2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar çok şükür pozitifim bende yarın ikinci testimi yaptircam sağlıklı katlanıyor mu die Allah isteyen herkese nasip etsin insallah. Bir sorum olacakti bende kan pıhtılaşma yatkınlığı var hamilelik boyunca kan sulandirici igne kullanmam lazım. Acaba SGK karşılaması ne yapmam lazım. Aile hekimine yazdirabilir miyim

Varsa nasipte tutucak illaki olana kadar denemeye devam

Kalanın miktarını nasıl anlcz ki canım ben çözemedim
Canım şöyle senin dozun 225 mesela 225 ayarlıyorsun normalde sifirlayana kadar basılı tutuyosunya ilaç kalmayınca sıfırlamiyor kalem pencerede kalan dozunda diğer kalemden yapıyorsun. Kalemde 50 doz kalmissa pencerede 175 görünür onuda diğer kalemden yaparsin

Kadın doğumcu ile görüş onlar rapor çıkartılabilir .O şekilde olmazsa hangi branşa gitmen gerektiğini doktoruna sor söyleyecektir.

Diğer ay güzel haberler alasın sende bende bekleyen herkes inşallah.

Estrofem
Progestan fitil
Ecopirin
Oksapar
Prednol ve 3 günde bir yarım ampul pruluton depot kalçadan
Prof. Dr ümit inceboz, irenbede
Ya yazıcaktım unutmuşum prednol kullanmaya devam mı ediyorsunuz, bana sadece transfer sonrası 3 gün verdiler, bağışıklık baskılayıcı bir ilaç diye biliyorum.

Eğer vurduğunuzda 0 a kadar düştüyse eksik vurmamışsınızdır endişe etmeyin onlarda açınca ilk 25 dışarı sıkılıyor kontrol amaçlı onu yapmadıysanız başta o yüzden 25 fazla olabilir içinde.

Bana doktorum yazıyordu ama aile hekimi de yazabiliyormuş, 7. Haftadan sonra da rapor çıkartabiliyorsunuz hemşire söyledi ben de detaylı araştırmadım öğrenince yazarım buraya da.

Bn yanımda götüreyim çünkü 0 gösteriyo ama içinde var hala hemşire bi baksın

Evet hiç sıkmadım dışarı o zamn içinde 25 lik var

Hayırlı olsun
Aile hekimi yazıyor. Sgk’lı 48 TL karşılığı alıyorsun canım.

Merhaba tüp bebekle kaçıncı haftada kalp atışını gördünüz ? 6+0 da goremedı ve dırek transfer günümüz bellı (son adet 2 Şubat ,transfer 18 Şubat) o yüzden olumsuz dedı doktor . Kestırıp attı . Sızın tecrubelerınız nedır ? Canım sıkıldı cok .

Ben 7+3 te dinledim 6+3 te başka bir doktora gitmiştim o bebeği bile göremedi kesede karından baktı her ikiside sizinde karından baktıysa 6. Haftada görmmemesi çok normal ama vajinal için bile 6 hafta biraz az sanıırm

Merhabalar, yumurta dondurma(1 yil ve fazlasi) guncel fiyatlar hakkinda bilgisi olan var mi? ilac, tedavi vb tum masraflar dahil. Simdiden cok tesekkurler.

Merhabalar, yumurta dondurma(1 yil ve fazlasi) guncel fiyatlar hakkinda bilgisi olan var mi? ilac, tedavi vb tum masraflar dahil. Simdiden cok tesekkurler.
Merhaba ben tüp bebeğe 15.500 verdim ılaclar suana kadar 5 bını gectı zam gelecegını soylemıslerdı şubatta başlamıştım ılk deneme negatıf 4 tane dondurmaya 3.250 TL verdım kaç tane olursa olsun fıyat aynıymış degısmıyormus 2.tedavıye başlıcam nisan adeti gıbı 8 bın verıcem ona çözdürme doktor parası tabı ılaclar ne kadar tutacak onu bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…