2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Oksapar ve progestanı aile hekimi yazabiliyor mu, ben hep hastanede yazdırdım ama 7. Haftadan sonra oksapar için ayrı rapor çıkartılıyor dedi hemşire.
Evet yazıyor. 10 günde bir yazıdırıyorum oksaparı. Diğerini 3 kutu yazmış aile hekimim. Oksaparı sorcam ben de raporlar nasıl oluyor diye. Sürekli yazdırmak da sıkıntı

Ben 9.gün direk bırakmıştım.. zaten hormonlar birden düşmüyor…
Her iki transfer sonrası da 5.gün regl geldi.

Kızlar cuma opu olcak iğnelere başladığımdan beri tamamen sağlıklı besleniyorum bugün eşim kahve içmeye gidelim dedi bi tane kahve içsem sorun olmaz heralde demi

Hıc sormadık onu başlarken zaten rapor ıcın belırlı nedenler olması gerekmiyor mu rapor çıkarmak ıcın bızım mesela hıcbır sorun gözükmüyor
Evet belirli kriterler var en az 5 yıldır evli olmak 35 yaşını geçmiş olmak ve daha önce çocuk sahibi olmamış olmak, benim de sebepsiz infertilite onunla ilgili bir sorun yok. Evet başlamışsınız artık İnş başarılı olur gerek kalmaz

Kızlar cuma opu olcak iğnelere başladığımdan beri tamamen sağlıklı besleniyorum bugün eşim kahve içmeye gidelim dedi bi tane kahve içsem sorun olmaz heralde demi
Hiç kasma canım iç kahveni ben transfer gününe kadar içtim mutlu olacağın şeyleri yap hatta transfer sonrası da çok kasma ben transferden sonra 3 saat hastanede yattım sonra çıkıp balıkçıya gittik tabiki arabayla ve yavaş hareket ederek

Evet yazıyor. 10 günde bir yazıdırıyorum oksaparı. Diğerini 3 kutu yazmış aile hekimim. Oksaparı sorcam ben de raporlar nasıl oluyor diye. Sürekli yazdırmak da sıkıntı
Teşekkürler ben de aile hekimine yazdırırım, doktorum çok uzak zor oluyor.

Günde 1 çay 1 kahve içebilirsin demişti bana doktorum bu arada transferden önce kafeini yasaklamadılar bebeğin gelişimi için fazla kafein zararlı o yüzden transfer sonrası dikkat etmek gerek.

Günde 1 çay 1 kahve içebilirsin demişti bana doktorum bu arada transferden önce kafeini yasaklamadılar bebeğin gelişimi için fazla kafein zararlı o yüzden transfer sonrası dikkat etmek gerek.
Teşekkürler kızlar henüz opu öncesi ben de baya panik haldeyim bugün ödül günüm olsun o zamn bi kahve içeyim

Bi taneden bişi olmaz, peşine de bol su için oh afiyet olsun :)

Kızlar bir şey sorucam transfer sonrası hep kullandığınız ilaçları yazmışsınız.Ama hiç birinizin listesinde folik asit yazmıyordu.Folik asit ilaç değil takviye ama merak ettim kullanan var mı?Bana kullan ya da kullanma diye birşey söylenmediği için bende sağlıklı beslendiğim için kullanmadım ama bugün başladım kullanıyorum.

Transfer sonrası içmen gerekiyordu canım. Standarta bağlandığı için konuşulmuyor. İlk üç ay içilmeli. Ben opu dan önce başlamıştım. Yumurtalara takviye

Bende tedaviye basladıgım gün içmeye başladım 3ay da devam dedi doktor sende başla hemen canım

Ben sonbahardan beri supralife kullanıyordum şimdi pozitif çıkınca farklı bir takviyeye geçirdiler. İkisinde de günlük ihtiyaç kadar folik asit miktarı mevcut

Benim de tedavi başladığı gibi kullandırmaya başladı doktorum. O takviye diye yazmamıştım ilaçların arasına. Ayrıca 50 binlik d vitamini de haftada 10 damla kullanıyorum

Ben kullaniyorum canim adetin ikinci gunu basladim . Bugun transfer 8. Gunum ve hala devam ediyorum gunde bi tane olarak

Hıc sormadık onu başlarken zaten rapor ıcın belırlı nedenler olması gerekmiyor mu rapor çıkarmak ıcın bızım mesela hıcbır sorun gözükmüyor
Yo beni de sebepsiz infertilite olarak tedavi ediyorlar ama tüp bebek raporu çıkardım tabi öncesinde 2 tane aşılama yaptırdım üniversitesi Hastanesi'nde rapor öyle çıktı şuan yaptığım hastane raporsuz 14.500 raporla 8.150 ye yaptırdım rapor ciddi anlamda fark ettiriyor fiyatı

Tedaviye başladığımdan beri içiyorum folbiol kullanıyorum ben omega 3 ve d vitamini damlam var gebelik görene kadar bunları içmeye devam demişti ilk doktorum

Kızlar ben diğer transfere kadar aranızdan ayrılıyorum onada ne zaman başlarım bilmiyorum . Fark ettim ki bişeyler için çok acele etmişim ve kendi düşüncelerime hiç önem vermemişim . Negatif görünce baya bi düşünmeye vaktim oldu en azından 2-3 ay kafa dinlemeyi ve kendime vakit ayırmayı düşünüyorum . Umarım geldiğimde burda hepiniz sağlıklı gebelikler yaşıyo olursunuz . Hoşçakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…