım rahim duvarı 7 mm. c. Tesi de 7 mm di bugün de 7 mm sabit kalmış. Cuma yine bakacak doktor eğer kalınlaşma olmazsa transfer iptal dedi

Kızlar kontrolden çıktım rahim duvarı 7 mm. c. Tesi de 7 mm di bugün de 7 mm sabit kalmış. Cuma yine bakacak doktor eğer kalınlaşma olmazsa transfer iptal dedi
Estrofemi günde kaç kez kullandırıyor? Benim de istediği kalınlık olmayınca estrofem 2 de vajinal ekledi ve istenilen seviyeye geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…