2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim ilk gebeliğimde bakılmıştı 3,5 çıktı endokrin doktoru hemen ilaç başladı.gebelikte 2 üzeri olması istenmiyor
Benimkide gebelikten önce 2.3 dü dün randevum vardı 2.9 çıkmış doktor anlattı işte söyle olursa böyle yapıyoruz dalan diye yazılı kağıda da verdi hatta ilacın dozunu 3 gün 50 2 gün 25 yaptı bir ay sonra da gel dedi
İlk 3 ay 1. Altına düşmeden 2.5 üstüne çıkmadan
Diğer 6 ay 1. Altına düşmeden 3 ünüstüne çıkadan dı galiba kağıtta yazıyor da
Peki bana 1 ay dedi ya 1 ay sonra mı gideyim saha erken mi giteyim

Merhaba, benim ilk transferim negatifti. Negatif olduğunu test gününden önce öğrenmiştim, test gününe kadar da yükselme olmadı ama test günüme kadar da ilaçları kullanmaya devam ettim, hastanem de öyle demişti. Test günümde hastaneyle görüştüm direkt bıraktırdılar. Sana da öyle yaparlar muhtemelen. Hayırlısı olsun inş

Son düzenleme:
Cevap için teşekkür ederim benim test günümden 1 gun önceydi sadece. Bugün de icmicem. Inşallah yavrularımıza kavuşuruz tez zamanda

Amiiiiinnnn peki benim dondurulmuş emriyolarim var çok şükür negatiften sonra tekrar transfer için ne kadar beklemek lazım biliyor musunuz? Ben cok vakit kaybetmek istemiyorum

Amiiiiinnnn peki benim dondurulmuş emriyolarim var çok şükür negatiften sonra tekrar transfer için ne kadar beklemek lazım biliyor musunuz? Ben cok vakit kaybetmek istemiyorum
2 adet donemı bekletıyolar bende negatıf aldım bende beklemek ıstemedım nisan adetının 2.günü gıdıcem bende

Hormon olduğu için hemen değişmez 1 ayda anca etki eder ilaç.ben günde 50 kullanıyordum doğumdan sonra da devam ediyorum hala 6 sene oldu ama dozlar değişti tabi hormon durumuna göre.hamilelikte genelde 1 altındaydı benim 0.9 falan öyle gitti bi sıkıntı olmadı sağlıkla doğdu oğlum çok şükür

Benim de dondurulmuş embriyo transferim oldu. Ben de beklemek istemedim. İlaçları bıraktım adet oldum sonra histereskopi yapıldı. 2. adetimle de transferim gerçekleşti

1 adet görüp 2. Adet ile başlamıştık tedaviye. Bnim 2. Adet normal rutin sürede oldu bu arada. Bu 1 aylık sürede her gün yürüyüş yaptım, bol su içtim, bol da ev yoğurdu yedim. Vucudumu temizlemeye hazırlamaya calıstım çok faydası olduğunu düşünüyorum. Size de tavsiye ederim. Hayırlısı ile pozitifi göreceksiniz inşallah

Estrofem
Progestan fitil
Ecopirin
Oksapar
Prednol ve 3 günde bir yarım ampul pruluton depot kalçadan
Prof. Dr ümit inceboz, irenbede
Oksapar ve progestanı aile hekimi yazabiliyor mu, ben hep hastanede yazdırdım ama 7. Haftadan sonra oksapar için ayrı rapor çıkartılıyor dedi hemşire.

Bilmiyorum bana bir kağıt yazdı verdi orada yazdığım değerler yazıyor
1 ay kullanıp gideyim o zaman teşekkür ederim
Çok şükür İnşallah bizede nasip olur

Ayyy çok sevindim sizinkiler gününe göre gidiyor, benim ilk kese randevusunda 5 gün küçük çıktı bugün 7 oldu yani, cuma gidicem 7+5 olacak inş biz de duyarız

Ben de özelde başladım, hastanenizin ya da kliniğin sgk anlaşması varsa şartlarınız uygunsa rapor çıkartılabiliyor, işlem ödemesinin de büyük bir kısmını karşılıyor.
Hıc sormadık onu başlarken zaten rapor ıcın belırlı nedenler olması gerekmiyor mu rapor çıkarmak ıcın bızım mesela hıcbır sorun gözükmüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…